Editörler : F16 Gökçen
23 Aralık 2019 19:16

Kanal İstanbul u destekliyor musunuz?
...

Bu ankete 30 günde, 147 kişi oy kullandı ve 22/01/2020 19:16 tarihinde sona erdi.

berfin-meb
Müsteşar
23 Aralık 2019 22:52

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Sonuna kadar destekliyorum..

Sirin İpek
Aday Memur
23 Aralık 2019 23:03

Sonuna kadar destekleme sebebinizi açıklarmısınız

berfin-meb, 4 yıl önce

Sonuna kadar destekliyorum..

olumsuzozne
Aday Memur
26 Aralık 2019 08:53

Etrafindaki arazileri araplara, yandaslara dagittilar, simdi vurgun pesindeler. En az 70 milyar tllik faturasi ise tabiki bizim sirtimiza binecek.

seralt16
Aday Memur
26 Aralık 2019 10:59

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

İslama ve Müslümanlara muhalefet anlayış ve zihniyet sahibi insanlar istemediği için sonuna kadar...

myk72
Kapalı
27 Aralık 2019 20:21

Bu projenin adı 'Kanal İstanbul' ama telaffuz edilme şekli 'Kalan İstanbul' dur...

gozdecinar
Aday Memur
29 Aralık 2019 00:41

Sıradan bir vatandaş olarak desteklemiyorum. Hiç gerek yok gibi geliyor. Oraya harcanacak para ile daha farklı şeyler yapılabilir. Geçen bir videoda gördüm İlber Ortaylı Kanal İstanbul'u desteklediğini söylemiş. Açıkçası kafam karışması değil. Birilerinin çıkıp detaylıca açıklaması yapması gerek bence. Bilim insanları oturup tartışsınlar. İstanbul seçimlerinde olduğu gibi canlı yayınlansın bizler de izleyelim.

Sirin İpek
Aday Memur
29 Aralık 2019 10:02

Ne kadar doğru söyledin gözde.. bilim adamları ve siyasetçiler açık oturum yapsa. Ben yaptım oldu politikası uygulanmasa

gozdecinar, 4 yıl önce

Sıradan bir vatandaş olarak desteklemiyorum. Hiç gerek yok gibi geliyor. Oraya harcanacak para ile daha farklı şeyler yapılabilir. Geçen bir videoda gördüm İlber Ortaylı Kanal İstanbul'u desteklediğini söylemiş. Açıkçası kafam karışması değil. Birilerinin çıkıp detaylıca açıklaması yapması gerek bence. Bilim insanları oturup tartışsınlar. İstanbul seçimlerinde olduğu gibi canlı yayınlansın bizler de izleyelim.

TME3
Şef
04 Ocak 2020 00:55

Beni ilgilendirmiyor, orada yaşayanlar düşünsün. Maliyet konusuna gelirsek zaten ödenmeyecek bir borcumuz var sadece rakam değişecek hepsi bu

poyraz.0.6
Yasaklı
05 Ocak 2020 15:04

İlgilendirir.

Hane halkı başına senelik 5 bin TL borca batacağımız ve kağıt üzerinde anılanın aksine takriben 120 milyarlık bir bilanço bu kanala gömüleceği için, beşikteki bebeği dahi borçlandıran sözde bir prj bütün halkı-hepimizi ilgilendiriyor....

TME3, 4 yıl önce

Beni ilgilendirmiyor, orada yaşayanlar düşünsün. Maliyet konusuna gelirsek zaten ödenmeyecek bir borcumuz var sadece rakam değişecek hepsi bu

