Editörler : supporters.
15 Ocak 2020 09:14

Tüm öğretim görevlilerine sormak istiyorum lütfen yardım edin

yüksek lisans yapıyorum pediatri hemşireliğinde ve hocaların söylediği her şeyi yapmaya çalışıyrum eksiksiz deneyimim olmadığı için bir konu için haftalarca uğraşıyorum wordler ppt ler ayrı ayrı sunuyorum videolarla makalelerle destekliyorum ama sınav sonuçları bir açıklanıyor deneyimi olduğu için çenesiyle işi götüren son gececiler benden yüksek alıyor neye göre değerlendiriliyor bu ya kafayı yiyeceğim emeğime hakaret resmen...

Chefogretimgrvls
Aday Memur
15 Ocak 2020 09:25

Hormonlar
15 Ocak 2020 09:29

bu hormonları açar mısınız hepimiz kadınız hocalar da dahil

Chefogretimgrvls, 4 yıl önce
Hormonlar

Chefogretimgrvls
Aday Memur
15 Ocak 2020 09:37

Hepsi kadınsa daha büyük tehlike !!!
elif.hemsire.52, 4 yıl önce

bu hormonları açar mısınız hepimiz kadınız hocalar da dahil

mertum
Aday Memur
15 Ocak 2020 10:36

hocalarınızdan dönüt isteyin. neyi yanlış ya da eksik yaptığınızı sorun. ona göre düzeltmeye çalışın

16 Ocak 2020 14:05

nasıl sormalıyım sizce diğer arkadaşların yapıp benim yapamadığım ne gibi bir soru mu

mertum, 4 yıl önce

hocalarınızdan dönüt isteyin. neyi yanlış ya da eksik yaptığınızı sorun. ona göre düzeltmeye çalışın

16 Ocak 2020 14:10

ayrıca bu eksikleri telafiyi yaptığımı düşünüyorum word dosyası hazırlayan tek yl öğrencisiyim kaynak gösterimmini yapan tek kişiyim mal-kale taraması onlar 3 yaptıysa ben 5 yaptım ve bu eksikleri dönem arasında sadece bana iletti diğerlerine iletmedi bile ben de hep notta emeğim bellli olacak dedim lakin sonuç bu sizce daha fazla sorgulamalı mıyım

mertum, 4 yıl önce

mertum
Aday Memur
17 Ocak 2020 11:22

Hocaların dönüt vermesi gerekir ki aynı hataya düşmesin öğrenci. Bunu düşünerek dönüt rica edin. Aynı hataları yapmak istemediğinizi belirtin ki defansa geçmesin hoca.

nasıl sormalıyım sizce diğer arkadaşların yapıp benim yapamadığım ne gibi bir soru mu

Socrates85
Aday Memur
27 Ocak 2020 21:45

Belki hocalara itici gelmiş olabilirsiniz. Bazen herşey kağıt üzerinde mükemmel yapmakla olmuyor. Sizin heyecanlı olmanız, panik olmanız hocaların kararını etkileyebilir.

31 Ocak 2020 22:24

bu eskinin kanaat notu olmuyo mu iyi de pozitif bilimlerde bu şey cok komik değil mi

Socrates85, 4 yıl önce

Belki hocalara itici gelmiş olabilirsiniz. Bazen herşey kağıt üzerinde mükemmel yapmakla olmuyor. Sizin heyecanlı olmanız, panik olmanız hocaların kararını etkileyebilir.

hulahopp
Şube Müdürü
01 Şubat 2020 11:11

Hemşireyken çalıştığınız ortam, çokmu bilimseldi? Herkes işindemiydi? Kimse kimseye laf söylemezmiydi? Hayır. Bunun pozitiflikle akademiyle bilimle alakası yok.

bu eskinin kanaat notu olmuyo mu iyi de pozitif bilimlerde bu şey cok komik değil mi

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
01 Şubat 2020 13:24

Cevap sorunun içinde zaten: Deneyim.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi