Editörler : muhtesem32ulsgkc
23 Aralık 2019 19:16   

Kanal İstanbul u destekliyor musunuz?
...

Bu ankete 26 gün 14 saatte, 144 kişi oy kullandı

...
23 Aralık 2019 22:52

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
23 Aralık 2019 23:03

Sirin İpek
Aday Memur

Sonuna kadar destekliyorum..

berfin-meb, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sonuna kadar destekleme sebebinizi açıklarmısınız

26 Aralık 2019 08:53

olumsuzozne
Aday Memur

Etrafindaki arazileri araplara, yandaslara dagittilar, simdi vurgun pesindeler. En az 70 milyar tllik faturasi ise tabiki bizim sirtimiza binecek.

26 Aralık 2019 10:59

seralt16
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
27 Aralık 2019 20:21

myk72
Kapalı

Bu projenin adı 'Kanal İstanbul' ama telaffuz edilme şekli 'Kalan İstanbul' dur...

29 Aralık 2019 00:41

gozdecinar
Aday Memur

Sıradan bir vatandaş olarak desteklemiyorum. Hiç gerek yok gibi geliyor. Oraya harcanacak para ile daha farklı şeyler yapılabilir. Geçen bir videoda gördüm İlber Ortaylı Kanal İstanbul'u desteklediğini söylemiş. Açıkçası kafam karışması değil. Birilerinin çıkıp detaylıca açıklaması yapması gerek bence. Bilim insanları oturup tartışsınlar. İstanbul seçimlerinde olduğu gibi canlı yayınlansın bizler de izleyelim.

29 Aralık 2019 10:02

Sirin İpek
Aday Memur

Sıradan bir vatandaş olarak desteklemiyorum. Hiç gerek yok gibi geliyor. Oraya harcanacak para ile daha farklı şeyler yapılabilir. Geçen bir videoda gördüm İlber Ortaylı Kanal İstanbul'u desteklediğini söylemiş. Açıkçası kafam karışması değil. Birilerinin çıkıp detaylıca açıklaması yapması gerek bence. Bilim insanları oturup tartışsınlar. İstanbul seçimlerinde olduğu gibi canlı yayınlansın bizler de izleyelim.

gozdecinar, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ne kadar doğru söyledin gözde.. bilim adamları ve siyasetçiler açık oturum yapsa. Ben yaptım oldu politikası uygulanmasa

03 Ocak 2020 17:15

Sirin İpek
Aday Memur
04 Ocak 2020 00:55

TME3
Şef

Beni ilgilendirmiyor, orada yaşayanlar düşünsün. Maliyet konusuna gelirsek zaten ödenmeyecek bir borcumuz var sadece rakam değişecek hepsi bu

05 Ocak 2020 15:04

poyraz.0.6
Aday Memur

Beni ilgilendirmiyor, orada yaşayanlar düşünsün. Maliyet konusuna gelirsek zaten ödenmeyecek bir borcumuz var sadece rakam değişecek hepsi bu

TME3, 2 hafta önce - Alıntıya git

İlgilendirir.

Hane halkı başına senelik 5 bin TL borca batacağımız ve kağıt üzerinde anılanın aksine takriben 120 milyarlık bir bilanço bu kanala gömüleceği için, beşikteki bebeği dahi borçlandıran sözde bir prj bütün halkı-hepimizi ilgilendiriyor....

05 Ocak 2020 18:29

Eagle-suvari
Aday Memur

İslama ve Müslümanlara muhalefet anlayış ve zihniyet sahibi insanlar istemediği için sonuna kadar...

seralt16, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ne alaka yahu ?! El issaf el vicdan denir. Din-i İslam sana bana, sağcıya solcuya ayrı mı fetva verir oldu Allah ını seversen. Yoksa İslamın emri, ilkin kendi acını-muhtacını-garip gurebanı doyurmak yerine Suriyeli mülteciyi mi doyurmaktan mı geçiyor, Hani Pınar Harekarının ikinci öncül amacı mültecileri kendi bölgerelerine gönderecek bir düzenlemeydi.. Hani nerede? Bakıyorsun oy hasebine vatandaşlık verilmesi gündeme geldi.. Bir başka husus: öncelik vatandaşın refah payı iken, bunun gözardı edilerek vatandaşın sırtından alınan vergilerin böyle manasız bir ABD projesine mi (yukarda videoyu atmış hanımefendi sağolsun) yatırın diyor... Hangi İslammış o ayrıca hangisi merak konusu.

