Editörler : Mehmet Balci
27 Aralık 2019 15:43

Ceylannonerr
puaniniz kac birde onlisansmi
Victory37, 3 ay önce - Alıntıya git
on lisans insan kaynakları yönetimi 63 puan hocam yedek yazıyor sadece
27 Aralık 2019 15:47

Victory37
Kapalı
on lisans insan kaynakları yönetimi 63 puan hocam yedek yazıyor sadece
Ceylannonerr, 3 ay önce - Alıntıya git
Normal yedek olmaniz.Zaten 65 yada 64 ile kapatti.Demekki yakin illeri yazmissiniz yada buyuksehirleri ben 64 yada 65 ile bilecige atanan gordum listelerden kontrol edebilirsiniz ben boluya atandim benden sonra gelen 4 kisinin puani 68.67 falandi.Size sira gelebilir.Ama yedekten feragat edenler var ama ikyden varmi bilmiyorum
27 Aralık 2019 15:50

Ceylannonerr
Normal yedek olmaniz.Zaten 65 yada 64 ile kapatti.Demekki yakin illeri yazmissiniz yada buyuksehirleri ben 64 yada 65 ile bilecige atanan gordum listelerden kontrol edebilirsiniz ben boluya atandim benden sonra gelen 4 kisinin puani 68.67 falandi.Size sira gelebilir.Ama yedekten feragat edenler var ama ikyden varmi bilmiyorum
Victory37, 3 ay önce - Alıntıya git
bilecigi gördüm bende hocam baya düşük ile kapatmış ben genelde 18 kişi vs alan illeri yazdım tercih ettiğim iller de uzak yerlerde vardi
27 Aralık 2019 22:32

tutii96

arkadaşlar sayıştaya kimler başvurdu acaba ?

01 Ocak 2020 12:17

bukafalos
Aday Memur
Ben başvurmam
15 Şubat 2020 18:59

bilen37
Aday Memur
Aktif tutalim konuyu.Arkadaşlar Bende suan ogmde calisiyorum sozleşmeliyim.Kpssye simdiden hazirlaniyorum kadroluya gecmek yada kit bulmak icin kit zorda kadrolu alimlar gercekten dusukmuş.Ama istedikten sonra yapamayacagim şey yok.İnsallah başaracagim bakalim.
12 Mart 2020 18:10

İkyiky
Aday Memur
Aktif tutalim konuyu.Arkadaşlar Bende suan ogmde calisiyorum sozleşmeliyim.Kpssye simdiden hazirlaniyorum kadroluya gecmek yada kit bulmak icin kit zorda kadrolu alimlar gercekten dusukmuş.Ama istedikten sonra yapamayacagim şey yok.İnsallah başaracagim bakalim.
bilen37, 2 ay önce - Alıntıya git

Belli bi zaman sonra kadro vermiyorlar mı hocam

Toplam 27 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?