Editörler : nayzen
31 Ağustos 2020 13:05

yenidonem
Aday Memur

Sorunlu kişilik benle uğraşıo duruyor başka dünyada yaşıyor sıkıldım artık ya

31 Ağustos 2020 19:44

techie officer
Daire Başkanı

Kardeşim sen kendinde misin git başımdan ta ne özür dilemesi ne davası ne kadar ciddiye alıyısun burayı hiç mi maşgalen yok yeter ya

yenidonem, 3 hafta önce - Alıntıya git

"peki sen niye bu kadar ciddiye alıyorsunda cevap yazmaya devam ediyorsun" ? diye sormazlar mı peki adama?

"cevap yazma sende kendi kendine yazsın dursun" demezler mi peki adama?

beni tacizle itham ediyorsun, suç isat ediyorsun, milleti "beni taciz edeceğini söyledi" diyerek galayana getirmeye çalışıyorsun, ondan sonra da "bu kadar ciddiye alma ne savcısı" falan filan. oldu gülüm suyundanda goyemmi? şaka mı zannediyorsun sen bu işleri. iddia ettiğin şey doğru olsa ben şu anda siber suç işlemiş oluyorum, haberin varmı senin? çocuk oyuncağımı bu?

birde ne özür dilemesi diye, ayak yapıyorsun. y"ırtık dondan çıkar gibi", diye hakaret ediyorsun, "5 yıl uğraşmış zavallı" diye aşağılıyorsun, "taciz ediyor" diye suç isnat ediyorsun, ben yorum yapmayı kestiğim halde tartışmayı yeniden başlatıyorsun, ondan sonra "ne özür dilemesi" diyorsun. yemezler!! konuyu saptırma kendini millete haklıyımış gibi gösterme, AJİTASYON YAPMA YEMEZLER. bütün bu dediklerin için özür dilemen gerekmiyormu? ben sana hiç kötü bir söz ettimmi. olumsuz yorum yapıyorum sadece, onun sebebini de defalarca açıklamdım zaten.

31 Ağustos 2020 19:46

techie officer
Daire Başkanı

Kardeşim sen kendinde misin git başımdan ta ne özür dilemesi ne davası ne kadar ciddiye alıyısun burayı hiç mi maşgalen yok yeter ya

ayrıca ben 24 saat bu sitede dolaşmıyorum. 5-10 dk. okuyup gerekli cevapları yazıp çıkıyorum merak etme. işim gücüm sen değilsin yani.

31 Ağustos 2020 19:55

techie officer
Daire Başkanı

Sorunlu kişilik benle uğraşıo duruyor başka dünyada yaşıyor sıkıldım artık ya

asıl sorunlu sensin. ben tartışmayı bitirdiğim halde sen devam etmeyi seçtin. sana devam etme bitsin bu tartışma, diye seçenek sundum ama sen devam ettin. kim sorunlu şimdi?

asıl sen başka dünyada yaşıyorsun kurum içi tayin olmayı çok büyük meziyetmiş gibi anlatıyorsun her yerde. kim bilir kaç binlerce memur tayin olmuştur. hadi birde kurumlararsı nakil olda göreyim seni kaç yılda oluyorsun. inşallah kurumlararası tayin olmak zorunda kalda, 5 yıl uğraş emi!! o zaman beni ve benim yıllarca nakil olmak için uğraşanları hatırlarsın belki. KINAYAN KINADIĞI DURUMA DÜŞMEDİKÇE VEFAT ETMEZ. bu sözü hiç unutma hayatta çok karşına çıkacak....

31 Ağustos 2020 19:57

zambakk06
Aday Memur

Lütfen bilgi almak için kullandığımız bu sayfayı çocukça atışmalar için bloke etmeyin iki yaraf şçin de yazıorum bunları okumak zorunda değiliz

31 Ağustos 2020 20:11

techie officer
Daire Başkanı

arakadaşlar birbirinizi kırmayın boş yere hayat kısa

kenank77, 3 hafta önce - Alıntıya git

ben onun kalbini kırmıyorum kardeşim. o benim kalbimi kırıyor. yazışmalara bakarsan benim hiç bir kırıcı sözüm yoktur. ben sadece onun söylediklerini iade ediyorum. yırtık donda çıkar gibi, diyor. zavallı 5 nakil için uğramış diyor. benim onu taciz ettiğimi iddia ediyor. ben tartışmayı bitirdiğim halde, cevap yazmadığım halde o tartışmayı yeniden başlattı.

"hayat kısa" diye haksızlığı ve yanlışı dile getirmeyelimmi? bazılarına anladığı dilden cevap vermek lazım. gerekli dersi vermek lazım. şimdi bu şahıs bu tartışmadan ağzı yanacakki bir dahakine yoğurdu üfleyerek yiyecek. bir başkasına aynı tarz sözleri sarfedemiyecek. yani bu şahısa susmakta çözüm olmadı. ben daha ne yapayım. bilmem anlatabildimmi?

01 Eylül 2020 23:14

techie officer
Daire Başkanı

Lütfen bilgi almak için kullandığımız bu sayfayı çocukça atışmalar için bloke etmeyin iki yaraf şçin de yazıorum bunları okumak zorunda değiliz

zambakk06, 3 hafta önce - Alıntıya git

sizden ve sizin gibi rahatsız ettiğim arkadaşlar için çok özür diliyorum. ben cevap yazmaya odaklandığım için bu konu başlığını okuyabilecek kişileri unuttum kusura bakmayın. bu malum kişiye bu konu başlığında artık cevap yazmayacağım. iyi akşamlar diliyorum herkese.

Toplam 67 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?