05 Ocak 2020 18:56

Eagle-suvari
Aday Memur

Linkte, an itibari 76 yorum göze çarpıyor, yalnızca 'Popüler Yorumlar' ı dahi incelemeniz yeterli

https://www.memurlar.net/haber/875913/isteseniz-de-istemeseniz-de-kanal-istanbul-yapilacak.html

Milletle inatlaşmaya devam etmenin sonu büyük bir hüsrandır. #BoşTencereyleAlayEdilmez

05 Ocak 2020 23:24

TME3
Şef

İlgilendirir.

Hane halkı başına senelik 5 bin TL borca batacağımız ve kağıt üzerinde anılanın aksine takriben 120 milyarlık bir bilanço bu kanala gömüleceği için, beşikteki bebeği dahi borçlandıran sözde bir prj bütün halkı-hepimizi ilgilendiriyor....

poyraz.0.6, 2 hafta önce - Alıntıya git

Borç konusuna değinmiş idik

05 Ocak 2020 23:59

poyraz.0.6
Aday Memur

Borç konusuna değinmiş idik

TME3, 2 hafta önce - Alıntıya git

Borç mevzunda illaki:) haklısın kardeş. İlgilendirmez işine değinmiş idik

06 Ocak 2020 06:14

salihkarat
Aday Memur
Kesinlikle desteklemiyorum. macera aramasın kimse. İstanbulun su kaynakları zarar görecek bitme noktasına gelecek. maliyeti 30 milyar tl bu para vatandaşın cebinden çıkacak kimsenin umrunda değil. ama araplara satılan arazilerle ilgili verilen sözler olduğu için savaş çıksa da bu kanalı yapacaklar. yazık
06 Ocak 2020 11:53

fzt44
Bana göre zarari yayarindan cok destekleyenler gerekcelerini ortaya koymali
07 Ocak 2020 07:24

kesinti
Aday Memur

Bugün möntro yerine başka anlaşma yapalım desek söz sahibi 7 ülkeden kaçı yanımızda olacak. Ayrıca karadenizde saçma sapan ülkelerden kaç gemi geçecek ki, kaç lira pay alabileceksin? Buzullar eriyor bir kaç on yıla kadar kuzey kutbundan gemiler yeni ortalar çizmeye başlayacak, mesafe olarak ta çok daha kısalacak süreler.

07 Ocak 2020 07:27

kesinti
Aday Memur

En güvenli kısmımız Karadeniz videoya göre o da sıkıntıya girecek.

07 Ocak 2020 20:04

xmusax
Kapalı
hayır çünkü büyük bir milli servet kaybı olarak görüyorum
08 Ocak 2020 00:35

Eagle-suvari
Aday Memur

Bu mevzunun tek bir yolu ve yordamı varsa o da: "REFERANDUM" dur. Son söz sandığın olmalı. Madem sadece muhalif partiler istemediği için, siyasi bir inat uğruna yola çıkılıyor, o halde sorun edilmemesi lazım gelir. Çünkü iyi bilindiği gibi muhalefetin oyu %24 ile sınırlı sayılır. ve korkulacak 1 durum yoktur. Sn Vatanuğruna'nın belirttiği gibi herkes susmalı yalnız sandık konuşmalı..

Son söz Sandığındır. Şeriatın veya hakikatin kılıcı o gizemli kutudan çıkacaktır, çıkmalıdır da.

Toplam 52 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;