Editörler : swat3410

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
14 Aralık 2020 18:29

Yazdıklarınız çok hoşuma gitti içinde bulunduğum durumu güzel tanımlamışsınız
anon324, 3 yıl önce

kardeşim çok haklısın ben de inanamıyorum aralarında uzaylı gibiyim, aynı anneden doğmuş gibiler bunlar hobileri dedikodu hayalleri de "kendi evim kendi arabam olsun oh kral benim işte de yatayım", kurumun servisi var neden araba alayım ki?

sana önerim niye kalifiye değilsen acilen bu duruma kafa yor sonra da ne eğitim gerekiyorsa eğitimi al ve ayrıl

Nowadays
Memur
15 Aralık 2020 09:40

12 yıllık memurum tezli yüksek lisans mezunuyum şuanda işletme alanında doktora öğrencisiyim(ama başlayamadım henüz) 5 yıldır üniversitelerin öğretim görevliliği kadrolarını takip ediyorum ama ama boş hep kişiye özel ilanlar adam kayırma torpil her kurumda var hatta emniyetten fazla istifa edice bişeyler yapabileceksen bekarsan ya da eşin çalışıyorsa istediğini yap ama bizim gibi evli eş çalışmıyor ve mecbursan bin kere düşün ekmek kazanmak kolay değil kimin ne yaptığı umrunda olmasın bir zamanların ağaları paşaları şimdi ne haldeler bir gece saltanatları bitti tevekkül et tadını çıkar hayatın unutma görelim mevla neyler neylerse güzel eyler

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi