Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Ocak 2020 10:15   

Ne zaman açılacak bu okullar
...
10 Ocak 2020 10:30

Brrcc
Aday Memur

Beklemedeyiz hocam.. uzun sürmez açıklamaları inşallah.

10 Ocak 2020 10:35

abbeyroad
Aday Memur

sizce il/ilçe emri verilecek mi? Son anda belli olur ama muhtemelen verilecek diyor yetkililer.

10 Ocak 2020 10:43

iporrrrrrrr
Aday Memur
sanıyorum 5ten sonra hep öyle oluyor...
10 Ocak 2020 11:16

dmrcknn
Şef

sizce il/ilçe emri verilecek mi? Son anda belli olur ama muhtemelen verilecek diyor yetkililer.

abbeyroad, 1 hafta önce - Alıntıya git
Umarim olur. İnsanlar egitim-ogretim faaliyetlerinin zorlugundan bir de yol vs durumlar ile ugrasmazlar. Bakanlik ocak doneminde il emri uygulamasi yapmiyor. Agustos ayinda il emri ile birlikte insallah ilce emri verilir. ( En azinda belli km uzerine). Atama yer degistirme yonetmeligini bekliyoruz bakalim ne getircek, ne goturcek...
10 Ocak 2020 12:03

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı
Umarim olur. İnsanlar egitim-ogretim faaliyetlerinin zorlugundan bir de yol vs durumlar ile ugrasmazlar. Bakanlik ocak doneminde il emri uygulamasi yapmiyor. Agustos ayinda il emri ile birlikte insallah ilce emri verilir. ( En azinda belli km uzerine). Atama yer degistirme yonetmeligini bekliyoruz bakalim ne getircek, ne goturcek...
dmrcknn, 1 hafta önce - Alıntıya git

2018 ocak döneminde il emri verildi

10 Ocak 2020 12:05

b3rn4
Müsteşar Yardımcısı
dmrcknn, 1 hafta önce - Alıntıya git

Düzeltme : il emri değil ilçe emri verildi hocam.

10 Ocak 2020 12:20

ozgrcakir

açıldı hocalarım

10 Ocak 2020 12:27

bilişimche
Aday Memur

mebbis te yok hocam. Nerede gördünüz ?

10 Ocak 2020 12:29

ozgrcakir

mebbiste başvuru yaptığımız sayfada var hocam

10 Ocak 2020 12:31

bilişimche
Aday Memur

Şİmdi gördüm açıklanmış. personel.meb te : https://personel.meb.gov.tr/www/2020-yari-yil-tatili-kadr

Toplam 10 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;