Editörler : gubaz
09 Ocak 2020 00:17   

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler?

Arkadaşlar sosyal hizmetler ilçe müdürlüğünde ek ders sosyal çalışmacıyım ek dersli olarak başka bir il/ilçeye tayin yada nakil gibi bir şansımız varmı yapan eden duyan kimse varmı?

09 Ocak 2020 10:29

Ek.dersli
Aday Memur

+

10 Şubat 2020 00:38

Hüseyin kutlu
Kapalı
merhabalar hocam senin konunla alakali degil ama bi soru sormak istiyorum bu bakanlikta kurum ici yükselme nasil oluyor biraz bilgi verebilirmisin?
10 Şubat 2020 13:37

yusufshu
Aday Memur

maalesef yok arkadaşım, girmek istediğin yer ile görüş eğer kabul ederse onlar tekrar ek ders karşılığı sözleşme yaparlar fakat tayin gibi bir hak yok

10 Şubat 2020 14:00

yusufshu
Aday Memur
merhabalar hocam senin konunla alakali degil ama bi soru sormak istiyorum bu bakanlikta kurum ici yükselme nasil oluyor biraz bilgi verebilirmisin?
Hüseyin kutlu, 2 ay önce - Alıntıya git

Hüseyin bey görevde yükselme yönetmeliği var, şef, müdür yrd. ve şube-kuruluş müdürlüğü için ne gibi şartlar olduğunu ve usulünü anlatıyor

10 Şubat 2020 14:30

Hüseyin kutlu
Kapalı

Hüseyin bey görevde yükselme yönetmeliği var, şef, müdür yrd. ve şube-kuruluş müdürlüğü için ne gibi şartlar olduğunu ve usulünü anlatıyor

yusufshu, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam onlardan ayri biyere gecemiyormuyum mesla ben sofor olarak atandim ama ilerde sosyal hizmet bolumu okuyup sosyal calismaci vs gbi unvanlara gecis yapabilirmiyim
Toplam 5 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?