Eagle-suvari
Yasaklı
05 Ocak 2020 18:29

Ne alaka yahu ?! El issaf el vicdan denir. Din-i İslam sana bana, sağcıya solcuya ayrı mı fetva verir oldu Allah ını seversen. Yoksa İslamın emri, ilkin kendi acını-muhtacını-garip gurebanı doyurmak yerine Suriyeli mülteciyi mi doyurmaktan mı geçiyor, Hani Pınar Harekarının ikinci öncül amacı mültecileri kendi bölgerelerine gönderecek bir düzenlemeydi.. Hani nerede? Bakıyorsun oy hasebine vatandaşlık verilmesi gündeme geldi.. Bir başka husus: öncelik vatandaşın refah payı iken, bunun gözardı edilerek vatandaşın sırtından alınan vergilerin böyle manasız bir ABD projesine mi (yukarda videoyu atmış hanımefendi sağolsun) yatırın diyor... Hangi İslammış o ayrıca hangisi merak konusu.

seralt16, 4 yıl önce

İslama ve Müslümanlara muhalefet anlayış ve zihniyet sahibi insanlar istemediği için sonuna kadar...

Eagle-suvari
Yasaklı
05 Ocak 2020 18:56

Linkte, an itibari 76 yorum göze çarpıyor, yalnızca 'Popüler Yorumlar' ı dahi incelemeniz yeterli

https://www.memurlar.net/haber/875913/isteseniz-de-istemeseniz-de-kanal-istanbul-yapilacak.html

Milletle inatlaşmaya devam etmenin sonu büyük bir hüsrandır. #BoşTencereyleAlayEdilmez

TME3
Şef
05 Ocak 2020 23:24

Borç konusuna değinmiş idik

poyraz.0.6, 4 yıl önce

İlgilendirir.

Hane halkı başına senelik 5 bin TL borca batacağımız ve kağıt üzerinde anılanın aksine takriben 120 milyarlık bir bilanço bu kanala gömüleceği için, beşikteki bebeği dahi borçlandıran sözde bir prj bütün halkı-hepimizi ilgilendiriyor....

poyraz.0.6
Yasaklı
05 Ocak 2020 23:59

Borç mevzunda illaki:) haklısın kardeş. İlgilendirmez işine değinmiş idik

TME3, 4 yıl önce

Borç konusuna değinmiş idik

salihkarat
Kapalı
06 Ocak 2020 06:14

Kesinlikle desteklemiyorum. macera aramasın kimse. İstanbulun su kaynakları zarar görecek bitme noktasına gelecek. maliyeti 30 milyar tl bu para vatandaşın cebinden çıkacak kimsenin umrunda değil. ama araplara satılan arazilerle ilgili verilen sözler olduğu için savaş çıksa da bu kanalı yapacaklar. yazık
06 Ocak 2020 11:53

Bana göre zarari yayarindan cok destekleyenler gerekcelerini ortaya koymali

kesinti
Aday Memur
07 Ocak 2020 07:24

Bugün möntro yerine başka anlaşma yapalım desek söz sahibi 7 ülkeden kaçı yanımızda olacak. Ayrıca karadenizde saçma sapan ülkelerden kaç gemi geçecek ki, kaç lira pay alabileceksin? Buzullar eriyor bir kaç on yıla kadar kuzey kutbundan gemiler yeni ortalar çizmeye başlayacak, mesafe olarak ta çok daha kısalacak süreler.

kesinti
Aday Memur
07 Ocak 2020 07:27

En güvenli kısmımız Karadeniz videoya göre o da sıkıntıya girecek.

xmusax
Aday Memur
07 Ocak 2020 20:04

hayır çünkü büyük bir milli servet kaybı olarak görüyorum

Eagle-suvari
Yasaklı
08 Ocak 2020 00:35

Bu mevzunun tek bir yolu ve yordamı varsa o da: "REFERANDUM" dur. Son söz sandığın olmalı. Madem sadece muhalif partiler istemediği için, siyasi bir inat uğruna yola çıkılıyor, o halde sorun edilmemesi lazım gelir. Çünkü iyi bilindiği gibi muhalefetin oyu %24 ile sınırlı sayılır. ve korkulacak 1 durum yoktur. Sn Vatanuğruna'nın belirttiği gibi herkes susmalı yalnız sandık konuşmalı..

Son söz Sandığındır. Şeriatın veya hakikatin kılıcı o gizemli kutudan çıkacaktır, çıkmalıdır da.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi