Editörler : hopaliSafak Vaktii
23 Aralık 2019 02:05   

Formasyon belge numarası yerine eğitim fakültesi diploma numarası yazmak

Arkadaşlar özür dilerim rahatsız ediyosam ancak bi sorunun cevabını almam gerekiyo ben eğitim fakültesi mezunuyum sonradan başka alana yöneldim ve bu atama döneminde tercih yapmam gerekiyo ancak ayriyeten formasyon belgesi almadım eğitim fakültesi diploma numarasını formasyon belge numarası olarak kabul edip formasyon belgesi yerine kabul ederlermi bu konuda bilgisi olan biri varmıdır şimdiden teşekkür ederim.

23 Aralık 2019 09:24

kasirga903
Şef

aynı durumdayım, ben olur diye biliyorum.

23 Aralık 2019 09:41

mercan43
Aday Memur

Bende aynı durumdayım. Daha önce bizimle aynı durumda olanlardan net bilgi almalıyız, ona göre mezun olduğumuz Eğitim Fakültesinden belge gerekiyorsa şimdiden halletmemiz gerekiyor.

23 Aralık 2019 09:50

cansizsin
Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2310701/ doğru mu kopyaladım bilmiyorum ama 1yil önceki sizin konu. Yardımcı olur belki.

23 Aralık 2019 09:55

mercan43
Aday Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2310701/ doğru mu kopyaladım bilmiyorum ama 1yil önceki sizin konu. Yardımcı olur belki.

cansizsin, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederiz :)

23 Aralık 2019 10:56

Soycan23
Aday Memur

saolun arkadaşlar ama onuda denedim 1 yıl önce burda aynı durumu sorup yazanlarada msj attım ancak d

23 Aralık 2019 10:58

Soycan23
Aday Memur

cevap alamadım msj attığım arkadaşlardan..

23 Aralık 2019 11:06

mercan43
Aday Memur

cevap alamadım msj attığım arkadaşlardan..

Soycan23, 3 ay önce - Alıntıya git

Milli Eğitim Müdürlüklerinden de tam bilgi sağlanamamış gibi zaten yorumlarda, son durum nedir net değil hocam. Aynı durumda tecrübeli atanmış arkadaşlar cevap yazabilirse daha iyi olacak

23 Aralık 2019 11:14

Soycan23
Aday Memur

hocam şimdi meb i aradım soru haline getirdim durumu ilgili kişiler cevap yazacakmış bana

23 Aralık 2019 11:17

mercan43
Aday Memur

hocam şimdi meb i aradım soru haline getirdim durumu ilgili kişiler cevap yazacakmış bana

Telefonda mı bilgi istediniz hocam, soru haline nasıl getirdiniz Cimer üzerinden mi, benimde sormam gereken başka bir durum daha var.

23 Aralık 2019 11:23

Soycan23
Aday Memur

hocam meb danışma hattını aradım onlar soru dilekçesi haline getirip mebime soruyolarmış

mebimde cevaplayıp edevletten yanıt olararak size yolluyomuş ama netice ne olacak bilmiyorum

23 Aralık 2019 11:46

mercan43
Aday Memur

hocam meb danışma hattını aradım onlar soru dilekçesi haline getirip mebime soruyolarmış

mebimde cevaplayıp edevletten yanıt olararak size yolluyomuş ama netice ne olacak bilmiyorum

Tamamdır hocam cevap gelirse buradan da bilgi verirseniz çok sevinirim

23 Aralık 2019 12:03

Soycan23
Aday Memur

peki hocam sizde bi cevap alırsanız bizede iletin lütfen.

