Editörler : E.Kayı Han

31 Aralık 2019 10:58

Bölge idare mahkemesinde çalışan var mı?

Merhabalar benim ankara bölge idare mahkemesinde atama ile ilgili bi dosyam var kalemi aradım 10 Eylül de havale edilmiş hakimin önünde dedi ortalama ne kadar sürede karar cikar dedim altı ay içinde hakim karar yazar dedi, sorum şu bu süre 6 ayı geçermi yani 1-1,5 yıl sürme ihtimali varmi acaba

merttan
Genel Müdür
04 Ocak 2020 13:28

Benim de Ankara istinafta ağustosta gitti dosya dün sms s attım havale edildi yazıyor son işlem olarak ne zaman edildi bilmiyorum sizin istinaftamı 1. İdarî dava dairesinde ne zaman istinafta gitmişti dosya agustosmu

ibrahim3838
Kapalı
04 Ocak 2020 13:31

walla onzamanlar gitti tam.hatirlamiyorum benmkide Eylül'ün 10unda havale edilmiş dediler, acaba havale edildi ne demek, dosya tekemmül aşamasinda demek mi ?
merttan, 4 yıl önce

Benim de Ankara istinafta ağustosta gitti dosya dün sms s attım havale edildi yazıyor son işlem olarak ne zaman edildi bilmiyorum sizin istinaftamı 1. İdarî dava dairesinde ne zaman istinafta gitmişti dosya agustosmu

merttan
Genel Müdür
04 Ocak 2020 13:44

Havale edilmiş demek hakim inceleyip kararı verecek demek normal istinafta olsa yani idarî olmayan 10 demez karar çıkardı fakat idarî istinafta ne zaman hakim yazar bilmiyorum kararı uyaptan e devletten dosyanın ulaştığı zaman görülüyor tarih Anakara 1. İdarî mi sizin de

ibrahim3838
Kapalı
04 Ocak 2020 13:50

Ankara 1. dava dairesi aynen kalemi aradığım da 6 ay icinde karar yazar demislerdi öyle bi süresi var m acaba
merttan, 4 yıl önce

Havale edilmiş demek hakim inceleyip kararı verecek demek normal istinafta olsa yani idarî olmayan 10 demez karar çıkardı fakat idarî istinafta ne zaman hakim yazar bilmiyorum kararı uyaptan e devletten dosyanın ulaştığı zaman görülüyor tarih Anakara 1. İdarî mi sizin de

merttan
Genel Müdür
04 Ocak 2020 14:00

Süre ye kalırsa dava baştan sona 6 ayda bitmeli fakat malesef benim 2019 /3300 lerde dosyam sizin maçlarda aşşa yukarı dosya no

ibrahim3838
Kapalı
04 Ocak 2020 14:02

2019/817 esas
merttan, 4 yıl önce

Süre ye kalırsa dava baştan sona 6 ayda bitmeli fakat malesef benim 2019 /3300 lerde dosyam sizin maçlarda aşşa yukarı dosya no

masterche
Aday Memur
25 Aralık 2020 18:35

...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi