Editörler : crops35
08 Ocak 2020 00:48

K.Maraş İKM Açıkça Torpil Yapılmış
0 532 540 0 590 öncelikle lütfen memurlar net whatsapp hattına haber yapılmasi icin mesaj atar misiniz. 764 mert isimli kişinin boy kilo kriterini tasimadigi yaZiyor ve sözlü mülakata giremez. http://www.kahramanmaras.adalet.gov.tr/duyurular/2019/uygulamaliSinavSonuclari/9234_kahramanmaras_erkek_ikm.pdf Ve asıl kazananlar listesin 19 mert http://www.kahramanmaras.adalet.gov.tr/duyurular/2019/3112-cteNihaiBasariListesi/maras_erkek_ikm.pdf Lütfen sesinizi çıkarın arkadaşlar hakkı yenilen onlarca kişi adına açıklama yapmak zorundalar.

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 00:49

Sözlü mülakata girmeye hak kazanamayan aday sözlü mülakata sokulmuş ve 100 verilerek asıl kazanmış.

kifa9084
Aday Memur
08 Ocak 2020 01:17

Bence peşin hükümlü olmayın adliye mutlaka bi açıklama yapacaktir. Ve problem en kısa sürede giderilecektir...

fcura22
Aday Memur
08 Ocak 2020 01:45

ilginç. gelişmeleri takip etmek isterim.

bay38kal38
Kapalı
08 Ocak 2020 01:57

Şöförlük mülakatı da da 3 tane aynı soyadı kişi var garip

Memur212
Kapalı
08 Ocak 2020 08:23

gerçekten eminseniz bence şikayet dilekçesi yazın..adam boy ve kilo olarak uymuyorsa nasıl alınıp hem de asil kazanan oluyor..çok üzülüyorum ve sinirleniyorum böyle haksızlıklara:((

asuscumemur, 4 yıl önce
Sözlü mülakata girmeye hak kazanamayan aday sözlü mülakata sokulmuş ve 100 verilerek asıl kazanmış.

emiryagisan
Kapalı
08 Ocak 2020 08:44

galiba o gün o arkadaşın boyu yanlış ölçülmüş baya bı itiraz etmiş benim aldığım duyum bu yönde sadece bir ihtimal en güzeli adliyeye gidip görüşmek ( not: ben k.maras adliyesinde mülakata girmedim)

ikmemurrr
Aday Memur
08 Ocak 2020 10:25

Tum adliyelerde alımlar yeniden incelenmeli. Soru çalan fetodan kurtulduk derken şimdide bunlarla uğraşıyoruz. Boy kilodan elenip sözlüye nasıl girebilir bir insan ? Adliyenin resmi sitesinde başarısız görünüyor sonra sözlüye girip 100 alıyor. Diğer böyle şeyler yaşanmış olma ihtimali yüksek. Herkes cimere şikayet etsin bu alımları iptal ettirelim.

bicare19
Aday Memur
08 Ocak 2020 10:50

Gerçekten itiraz edip sonuçlandıysa, adliyenin web sitesinde bunun kararı açıklanır.

Islak imzalı belgeler taranarak yayımlanır hatta.

Ancak böyle bir düzeltme göremedim.

Adli süreçte başarılar diliyorum.

gaziantep adliye spor.

emiryagisan, 4 yıl önce
galiba o gün o arkadaşın boyu yanlış ölçülmüş baya bı itiraz etmiş benim aldığım duyum bu yönde sadece bir ihtimal en güzeli adliyeye gidip görüşmek ( not: ben k.maras adliyesinde mülakata girmedim)

ikmemurrr
Aday Memur
08 Ocak 2020 13:35

Gündemde tutalım arkadaşlar diğer adliyelelerdede böyle olaylar olmuştur. Türkiye geneli tüm alımlar incelenmeli

ikmemurrr
Aday Memur
08 Ocak 2020 18:46

Forumda 2-3 kişi dışında kismenin umrunda değil bu konu. Hadi kazananları anlarımda kazanamayan koyun sürüsü siz niye susup sessiz kalıyorsunuz ???

Sivrisinek1
Aday Memur
08 Ocak 2020 18:54

kolay gelsin arkadaşlar . bu durumu cimer e yazabilirsiniz. . mülakat sonucumla ilgili itirazımı cimer den ilettim haftasında dönüş yapıldı. ayrıyeten adliyeye de dilekçe yazmıştım bugün aradım daha komisyona sunulmadı denildi.

Sefas2f2
Şef
08 Ocak 2020 23:23

onlarda sonraki girecegi sinavları düşünüyor olabilirmi
ikmemurrr, 4 yıl önce

Forumda 2-3 kişi dışında kismenin umrunda değil bu konu. Hadi kazananları anlarımda kazanamayan koyun sürüsü siz niye susup sessiz kalıyorsunuz ???

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:29

Unutmayın ki bu donup dolaşan torpiller ve haksızlıklar birgun sizin de caninizi yakicak. O zaman yanınızda kimsenin durmadigini gördüğünüzde şu anki durumu anlayacaksınız. Sıra size gelene kadar sessiz kalmaya devam edin. Biz karınca misali haksızlıklara karşı sesimizi sonuna kadar çıkaracağız bir işe yaramasa bile en azından safımız belli olur.

ikmemurrr
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:32

Bu kafayla daha çok sınava hazirlanirsin sen. Adamlar hakkını yiyor sen ayakta uyuyorsun. Vah vahhh.

mıdyatkatıp
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:42

Tek bişeyi merak ettim bir dünya insan girmiş sınava o kadar kişinin arasından bu adamı nasıl buldun

mıdyatkatıp
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:44

721 kişi boy kiloyu geçmiş. Asil listesinde de 291 kişi kazanmış 44 te yedek sen nerden buldun

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:44

Ben bulmadım bulan arkadaşı tebrik ediyorum. Bulan kişi paylasti ben de yeni baslik altında konuyu tartışmaya açtım
mıdyatkatıp, 4 yıl önce

Tek bişeyi merak ettim bir dünya insan girmiş sınava o kadar kişinin arasından bu adamı nasıl buldun

asuscumemur
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:45

Yapılan torpile şaşırmıyorsun merak etmiyorsun da bunu mu merak ediyorsun
mıdyatkatıp, 4 yıl önce

721 kişi boy kiloyu geçmiş. Asil listesinde de 291 kişi kazanmış 44 te yedek sen nerden buldun

mıdyatkatıp
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:47

Sana tek bir soru sorucağım başkada bişey demicem 290 kişinin hakkıyla girdiğinden emin misin :D

mıdyatkatıp
Aday Memur
08 Ocak 2020 23:48

Milletide yönledirmeyin belkide adam hakkıyla girdi vebalini almaya razı mısın ?

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi