Editörler : Mehmet Balci
31 Aralık 2019 11:15

denizyolcusu
Aday Memur
yasar beyin ozel numarasi yok hocam bende 0 (372) 259 43 22 bu numara var duyurularda olan tebligata da gerek yok duyuruda yazmışlar zaten
ysnkrkmzz35, 2 ay önce - Alıntıya git
biliyorum hocam ama aradığım numarayı açan görevli öyle söyledi bende emin olmak istedim duyurudaki numaraysa aynı kişi sanırım atandığımız müesseseyi söylediler yazmışsınız sordum belli değil daha filan dedi aklım karıştı biraz. birde sizde şehir dışından gittiniz oraya anladığım kadarıyla zonguldak hakkındaki ilk intibanız nedir herkes bişeyler yazmış biraz araştırdım olumsuz o yüzden soruyorum.
31 Aralık 2019 11:24

ysnkrkmzz35
Aday Memur
biliyorum hocam ama aradığım numarayı açan görevli öyle söyledi bende emin olmak istedim duyurudaki numaraysa aynı kişi sanırım atandığımız müesseseyi söylediler yazmışsınız sordum belli değil daha filan dedi aklım karıştı biraz. birde sizde şehir dışından gittiniz oraya anladığım kadarıyla zonguldak hakkındaki ilk intibanız nedir herkes bişeyler yazmış biraz araştırdım olumsuz o yüzden soruyorum.
denizyolcusu, 2 ay önce - Alıntıya git
bana genel müdürlükte çalışacağımı söylediler ama sizde kontenjan çok birden fazla müessese alım yapıyorsa hangisine gideceginiz belli olmayabilir. Zonguldak'ta çok durmadım hocam hava yağmurluydu dolasmadim küçük bir yer bana göre beklentiyi yüksek tutmamak gerek ama manzarası harika kurumun binasi bile denize bakiyo
31 Aralık 2019 11:27

denizyolcusu
Aday Memur
bana genel müdürlükte çalışacağımı söylediler ama sizde kontenjan çok birden fazla müessese alım yapıyorsa hangisine gideceginiz belli olmayabilir. Zonguldak'ta çok durmadım hocam hava yağmurluydu dolasmadim küçük bir yer bana göre beklentiyi yüksek tutmamak gerek ama manzarası harika kurumun binasi bile denize bakiyo
ysnkrkmzz35, 2 ay önce - Alıntıya git
teşekkürler hocam cevaplar için. küçüklüğünden ziyade hava kirliliği hakkında biraz korkutmuştu yorumlar yoksa küçük bi batı karadeniz şehri beklentim var.
10 Ocak 2020 17:37

ysnkrkmzz35
Aday Memur

Bilgi alan var mı ne zaman başlayacağımız konusunda

16 Ocak 2020 15:55

denizyolcusu
Aday Memur

Bilgi alan var mı ne zaman başlayacağımız konusunda

ysnkrkmzz35, 1 ay önce - Alıntıya git
bugün kurumu aradım gs evraklarınızı gönderdik bir bir buçuk ay sürer sonra başlarsınız dedi görevli
16 Ocak 2020 16:03

ysnkrkmzz35
Aday Memur
bugün kurumu aradım gs evraklarınızı gönderdik bir bir buçuk ay sürer sonra başlarsınız dedi görevli
denizyolcusu, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam ben de aradım bana da öyle söylediler bütün sonucları birlikte vericeklermis imzaya umarım şubat ortasına kadar hallolur.

24 Ocak 2020 15:39

saadtt
Aday Memur

Teşekkürler hocam ben de aradım bana da öyle söylediler bütün sonucları birlikte vericeklermis imzaya umarım şubat ortasına kadar hallolur.

ysnkrkmzz35, 1 ay önce - Alıntıya git
ben bugün kurum ile görüştüm . güvenlik soruşturması dosyamız tekrar onlara geldiğinde bizi arayacaklarmış. fakat başlamak için herkesinkinin gelmesini beklicekmişiz. toplu başlayacaksınız dedi. herhangi bi kurul toplanma durumu olacak mı dedim. hayır sonuca göre başlicaksınız dedi. ama toplu başlanacakmış.
03 Şubat 2020 17:42

denizyolcusu
Aday Memur
bugün kurumu aradım tekrar, bazı arkadaşların gs si ellerine ulaşmaya başlamış umarım bu ay içinde herkesin gs si tamamlanır.
10 Şubat 2020 18:22

