Editörler : crops35
22 Aralık 2019 23:15

ığdır erkek-bayan ikm burada toplanalım!!!

Arkadaşlar ığdır adliyesinden halen daha bir haber yok ne zaman açıklanacağını bilen yokmu yılbaşından sonra görev yapılacak denildi ama halen ses çıkmadı

YUNUS76
Kapalı
22 Aralık 2019 23:45

Hocam yılbaşından sonra işbaşı yapılacağını kim dedi? Kesin bir tarih yok ama bu ay bitmeden açıklanması tahmin ediliyor.Cezaevinin açılması bekleniyormuş 🤔

Soycan YILDIZ
Aday Memur
22 Aralık 2019 23:49

Genel olarak öyle duydum hocam cezaevinin durumu nedir acaba

YUNUS76
Kapalı
22 Aralık 2019 23:59

Duyduğum kadarıyla Mart'ta açılacakmış.Yılbaşından sonra derken bunu kastediyorlar galiba :D

Soycan YILDIZ
Aday Memur
23 Aralık 2019 00:04

Beklemekten başka çaremiz yok artık Iğdır ikm grubu falan yokmu ordan en azından iletişime geçeriz

Büşrahemsire61
Aday Memur
23 Aralık 2019 00:16

Nerden duydunuz Mart ayında olduğunu bn araştrdm ama bulamadm

YUNUS76, 4 yıl önce

Duyduğum kadarıyla Mart'ta açılacakmış.Yılbaşından sonra derken bunu kastediyorlar galiba :D

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 01:07

Güvenlik soruşturmalarında çoğu kişide sorun çıkmış ondan dolayı gecikti liste biraz daha bekleyeceksiniz
23 Aralık 2019 01:48

blackkuzum siz nerden duyum aldınız acaba

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 08:07

Ben Iğdır'da çalışıyorum adliyedeki arkadaşlar söyledi
Aydın.025, 4 yıl önce

blackkuzum siz nerden duyum aldınız acaba

YUNUS76
Kapalı
23 Aralık 2019 10:00

Kesin bilgi mi? Uzayacaksa ne kadar sürer?

blackkuzm, 4 yıl önce
Güvenlik soruşturmalarında çoğu kişide sorun çıkmış ondan dolayı gecikti liste biraz daha bekleyeceksiniz
23 Aralık 2019 12:03

Anladım.Sagol reis peki ne zaman açıklanacağı hakkında duyumun var mı ?

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 13:50

Eğer kazanırsanız daha net göreceksiniz ki adalet bakanlıgında herşeyin ucu açık ve ceza infaz kurumlarına değer sıfır o yüzden adamların pekte umrumda değil keyifleri ne Zaman isterse o zaman açıklayacaklar yanlış anlamayın bende bir ceza infaz kurumu çalışanıyım

blackkuzm
Memur
23 Aralık 2019 13:58

Sizede bir abi tavsiyesi işe ihtiyacınız varsa gelin başlayın ama yok alternatifleriniz varsa onları değerlendirin maaş en düşük (sözleşmeli personel için konuşuyorum )memur maaşından daha az stres hat safada 7. Ayda vergi dilimine giriyoruz maaş 150 TL daha azalıyor 6. Ayda ki zammı görmüyoruz yani sözleşmeli ile kadrolu arasında 400-500 TL maaş farkı var aynı işi yapmamıza rağmen izin konusu sıkıntılı dışardan Iğdır'a gelecek arkadaşlar için konuşuyorum bi memleketcilik söz konusu rotasyon olmadığı için geçen yıl içinde başlayan 2-3 arkadasımızda maaşı beğenmeyip bıraktılar işi memur degilde özel sektöre bakılırsa çalışma saatleri iyi diye bilirim cep telefonunu kapıda bırakıp giriyoruz telefon yok aklıma gelenleri yazdım arkadaşlar ona göre değerlendirip düşünürsünüz bana neden bırakmıyorsun diyebilirsiniz yaşımın sınırında girdim kadro gelir mi diye bekliyoruz sınavlara hazırlanıyorum başka bi yere geçmek için fırsat kolluyorum
23 Aralık 2019 16:10

Peki yeni ceza evi ne zaman biter siz bilirsiniz

YUNUS76
Kapalı
23 Aralık 2019 16:48

Alternatifi olan birisinin bu maaş ile bu mesleği yapacağını sanmıyorum.Stres var ama o kadar fazla mı?

blackkuzm, 4 yıl önce
Sizede bir abi tavsiyesi işe ihtiyacınız varsa gelin başlayın ama yok alternatifleriniz varsa onları değerlendirin maaş en düşük (sözleşmeli personel için konuşuyorum )memur maaşından daha az stres hat safada 7. Ayda vergi dilimine giriyoruz maaş 150 TL daha azalıyor 6. Ayda ki zammı görmüyoruz yani sözleşmeli ile kadrolu arasında 400-500 TL maaş farkı var aynı işi yapmamıza rağmen izin konusu sıkıntılı dışardan Iğdır'a gelecek arkadaşlar için konuşuyorum bi memleketcilik söz konusu rotasyon olmadığı için geçen yıl içinde başlayan 2-3 arkadasımızda maaşı beğenmeyip bıraktılar işi memur degilde özel sektöre bakılırsa çalışma saatleri iyi diye bilirim cep telefonunu kapıda bırakıp giriyoruz telefon yok aklıma gelenleri yazdım arkadaşlar ona göre değerlendirip düşünürsünüz bana neden bırakmıyorsun diyebilirsiniz yaşımın sınırında girdim kadro gelir mi diye bekliyoruz sınavlara hazırlanıyorum başka bi yere geçmek için fırsat kolluyorum

İkmm29
Aday Memur
25 Aralık 2019 20:19

Yok mu bilgi yılbaşı geldi yaaa

Mamii76
Aday Memur
26 Aralık 2019 16:32

Ocağın ilk haftasına kadar açıklanmayacak gibi duruyor resmi tatil de giricek araya
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi