Editörler :
07 Ocak 2020 11:26   

Polislik-Özel Sektör
Polis mi olmalıyım özel sektörde insan kaynakları uzmanı olarak mı devam etmeliyim?

Bu ankete 7 günde, 35 kişi oy kullandı ve 14/01/2020 11:26 tarihinde sona erdi.

07 Ocak 2020 14:39

szymek61
Şef

Lütfen polis ol,sana çok ihtiyacımız var :(

07 Ocak 2020 14:45

PolisAdayı68
Aday Memur

Lütfen polis ol,sana çok ihtiyacımız var :(

szymek61, 2 hafta önce - Alıntıya git

Olur bay ukala :)

07 Ocak 2020 14:47

szymek61
Şef

Olur bay ukala :)

PolisAdayı68, 2 hafta önce - Alıntıya git

Çoluk çocukla uğraşıyoruz.

07 Ocak 2020 15:02

PolisAdayı68
Aday Memur

Çoluk çocukla uğraşıyoruz.

Uğraşma koca adamsın çocukla bir oluyosun zıp zıp :)

07 Ocak 2020 22:17

szymek61
Şef

Bana bak adamım,özelden mesaj atmalar filan.Akıllı ol kendine gel,çocuk yuvası değil burası,kuralları var. Her önüne gelen istediği konuyu açamaz,çok merak ediyorsan git pomem-paem sayfası değil burası.Yukarıda koskoca yazıyor oku önce.Şimdi defol git.

08 Ocak 2020 00:37

Cordelio1912
Aday Memur

Bana bak adamım,özelden mesaj atmalar filan.Akıllı ol kendine gel,çocuk yuvası değil burası,kuralları var. Her önüne gelen istediği konuyu açamaz,çok merak ediyorsan git pomem-paem sayfası değil burası.Yukarıda koskoca yazıyor oku önce.Şimdi defol git.

ne konular gördük burda bu mu battı gözüne. Bir yaran var galiba gocunmuşsun. Adam düzgünce birşey sormuş. Kaşınmışsın
08 Ocak 2020 07:27

PolisAdayı68
Aday Memur

Ben yanlış bi şey yaptığımı düşünmüyorum. Hoşuna gitmiyorsa yazmazsın zorla mı yazdırıyoruz sana birader. Bak işine

08 Ocak 2020 09:22

sagami
Şube Müdürü

Sorulmasi bile hata. Kesinlikle polislik.

08 Ocak 2020 10:20

Bekir6419921992
Aday Memur

Bu soruyu soran kişi yi kutluyorum. Ve yine bizim mesleği küçümseyen ve kazanamayacak olan bu vatandaşa bu sorusu için aramızda para toplayıp 7 yıldızlı tatil imkanı sunmayı öneriyorum. Beyin göçü önemli zira adam zeki.

08 Ocak 2020 10:23

PolisAdayı68
Aday Memur

Bu soruyu soran kişi yi kutluyorum. Ve yine bizim mesleği küçümseyen ve kazanamayacak olan bu vatandaşa bu sorusu için aramızda para toplayıp 7 yıldızlı tatil imkanı sunmayı öneriyorum. Beyin göçü önemli zira adam zeki.

Bekir6419921992, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yanlış anlamışsınız mesleği küçümsemiyorum. Sizi de küçümsemiyorum. Sadece fikir alışverişi yapmak istedim o kadar. Tatil iyi fikir ayarlarsan güzel olur..

08 Ocak 2020 10:47

Bekir6419921992
Aday Memur

Bak güzel kardesim tartışmayı sevmem çunku herkez bi seçim yapar ve ona katlanır sanayide boyacı Var 3 arabayı günde 6bine boyar 1k maliyetle kalanı cebe . Boyacı Var 200 yömiyeyle. Bu sana kalmış bi seçim millete niye soruyon kendi hayatının yolunu.

08 Ocak 2020 11:01

PolisAdayı68
Aday Memur

Bak güzel kardesim tartışmayı sevmem çunku herkez bi seçim yapar ve ona katlanır sanayide boyacı Var 3 arabayı günde 6bine boyar 1k maliyetle kalanı cebe . Boyacı Var 200 yömiyeyle. Bu sana kalmış bi seçim millete niye soruyon kendi hayatının yolunu.

Bekir6419921992, 2 hafta önce - Alıntıya git

Abicim ben polisliğin maaşını sormadım.İnsanların fikirlerini merak ettim bu seni neden bu kadar rahatsız ediyor anlayamadım

08 Ocak 2020 11:37

szymek61
Şef
ne konular gördük burda bu mu battı gözüne. Bir yaran var galiba gocunmuşsun. Adam düzgünce birşey sormuş. Kaşınmışsın
Cordelio1912, 2 hafta önce - Alıntıya git

Saçma sapan konuşma ya sen de! Yaran var vs. Ne alaka? Her önüne gelen istediği şeyi yazamaz burada,görmüyor musun ana başlıkta koskoca uyarı var burası pomem/paem sayfası değil diye.Okumaktan aciz hazırcı biri tabiki hakettiği cevabı alır gider.Yemin ederim çok yazık çok,teşkilatın içine ettiler,ne disiplin,ne iş ahlakı ne de saygı kaldı.

08 Ocak 2020 11:42

PolisAdayı68
Aday Memur

Saçma sapan konuşma ya sen de! Yaran var vs. Ne alaka? Her önüne gelen istediği şeyi yazamaz burada,görmüyor musun ana başlıkta koskoca uyarı var burası pomem/paem sayfası değil diye.Okumaktan aciz hazırcı biri tabiki hakettiği cevabı alır gider.Yemin ederim çok yazık çok,teşkilatın içine ettiler,ne disiplin,ne iş ahlakı ne de saygı kaldı.

Yazma kardeşim o zaman ya niye yazıyosun cevap veriyosun git işine bak hayret bi şey. Eğer sıkıntılı bi durum varsa editörler halleder sen kim oluyosun yazamaz edemez ahkam kesiyosun burda. Teşkilatta bi sen iyisin geri kalan herkes işe yaramaz zaten hareketlere bak

08 Ocak 2020 11:45

szymek61
Şef

Yazma kardeşim o zaman ya niye yazıyosun cevap veriyosun git işine bak hayret bi şey. Eğer sıkıntılı bi durum varsa editörler halleder sen kim oluyosun yazamaz edemez ahkam kesiyosun burda. Teşkilatta bi sen iyisin geri kalan herkes işe yaramaz zaten hareketlere bak

PolisAdayı68, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sana son cümle

Oğlum bak git...

Toplam 15 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;