Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Ocak 2020 18:28   

11 Ocak 2020 Ziya Selçuk Tv programında

şu an eğitimi değerlendirmekte.

11 Ocak 2020 18:30

Puffs
Aday Memur

Kesin çalışıyordur.

11 Ocak 2020 19:37

Didemm91
Aday Memur

Aynı şeyleri söyler ben takip etmeyi bıraktım. İlk atama tamamlanmadan ikinci olacaksa bile söylenmez

11 Ocak 2020 20:09

Broccoli
Aday Memur
11 Ocak 2020 20:18

SelimPusat34
Şef

Atama ile ilgili soru

https://twitter.com/Somebody_Hon/status/1216041909736681473?s=09

Broccoli, 1 hafta önce - Alıntıya git

''ilk ilan ettiğimiz'' e takıldım. 2'ncisi de olacak anlamı çıkıyor. ama cümlenin devamında ek atama ile ilgili olumlu bir şey yok.

11 Ocak 2020 20:43

Broccoli
Aday Memur

''ilk ilan ettiğimiz'' e takıldım. 2'ncisi de olacak anlamı çıkıyor. ama cümlenin devamında ek atama ile ilgili olumlu bir şey yok.

SelimPusat34, 1 hafta önce - Alıntıya git

Galiba ağzından kaçırdı ince detayı :)

11 Ocak 2020 20:45

SelimPusat34
Şef

Galiba ağzından kaçırdı ince detayı :)

Broccoli, 1 hafta önce - Alıntıya git

olabilir hocam

11 Ocak 2020 21:06

Kilavux
karma atama var gibi duruyor kesin kaçışı yok heralde
11 Ocak 2020 21:49

Okul onceci orhan
Aday Memur
ilk ilan ettiğimiz rakam 20 bin dedigine göre 2. bir ilan olabilir haydi bakalım ya nasip
11 Ocak 2020 22:12

çatlakpanda
Şef
ilk ilan ettiğimiz rakam 20 bin dedigine göre 2. bir ilan olabilir haydi bakalım ya nasip
Okul onceci orhan, 1 hafta önce - Alıntıya git
Harizan temmuz ağustos. 3 ayda tamamlanır süreç.
11 Ocak 2020 23:30

Kbr65
Aday Memur
Harizan temmuz ağustos. 3 ayda tamamlanır süreç.
çatlakpanda, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam sınıfcıyım 5600 sıralamam var ikinci atamada atanabilir miyim sizce yorumlarınızı bekliyorum korluyorum ikinci alımda atanamam kayma olmaz diye
11 Ocak 2020 23:34

çatlakpanda
Şef
Hocam sınıfcıyım 5600 sıralamam var ikinci atamada atanabilir miyim sizce yorumlarınızı bekliyorum korluyorum ikinci alımda atanamam kayma olmaz diye
Kbr65, 1 hafta önce - Alıntıya git
Yapacağın tek şey kpss çalışmak. Eğer ek atamada kontenjanda isen çalışmayı bırakırsın. Değilsen de çalışmış olursun. Ben bu atamada kontenjanın son sıralarında olurum, büyük ihtimal. Ama yine de kpss çalışıyorum. Ek atamaya ilk sıralardayım. Ama yine de kpss bakıyorum. Yani sen sınava çalış. Atanırsan ne ala,atanmazsan da konuları bitirmiş olursun duyuru gelene ve durum netleşene kadar.
12 Ocak 2020 00:00

Rmznts
Memur

Şubat duyuru temmuz atamalı tek atamada 25-30 bin düşünceleri vardı ama çok fazla talep olunca özellikle 60 bin atama meselesi nedeniyle atamayı ikiye bölüp ilk atamayı duyurdular. İlk atamanın yaklaşık 1 buçuk ay gecikmesinin sebebi de buydu. Bakan da ağzından kaçırmış zaten ilk ilan ettiğimiz sayı 20 bin ama bunun devamı da olacak der gibi.

12 Ocak 2020 00:41

İşinyoksa
Aday Memur

Kbr65 sürekli her başlığa aynı soruyu sorup benzer cevaplar almandan sen bıkmamış olabilirsin ama bi çok insan bıktı bi de sen çıktın başımıza virüs gibi

12 Ocak 2020 02:16

Englishteacher9
Aday Memur
Bu yaptığınız birilerinden olurda pozitif bir şey duyarım çabası. Bende denedim başlarda işime yaramadi. Seni senden başka kurtaracak kimse yok. Bircogumuz sizinle aynı durumdayiz ek atama olursa gidersiniz olmama ihtimaline karşı çalışın .
12 Ocak 2020 09:25

İşinyoksa
Aday Memur
Bu yaptığınız birilerinden olurda pozitif bir şey duyarım çabası. Bende denedim başlarda işime yaramadi. Seni senden başka kurtaracak kimse yok. Bircogumuz sizinle aynı durumdayiz ek atama olursa gidersiniz olmama ihtimaline karşı çalışın .
Englishteacher9, 1 hafta önce - Alıntıya git

Yok aslında bu yaptığı insanların tahrik damarını gıdıklamak 5600 sıralama 200-300 sıralamayla atanamam korkusu yaşayan adalet almanca fizik kimya biyoloji tarih vs bir sürü bölüm varken

12 Ocak 2020 13:33

iras
Daire Başkanı

Cüneyt Özdemir e de sormuşlar ek atamayı o da benim anladığım para yok diyor.

12 Ocak 2020 13:48

Kbr65
Aday Memur
Yapacağın tek şey kpss çalışmak. Eğer ek atamada kontenjanda isen çalışmayı bırakırsın. Değilsen de çalışmış olursun. Ben bu atamada kontenjanın son sıralarında olurum, büyük ihtimal. Ama yine de kpss çalışıyorum. Ek atamaya ilk sıralardayım. Ama yine de kpss bakıyorum. Yani sen sınava çalış. Atanırsan ne ala,atanmazsan da konuları bitirmiş olursun duyuru gelene ve durum netleşene kadar.
çatlakpanda, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hocam öyle uapıyorum zatende yani sınıfcıda ne kadar bir kayma olur diye sorfum neden bu kadar sertsiniz:)
12 Ocak 2020 13:49

Kbr65
Aday Memur

Yok aslında bu yaptığı insanların tahrik damarını gıdıklamak 5600 sıralama 200-300 sıralamayla atanamam korkusu yaşayan adalet almanca fizik kimya biyoloji tarih vs bir sürü bölüm varken

İşinyoksa, 1 hafta önce - Alıntıya git
Ne yapayım fizikci kimyacılar atanmıyosa ben mi gidin okuyun dedim allahım ya insan olun
12 Ocak 2020 13:52

Kbr65
Aday Memur

Kbr65 sürekli her başlığa aynı soruyu sorup benzer cevaplar almandan sen bıkmamış olabilirsin ama bi çok insan bıktı bi de sen çıktın başımıza virüs gibi

İşinyoksa, 1 hafta önce - Alıntıya git
Sanane ya cevap verme sana mo sordum adam gibi cevap yazmıcaksan yazma
12 Ocak 2020 14:09

İşinyoksa
Aday Memur
Ne yapayım fizikci kimyacılar atanmıyosa ben mi gidin okuyun dedim allahım ya insan olun

İnsanlıktan anladığın ne

Toplam 25 mesaj

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;