hm041017
Aday Memur

Arıyan soran var mı arkadaşlar var mı bilgisi olan son durum hakkında

11 Şubat 2020 00:08

denizyolcusu
Aday Memur

Arıyan soran var mı arkadaşlar var mı bilgisi olan son durum hakkında

hm041017, 1 hafta önce - Alıntıya git
gün içerisinde aradım şubat sonu gibi tahmin ediyoruz dedi görevli bütün gsler sonuçlanınca kurul toplantısı olacakmış ardından başlatılırsınız dedi
15 Şubat 2020 00:56

saadtt
Aday Memur
gün içerisinde aradım şubat sonu gibi tahmin ediyoruz dedi görevli bütün gsler sonuçlanınca kurul toplantısı olacakmış ardından başlatılırsınız dedi
denizyolcusu, 6 gün önce - Alıntıya git
ben de dün aradım bana da 10 güne çoğunluğun dosyası gelmiş olur diye tahmin ediyoruz dediler. kurul toplanacak yerler onaylanacak öyle başlicaz. ama şubat sonuna kalmaz diyorlar da bence aramaları şubat sonuna kalmaz sadece. bi de 15 gün başlama süresi var. daha bunun ev bulması ev taşıması vs bi sürü işi var. mart başı işe başlayabilirsek bilirsek şükredicem. bi ben mi böyleyim bilmiyorum ama artık bi an önce gidip başlasak işimize
15 Şubat 2020 01:04

denizyolcusu
Aday Memur
ben de dün aradım bana da 10 güne çoğunluğun dosyası gelmiş olur diye tahmin ediyoruz dediler. kurul toplanacak yerler onaylanacak öyle başlicaz. ama şubat sonuna kalmaz diyorlar da bence aramaları şubat sonuna kalmaz sadece. bi de 15 gün başlama süresi var. daha bunun ev bulması ev taşıması vs bi sürü işi var. mart başı işe başlayabilirsek bilirsek şükredicem. bi ben mi böyleyim bilmiyorum ama artık bi an önce gidip başlasak işimize
saadtt, 2 gün önce - Alıntıya git
arandıktan sonra herşey çok hızlı gelir bunları kafana takma atanmanın tadını çıkar derim gerisi bir şekilde hallolur bende hemen başlamak istiyorum adapte olabilmek için insanlara yeni bir şehre vs ama az kaldı bunlar güzel heyecanlar zaten şu an ayın 15 i herkesin gs 10 güne gelse yine çağrılmak ayın sonunu bulur hemen gitmek veya 15 günlük süreci kullanmak kişinin inisiyatifine kalmış nerden geliyorsun bilmiyorum ama verecekleri müesseseye göre belki bir süre misafirhaneyi kullanabilirsin yakınlığa göre ben öyle yapmayı düşünüyorum en kötü ihtimal planım bu artık hayırlısı olsun hepimiz için
15 Şubat 2020 01:08

saadtt
Aday Memur
arandıktan sonra herşey çok hızlı gelir bunları kafana takma atanmanın tadını çıkar derim gerisi bir şekilde hallolur bende hemen başlamak istiyorum adapte olabilmek için insanlara yeni bir şehre vs ama az kaldı bunlar güzel heyecanlar zaten şu an ayın 15 i herkesin gs 10 güne gelse yine çağrılmak ayın sonunu bulur hemen gitmek veya 15 günlük süreci kullanmak kişinin inisiyatifine kalmış nerden geliyorsun bilmiyorum ama verecekleri müesseseye göre belki bir süre misafirhaneyi kullanabilirsin yakınlığa göre ben öyle yapmayı düşünüyorum en kötü ihtimal planım bu artık hayırlısı olsun hepimiz için
denizyolcusu, 2 gün önce - Alıntıya git
evet evet biz de öyle yapıcaz mecburen. 1 hafta filan öncesinden gidip misafirhaneyi kullanıcaz ev bulup tutana kadar. bekarlara göre biraz daha kolaydır da benim gibi evli ve çocuklular için zor bir süreç ondan bi an önce olup bitsin istiyorum artık. herkes aynı şeyi diyor atandın tadını çıkar vs herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah
Toplam 33 mesaj

ANKET
İş Bankası'ndaki CHP hisseleri, Hazine'ye devredilmeli mi?