23 Aralık 2019 12:09

22grace
Memur

Egitim fakultesi mezunu universiteye gidip formasyona dair bir belge almiyormus daha önce eğitim fakultesi mezunu basvuruda bulunana sordum. Ama bu dediğiniz kısma o halde ne yazilcak bilmiyorum bende. Atmis oldugunuz doger konu basliginda egitim diplomasınin tarihi yazilabilecegini teyit ettirmisler ? Siz gene de bilgi alınca burada paylasirsaniz sevinirim

23 Aralık 2019 12:31

Soycan23
Aday Memur

Egitim fakultesi mezunu universiteye gidip formasyona dair bir belge almiyormus daha önce eğitim fakultesi mezunu basvuruda bulunana sordum. Ama bu dediğiniz kısma o halde ne yazilcak bilmiyorum bende. Atmis oldugunuz doger konu basliginda egitim diplomasınin tarihi yazilabilecegini teyit ettirmisler ? Siz gene de bilgi alınca burada paylasirsaniz sevinirim

22grace, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam çok saolun ilginiz ve de bilginiz için yarın cevap gelince bende bilgi veririm çok çok teşekkür ederim

23 Aralık 2019 17:33

mercan43
Aday Memur

Geçen yıl atanan birinden aldığım bilgiye göre eğitim fakültesi diploma tarihi yazılacakmış, farklı bir bilgi alırsak mebim den paylaşalım iyi akşamlar.

24 Aralık 2019 08:21

Soycan23
Aday Memur

Geçen yıl atanan birinden aldığım bilgiye göre eğitim fakültesi diploma tarihi yazılacakmış, farklı bir bilgi alırsak mebim den paylaşalım iyi akşamlar.

mercan43, 3 ay önce - Alıntıya git

saolun hocam anladığım kadarıyla iletişime geçtiğiniz kişi de bizimle aynı durumdaymış ve herhangi bir problem yaşamamış. Bir de hocam ulaşma imkanınız varsa şunu sorabilirmisiniz ön başvuru sırasında pedajolojik belge numarası isteniyo o numaranın yerine eğitim diploma numarasını mı yazmamız gerekiyo? Bu arada mebbimden hala yanıt gelmedi gelince paylasacam sizinle şimdiden teşekkür ederim..

24 Aralık 2019 11:18

mercan43
Aday Memur

saolun hocam anladığım kadarıyla iletişime geçtiğiniz kişi de bizimle aynı durumdaymış ve herhangi bir problem yaşamamış. Bir de hocam ulaşma imkanınız varsa şunu sorabilirmisiniz ön başvuru sırasında pedajolojik belge numarası isteniyo o numaranın yerine eğitim diploma numarasını mı yazmamız gerekiyo? Bu arada mebbimden hala yanıt gelmedi gelince paylasacam sizinle şimdiden teşekkür ederim..

MEBİM'İ aradım Formasyon Belgesi Tarihi: Eğitim Fakültesi Diploma Tarihi, Formasyon Belgesi Sayısı: Eğitim Fakültesi Diploma Numarası olacak diye bilgi verildi, ayrıca mağduriyet yaşanmaması için bulunduğunuz ilin Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem birimi ile görüşün ya da MEB Personel Daire Başkanlığını arayın denildi.

24 Aralık 2019 12:15

Soycan23
Aday Memur

MEBİM'İ aradım Formasyon Belgesi Tarihi: Eğitim Fakültesi Diploma Tarihi, Formasyon Belgesi Sayısı: Eğitim Fakültesi Diploma Numarası olacak diye bilgi verildi, ayrıca mağduriyet yaşanmaması için bulunduğunuz ilin Milli Eğitim Müdürlüğü Bilgi İşlem birimi ile görüşün ya da MEB Personel Daire Başkanlığını arayın denildi.

hocam çok çok saolun hakikaten çok yardımcı oldunuz.

24 Aralık 2019 14:20

mercan43
Aday Memur

hocam çok çok saolun hakikaten çok yardımcı oldunuz.

Rica ederim ;)

25 Aralık 2019 10:53

Soycan23
Aday Memur

Rica ederim ;)

hocam malesef olmuyomuş ayriyeten bitirdiğiniz bölümden formasyon almanız gerektiğini dile getirdiler yani puanımızda yandı otomotikmen malesef

Toplam 46 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?