Editörler :
03 Temmuz 2020 16:15

keserfatih07
Aday Memur
Bir yılını doldurmuşlardı. Onu belirteyim.
03 Temmuz 2020 16:56

msim
Memur

İkisi de müdürlükte kullandılar bir yıl dolmadan istifa edip simi tekrar müdürlükte kullanıyorlar .

mikado411, 3 ay önce - Alıntıya git

Puanı geçen sene müdürlükte kullanıp ve sonunda atanmasına rağmen göreve başlayıp istifa eden arkadaşlar, aynı puanı bu sene yine müdürlükte kullanması ilginç bir durum. Bu durum gösteriyorki bir puanı 3 yıl boyunca ister atan ister atanma hem mdr. yrd. hem müdürlükte kullanıyorsun. Bu zamana kadar hiç olmamış bir uygulama idi ama, kimisinin faydasına kimisinin zararı tabi. keşke bakanlık bir klavuz ile bu duruma açıklık getirse iyi olurdu.

03 Temmuz 2020 19:58

mikado411
Memur
Bir yılını doldurmuşlardı. Onu belirteyim.
keserfatih07, 3 ay önce - Alıntıya git

Hayır

03 Temmuz 2020 20:06

keserfatih07
Aday Memur

Hayır

mikado411, 3 ay önce - Alıntıya git
Bursa'daki benim bahsettiğim arkadaşlar doldurmuştu bir yılını. Daha önceden de müdür yardımcılığı yapmışlardı.
07 Temmuz 2020 08:42

hsnkrt80
Aday Memur

Sayın arkadaşlarım ben geçen sene EKYS puanı ile bir okula müdür yardımcısı olarak atandım. Bu sene (daha önce idareciliğim de var) aynı puan ile müdürlük sınavına başvurdum ve dün mülakata gittim. Bu yönetmelikte sınav puanı 1 seferlik diye bir şey yazmadığını daha önceleri de söylemiştim. Memurlar.net dahi haber yaptı başvurabiliyor diye.

07 Temmuz 2020 10:09

61mehmet27
Aday Memur

Sayın arkadaşlarım ben geçen sene EKYS puanı ile bir okula müdür yardımcısı olarak atandım. Bu sene (daha önce idareciliğim de var) aynı puan ile müdürlük sınavına başvurdum ve dün mülakata gittim. Bu yönetmelikte sınav puanı 1 seferlik diye bir şey yazmadığını daha önceleri de söylemiştim. Memurlar.net dahi haber yaptı başvurabiliyor diye.

hsnkrt80, 3 ay önce - Alıntıya git

tmm da hocam bu saçmalıık ne görüldü ne de duyuldu..bir ünvan için kullanılan sınav sonucunun başka bir ünvan içinde kullanılması olacak iş mi??? mesela siz sınava girerken böyle bir şey düşünmüş müydünüz???

bu hatatdan dönülmesi gerekir çünkü bu uygulma ne akla mantığa ne de vicdana sığıyor..

07 Temmuz 2020 11:12

hsnkrt80
Aday Memur

tmm da hocam bu saçmalıık ne görüldü ne de duyuldu..bir ünvan için kullanılan sınav sonucunun başka bir ünvan içinde kullanılması olacak iş mi??? mesela siz sınava girerken böyle bir şey düşünmüş müydünüz???

bu hatatdan dönülmesi gerekir çünkü bu uygulma ne akla mantığa ne de vicdana sığıyor..

61mehmet27, 3 ay önce - Alıntıya git

Sınava girerken böyle bir şey düşünmedim tabi hocam ama kaç ay önce de yazdım bu yönetmelikte tek sefer diye bir şey yazmıyor.

Şimdi 2019 puanıyla geçen sene müdür yardımcısı oldum bu sene müdür olsam eş durumu ile şubatta başka ile atansam o ilde de tekrar aynı puanla müdür yada müdür yardımcısı olabilirim. Yönetmelik yazılı sınav 3 yıl geçerlidir diyor ve kullanma sayısı ile ilgili kısıtlama yok.

07 Temmuz 2020 11:57

61mehmet27
Aday Memur

Sınava girerken böyle bir şey düşünmedim tabi hocam ama kaç ay önce de yazdım bu yönetmelikte tek sefer diye bir şey yazmıyor.

Şimdi 2019 puanıyla geçen sene müdür yardımcısı oldum bu sene müdür olsam eş durumu ile şubatta başka ile atansam o ilde de tekrar aynı puanla müdür yada müdür yardımcısı olabilirim. Yönetmelik yazılı sınav 3 yıl geçerlidir diyor ve kullanma sayısı ile ilgili kısıtlama yok.

hsnkrt80, 3 ay önce - Alıntıya git

haklısın hocam 5 kere bile kullanılabilir..bu olacak iş değil ama boyle..

Toplam 48 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?