Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Ocak 2020 11:16   

EKYS Kullanılan Puan

2019 EKYS ile müdür yardımcısı oldum. 2020 yılında aynı puanla müdürlüğe başvurabilir miyim? Yönetmelikte puan 3 yıl geçerli diyor. Kullanınca öldü bitti falan yazmıyor

07 Ocak 2020 13:08

bifefomat
Daire Başkanı

puan bir defa kullanılmak üzere 3 yıl geçerli diye biliyorum

07 Ocak 2020 13:27

yiay
Aday Memur

aynen 1 kez kullanabilirsiniz hocam

07 Ocak 2020 15:40

EnderuN Mektebi
Aday Memur

Herkes çok biliyor...Yahu arkadaş nerde ne yazdığını iyi idrak etmelisiniz...

Yazılı sınav

MADDE 15 ?

(2) Yazılı sınav sonuçları, sonuçların açıklandığı tarihten itibaren üç yıl süreyle geçerlidir. Yazılı sınav puanını yükseltmek isteyenler yeniden yazılı sınava girebilir.

Gelelim soruyu soran arkadaşın cevabına...

Müdür Yardımcılığında 1 Yılım Dolmadan Sınava Girebilir miyim?

Girilebilir fakat atama döneminde başvuru şartlarını taşınmadığı için atama başvurusu geçersiz olur.Atama dönemi bir yıldan uzun olursa yani yetişirseniz ancak başvurulabilir.

07 Ocak 2020 16:41

yiay
Aday Memur

hocam asıl sen ne yazdığına bak adamın durumunu biliyor musun ben de 2019 ekys ile müd yrd oldum ama daha önce idareciliğim var ilk defa yaptığını biliyor muyuz belki müdürlük şartını taşıyordur benim gibi

07 Ocak 2020 16:46

hsnkrt80
Aday Memur
Hocam daha önce idareciliğim var 2019 da boş müdürlük yoktu bu sene olursa aynı puanla müdürlüğe başvurabilir miyim? internette 1 defa falan muhabbeti dolanınca sorma gereği duydum
07 Ocak 2020 16:48

yiay
Aday Memur

hocam benim bildiğim aldığın puan ile her hangi bir kadroya atanırsan o puanı tekrar kullanamayacağın ben de 2019 ekys ile atandım o dönem çok incelemiştim bu şekilde hatırlıyorum ama sana kaynak gösterecek kadar iyi hatırlamıyorum.

11 Ocak 2020 21:58

LİDERBEYİN
Aday Memur

sınavın 3 yıl geçerliliği var. hazşranda ilk atamaya başvurdun. ataman olmadı seneye kullanailirsin. ama bir yere atanırsan puan bir sonraki yıl kullanamazsın. kullanınca bitiyor yani. tek kullanımlık.

11 Ocak 2020 22:14

Trabzonn61
Aday Memur

sınavın 3 yıl geçerliliği var. hazşranda ilk atamaya başvurdun. ataman olmadı seneye kullanailirsin. ama bir yere atanırsan puan bir sonraki yıl kullanamazsın. kullanınca bitiyor yani. tek kullanımlık.

LİDERBEYİN, 1 hafta önce - Alıntıya git

Cimer'e yazabilirsiniz arkadaşlar,ben yazdım.Açıklama geldi ve puan bir kullanımlık falan değil.Ama bahsettiğiniz şekilde de puanı bir sonraki yıl kullanamıyorsunuz.Eğer istifa eder ve bir yıl beklerseniz,üç yıl dolmamış ise puanınızı tekrar kullanabilirsiniz.

Toplam 8 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;