Editörler : Pangaea

Resim274
Memur
12 Ocak 2020 13:53

Hakkımdaki tüm bilgilerin hatalı Bay Ezik :))

meczupkız
Şef
12 Ocak 2020 14:13

Okul öncesi Orhan hocam ben atanmadım daha kontenjanda olmak benim için bir şey ifade etmiyor ben mülakat sonrası kontenjanda olsam bile sevinmem ta ki başladığım güne kadar.. Ama ben başka kurumlarda 3 5 yıl atama vermediklerini gördüm. Böyle olmaktansa az miktarda alsa bile en azından meb alıyor bunu ifade etmeye çalışıyorum yoksa bu kendmi atanmış zannedip te başkasını anlamamak değildir

Okul onceci orhan
Aday Memur
12 Ocak 2020 14:18

hocam haklısınız inşallah emek veren tüm öğretmen arkadaşlarımız atanır
meczupkız, 4 yıl önce

Okul öncesi Orhan hocam ben atanmadım daha kontenjanda olmak benim için bir şey ifade etmiyor ben mülakat sonrası kontenjanda olsam bile sevinmem ta ki başladığım güne kadar.. Ama ben başka kurumlarda 3 5 yıl atama vermediklerini gördüm. Böyle olmaktansa az miktarda alsa bile en azından meb alıyor bunu ifade etmeye çalışıyorum yoksa bu kendmi atanmış zannedip te başkasını anlamamak değildir

meczupkız
Şef
12 Ocak 2020 15:14

İnşaAllah

Kilavux
Aday Memur
12 Ocak 2020 16:38

bu karma atama kesin olacak mı hiç bir denklestirme olmicak mi ort mat mezunuyum sıralamam 456 acaba karma atama yüzünden önüme kaç kişi girer

Jastsubayy
Aday Memur
12 Ocak 2020 21:08

ERMAN'cım çok zıplıyorsun yavaş biraz dostum :)
fhurghan, 4 yıl önce
Colukla cocukla ugrasmayakmis mis. Bak isine gercekleri suratiniza tokat gibi yediginizde, cemkirip duruyorsunuz, bu ulkenin istihdam politikasi BERABATTIR. Bu kadar net.
Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi