Editörler :
20 Ocak 2020 15:04

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

Bir kişiyi eleştirmeden önce o kişiyi tanımak gerekir. Benim hayatım özel sektörde geçti.Ben zorluğuda gördüm kolaylığıda... 18 yaşından beri durmadan çalışıyorum.Kendi imkanlarım ile üniversiteyi bitirdim.Çok sükür bekçi olduk. Allahım bundan geri koymasın. Benim istediğim memurluk bekçiden daha yüksek maaş alıyor.Eğer atanabilirsem tabi bekçilikten istifa ederim. 8/5 çalısıp akşam eve gidip hafta sonu tatil olması mı daha iyi yoksa hep gece çalısıp gündüzün gecen karışması mı daha iyi?

Bu arada hiç bir uyku gece uykusunun yerini tutmuyor.

Moreski Kral, 2 ay önce - Alıntıya git

8/5 i herkes ister haklisin fakat kolay kolay yedirmezler o isi sana

benden sana tavsiye , kucumsemek icin solemiyorum, feto itlerinin zamaninda bekcilige vs. basvursaydin bekci bile olamazdin . fetocularin cogu patlayinca torpilsiz girisler azda olsa artti. o yuzden bekcilikte kal derim . 8/5 lik is kazanirsan tabi ki git fakat bekçilikten istifa edip 6 ay gecmesi gerek riske girmeni onermem. 4 yıllık mezunsan 3. derecede yesilpasaport alirsin 8 yillik hizmetten sonra .evet gece uykusu gibi yok fakat her isin bi zorlugu var

20 Ocak 2020 15:06

iMAJJJ TURK
Daire Başkanı

Bekçi polis ayrımı yapmaksızın söylüyorum özellikle meslekte olmayanlar nedense olalım da gerekirse köle olalım şartlar ne olursa çalışalım mantığında yorum yapıyorlar ve meslekte sıkıntı çeken arkadaşlara saçma sapan yorum yapıyorlar. Merak etme güzel kardeşim yarın sende girersen sende aynı şeylerden şikayet edeceksin davulun sesi uzaktan hoş gelir

JanissaryWolves, 2 ay önce - Alıntıya git

selam reiss gorunmuyorsun . batiya gelemedin galiba

hayirli gorevler

23 Ocak 2020 12:45

viranaoldum
Şef

Kesinle istifa etme bende bundan 1.5 yıl önce bekçiliği kazandım sonrasında bildiğin gibi guvenlik soruşturması oldu nihayetinde sağlık raporu aldık ama gel gör ki bobregimde 9 milim taş var diye ankara emniyet sağlık daire başkanlığı hakkımda çarşı ve mahelle bekçisi olamaz kararı vermis en az 6/7 ay geceler boyu canımın sıkıntısından yatamadım o dönem evlenecektim cunku cebimde param yoktu oley memur oldum artık evlenebilirim dedim ama ne amir ne memur oldum evlenemedim de zaten demem i ki yrrde surun deseler sürün ama istifa etme ben yandim kül oldum aileme çevreme rezil oldum bari sen yapma

23 Ocak 2020 12:52

viranaoldum
Şef

Birde şu var ben o dönem 3 gün ile başvurdum 3 ile kurtardım artık sen hesap et basvurum kabul edildiği için dunyalar benim olmuştu hatta polis bana 3 gün ile kurtardın yoksa yaşın geciyordu dedi küçük bir taş yüzünden atamam iptal edilmesi beno öldürdü şu an ölü gubi yaşıyorum intihar etmeyi çok düşündüm onuda başaramadık

Toplam 24 mesaj

ANKET
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüsle mücadelede Bilim Kurulunu yetkili kılmış olmasını;