Editörler :
29 Ocak 2020 04:49

Hodl
Aday Memur

Onu ben de merak ediyorum.Gecmis yillarin basliklarinda bi kac yerde bakanligin muvafakati ile oluyor denmis.Bu konuda net bir bilgiye ulasirsak birbirimize yazalim hocam.

02 Şubat 2020 21:53

öznurh
Aday Memur

Onu ben de merak ediyorum.Gecmis yillarin basliklarinda bi kac yerde bakanligin muvafakati ile oluyor denmis.Bu konuda net bir bilgiye ulasirsak birbirimize yazalim hocam.

Hodl, 6 ay önce - Alıntıya git

Arkadaslar ben de kamu kurumundayım suan.ıcra mudurlguunu kazandım mulakat beklıyorum.kazanınca kurumdan muvafakat ıle ıcra mudurlugune gececegım..sız de ıcra mudurlugune baslayıp ardından kurum avukatlıgını kazanırsanız muvafakat ıle gecebılırsınız.Muvafakat sorun olmuyor..Icra mudurlugu konusunda ben de dusuncelıyım suan zaten kamudayım.mulakat vs derken ıse baslamamız hazıran temmuz olur gıbı..ben zaten aralıkta tekrar sınava gırecegım hakımlık ıcın...yanı ıcrada 5.ayımda hakımlık sınavına gırmıs olacagım.Izmır gıbı bır yerden kalkıp gıdıp tam duzen kurmusken tekrar hakımlık vs dusunduruyor ama hayırlısı.....Ayrıca bu yıl herkes bu sekıle gırmıs sanırım ıcra mud. ne ...nasılsa ankaraya gıdıyoruz dıyerek hadı ıcraya gırelım dıyen herkes kazanmıs :))

05 Mart 2020 22:52

RAMAZAN48.
Aday Memur

mulakatla ilgili haber yok mu arkadaslar

03 Mayıs 2020 21:15

öznurh
Aday Memur

mulakatla ilgili haber yok mu arkadaslar

RAMAZAN48., 4 ay önce - Alıntıya git

maaalesef beklemedeyız.

02 Haziran 2020 22:20

öznurh
Aday Memur

Mülakat tarıhlerı acıklandı..Nasıl çalısıyorsunuz arkadasalr==??

02 Haziran 2020 23:35

cnsgrcn
Aday Memur
mülakatlar nasıl oluyor grup mülakat mi birebir mi arkadaşlar bilgisi olan var mı
02 Temmuz 2020 23:19

heyyyo
Şef

merhaba

Arkadaşlar bu 1,000 tane alınacak olan ıcra mud yar ılgılı bılgısı olan var mı ılan ne zaman gelır ve ya dısarıdan alım olur mu ..?

mud yard mayısda ıcerden gelmıs ama mud ve mud yardımcısı dısardan alınmış

bılgı verırsenız sevırım .

Toplam 107 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;