Editörler : smtvs
07 Ocak 2020 19:58   

Kpss- A Ankara

Selam. Mezun olalı 2 yıl oldu.Başka işlerde çalışmış olduğum için kpss maratonuna girmedim.Şimdi düşünüyorum yeni boşa çıktım lakin ne yapacağımı bilmiyorum. Bu konuda da laf olsun diye değil gerçekten benim düşüncemde olan birilerinden fikir arkadaşlık yada yardım bekliyorum.Dershaneye gitmeyi düşündüm lakin çoğu yer ekimde başlamış.Yeni açılacak kurs var mı bilmiyorum. Bu aralar benim gibi kurs arayan gidecek olan var mı?Kurs değilse de Kpss'ye kendisi hazırlanan arkadaşların kütüphaneye vs giderek ders çalıştıklarını duydum böyle bir ekip grup yada bireysel olarak hazırlanan var mı varsa nasıl bir çalışma programı izliyorsunuz? Çok mu geç kaldım?

07 Ocak 2020 22:27

inamoto310
Aday Memur
Öncelikle kursa gitmeden de evde kütüphane de rahatça vaktin çoğunluğu sana kalarak çalışabilirsin.Kursa baya vakit harcanıyor bu saatten sonra da sadece hızlandırılmış kurslar var gerek yok.A grubuna karar verdiysen elinden geleni yap olmayacak diye bişey yok bu yıl olmasa bile temel olmuş olur
08 Ocak 2020 02:37

Yenibi
Aday Memur

Sistemli olursa ev daha iyidir bana kalırsa ama bende bakmıştım başkent kariyer vardıbu ay son grup açacak olanlardan. 4t ile artivizyon da şu günlerde son grubunu açmış olmalı.

Toplam 2 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;