Editörler : crops35
01 Ocak 2020 22:14

Şeker fabrikaları çalışma koşulları

Kimya önlisans mezunuyum şeker fabrikaları işçi alım ilanı yayınlandi. Kimyacı olarak başvurmak istiyorum ama şeker fabrikalarıyla alakalı yorumlar çok iç açıcı gelmedi. Bu konudaki son karar fabrikaların çalışma koşulları nasıldır? Vardiya var midir? Uşak şeker fabrikasını aradım telefona güvenlik çıktı taşeron alacaklar dedi. Bu konuda detaylı bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi acaba?

Hizmetliyiz
Aday Memur
07 Ocak 2020 14:40

Bende merak ediyorum

ommurr
Aday Memur
07 Ocak 2020 20:01

Ben de usak fabrikasina kimya myo basvuru yaptim gercekten calisma kosullarini maaslarini cok merak

L4L4L4
Aday Memur
10 Ocak 2020 03:11

Bende kimya önlisans ile başvuruda bulundum. Nihai listedeyim. Gerekli belgeleri elden vermemiz şart mı? Posta yoluyla tercih yaptığımız fabrikanın müdürlüğüne göndersek olur mu? Bilgisi olan var mı?

capkin68
Aday Memur
12 Ocak 2020 22:15

Kardeşim ben baya baktım posta ile alakalı bir şey yok muhtemelen şahsen teslim etmek gerekiyor.

L4L4L4, 4 yıl önce

Bende kimya önlisans ile başvuruda bulundum. Nihai listedeyim. Gerekli belgeleri elden vermemiz şart mı? Posta yoluyla tercih yaptığımız fabrikanın müdürlüğüne göndersek olur mu? Bilgisi olan var mı?

capkin68
Aday Memur
12 Ocak 2020 22:20

Arkadaşlar kimse bilmiyormu bende çalışma adresi olarak EMAF / ETİMESGUT nihai listeye girdim fakat maaşlar nedir, mülakata girmeye ve il dışında gelmeye değermi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

L4L4L4
Aday Memur
13 Ocak 2020 20:58

Anladım, teşekkürler 😊

capkin68, 4 yıl önce

Kardeşim ben baya baktım posta ile alakalı bir şey yok muhtemelen şahsen teslim etmek gerekiyor.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi