Editörler : ayşegül bgm
16 Ocak 2020 09:01

2019/7 evrak yardimlasma topluluğu
Herkes sorusunu burada sorsun ki herkes aradigini burda bulsun benim sorum : adres bildirimi evragini nerden aliyoruz nasil bir sey ilk defa duydum çünkü

anestezi.hb
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:14

Ek2 formuna yazacaksın

Angelnurse38
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:36

Oyle bir evrak yok zaten.. ek 2 deki forumu cikartip doldurup yazili beyanini yapmis olcaksin.

crazyhemş
Aday Memur
16 Ocak 2020 09:51

Arkadaşlar istenilen belgelerden adli sicil kaydı askerlik durumu vs sadece formu doldurup beyan mi edicez yoksa belgeleri de çıkarıp goturmemiz gerekiyor mu? Hastane ile iletişime geçtim ama pek sağlıklı bilgi alamadım.

Gibson85
Memur
16 Ocak 2020 10:18

"Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası beyanını, adres bildirimini, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı olmadığına dair yazılı beyanını, adli sicil kaydı yazılı beyanını ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair yazılı beyanını içeren (Ek?2) Form"

Benim şu cümleden anladığım; sadece yukarda yazılan tüm beyanları içeren Ek-2 Formun doldurulup imzalanması. Yazılana göre ne hastaneden belge almaya ne muhtardan ikametkah almaya ne de adli sicil dökümü almaya gerek var. Ama ne olur ne olmaz yanımda götüreyim derseniz sizin tercihinizdir arkadaşlar. Şimdiye kadar çok mülakata katılan biri olarak bazı kurumlar sitelerinde yayınladıkları istenilen belgeler dışında(belgeleri teslim alan kişi)onu niye getirmedin bunu niye getirmedin tepkileriyle karşılaştım. Karşınızda ki kişi size yardımcı olma niyetinde değilse uğraşmayın nerden çıktı alacağım diye. Benim naçizane tavsiyem e devletten alınabilecek ve evrak tesliminde isteyebileceklerini düşündüğünüz her şeyi yanınıza alın.

erhan.6031
Aday Memur
16 Ocak 2020 10:46

bu belgeleri e devletten de alabilirsiniz ama ek-2 ekrağını doldurup sadece yazılı beyanda bulunmanız yeterli zaten sizin adınıza ilgili komisyon inceleme yapacak

Gibson85
Memur
16 Ocak 2020 16:56

Eşimin atandığı hastaneyi aramamızdan sonra Ek-2 formunun dışında psikiyatri den rapor almamızı(50 tl ödedik), noter onaylı diploma örneği(henüz almadık) ve 2 değil 5 vesikalık fotoğraf istediler:) Yukarda yazdığım gibi çok mülakata katılan biri olarak hastanede yhgm de yapılan duyurudaki istediklerin dışında nasıl farklı belgeler isteyebiliyor.

snsnsezen
Aday Memur
16 Ocak 2020 17:41

ek2 nin sonuna bahsi geçen belgeleri eklemeniz gerekiyor.çoğu edevletten kolayca alınan şeyler zaten

prmdkks
Aday Memur
16 Ocak 2020 17:42

ek 2 yi herkes yapmiyor mesela ben askerdeyim ek 2 imzalayamam cunku askerlikle iliskisi olmadigina dair diye bi madde var fakat ben askerdeyim bu sebeple o belgeyi imzalayamam bu yuzden durumunuza gore evraklar toplayin herkkes sunu almis bende alim vb yapmayın

tibbilabtekk
Aday Memur
16 Ocak 2020 23:32

Hastane benden ayrica akli denge raporu, ikametgah, adli sicil kaydi vs istedi nufus kayit ornegi de istedi vukuatli ama sadece kendin aile olan degil dedi. Nufus mudurlugunden aldim da ustunde nufus kayit ornegi yaziyor vukuatli yazmiyor dogru mu acaba

LLisanshemsiree
Aday Memur
17 Ocak 2020 00:15

Hastane ne alaka siz il saglik müdürlüğüne başvuracaksınız onlar sizin evraklarınızı hastane yönetimine iletecek

snsnsezen
Aday Memur
17 Ocak 2020 00:50

hastaneye atananlar belgeleri hastaneye teslim edecek

LLisanshemsiree, 4 yıl önce

Hastane ne alaka siz il saglik müdürlüğüne başvuracaksınız onlar sizin evraklarınızı hastane yönetimine iletecek

Lisanshmşre
Aday Memur
17 Ocak 2020 14:02

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesine atanan arkadaşlar 2 yerine 4 vesikalık fotoğraf isteniyor.Akıl sağlığı beyanı için aile hekimi ya da psikiyatri hekimi fark etmediğini söylediler bilginiz olsun.

Sevtaap
Aday Memur
17 Ocak 2020 16:22

Tekirdağ devlet te asm den alabilirsiniz dedi ama asm doktoru eylül ayından beri bizden yetkiyi aldılar dedi.devlet hast.den 50 tl karsılığnda aldım ben ama başka asm ler verebilir mi bilmiyorum

wtfisthisshit
Aday Memur
17 Ocak 2020 18:18

benim hasteneyi de aradigimda evraklari al gel buradaki psikiyatri doktorundan aliriz raporu dediler

Tupak
Memur
17 Ocak 2020 18:30

Arkadaşlar bu hizmet dökümü önceden bir yerde çalışmış olanlar için mi? Ben de bir şey çıkmıyor da belge olarak

wtfisthisshit
Aday Memur
17 Ocak 2020 20:19

kisinin calisip calismadigini anlamak icin isteniyor zaten

hizmet dokumu turunu uzun vade olan degil diger tum sgk hizmet dokumunu sececeksin

mesela bende sadece staj yaptigim aylar gorunuyor

Tupak, 4 yıl önce

Arkadaşlar bu hizmet dökümü önceden bir yerde çalışmış olanlar için mi? Ben de bir şey çıkmıyor da belge olarak

Tgr11
Aday Memur
22 Ocak 2020 15:17

arkadaslar calistigim ozel kurum ile atama olduktan sonra defalarca orta yolu bulmaya calistikca bana sorun cikariyor.ihbar suresi calismami veya fahis bi fiyat odememi istiyorlar.Bugun itibariyle gerekirse davalik olmayi goze alip ihtar cektim.cektigim bu ihtar atandigim kurum icin sorun teskil eder mi ? atandigim hastaneye ulasamiyorum.fikri olan ?
Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi