Editörler :
17 Ocak 2020 15:48   

Güv. Soruşturması Konusunda..
Arkadaşlar Güv. soruşturmasından elendiğimizi tanıdık aracılığıyla öğrenmemiz mümkün olabiliyormuş. Onların vereceği bilgiler ne derecede doğru ? Egm bu kadar şeffaf bir kurum mu ki herkes neden elendiğini hemen öğreniyor.
17 Ocak 2020 16:38

fthylz
Aday Memur
Benim arkadaşımda otel kaydı diye elendiğini öğrenmiş ama forumda da internette de normal bir şekilde kalmada sorun olmayacağı konuşuluyor ama elenmiş işte biraz da insanın şansı olacak
17 Ocak 2020 21:28

vavvv
Aday Memur
Benim arkadaşımda otel kaydı diye elendiğini öğrenmiş ama forumda da internette de normal bir şekilde kalmada sorun olmayacağı konuşuluyor ama elenmiş işte biraz da insanın şansı olacak
fthylz, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim doğrusunu söylemiyordur kimse otelde kaldı die soruşturmaya takılmaz yasal olan birşey bunu millet nie anlamıyor anlamıyorum basıldıysan o ayrı konu

18 Ocak 2020 03:37

Abcd44
Aday Memur

Haberde TBMM ye sunulacak olan güvenlik soruşturması kanun tasarısı ile ilgili suçun şahsiliği ne bakılacağı yazıyor bu durum polis bekçi alımları için de geçerli olurmu acaba?

18 Ocak 2020 06:49

raisondetat
Aday Memur
Hakikaten ha bir bizim tandığımız yok akademide soramadık :) Normalde torpillileri almak icin elemişlerdir, ne olursa hayırlısı olur dedim referans aramadım ama herkes güvenlik diyince işkillendim. Bir falsom yok malum örgüt bana ters, okuldaki üyeleri ile de terstim vs. ama işte devletimiz yanlışlıkla mimlediyse diye kurt düştü içime. CIMER'e sorup yanıt alabilen var mı bu konuda? PAEM neyse de başka kurumlar için sorun olmasın.
18 Ocak 2020 06:56

raisondetat
Aday Memur
Hakikaten ha bir bizim tandığımız yok akademide soramadık :) Normalde torpillileri almak icin elemişlerdir, ne olursa hayırlısı olur dedim referans aramadım ama herkes güvenlik diyince işkillendim. Bir falsom yok malum örgüt bana ters, okuldaki üyeleri ile de terstim vs. ama işte devletimiz yanlışlıkla mimlediyse diye kurt düştü içime. CIMER'e sorup yanıt alabilen var mı bu konuda? PAEM neyse de başka kurumlar için sorun olmasın.
raisondetat, 1 ay önce - Alıntıya git
herkes derken burada forumda herkesin tanıdıktan ögrendik demesi, onu kastettim yanlış anlaşılma olmasın :)
19 Ocak 2020 16:05

Victory37
Kapalı
Guvenlik Sorusturmasi maddelerinde yaziyordu.Surekli otelde konakliyorsan Sorun oluşturur diye
19 Ocak 2020 17:05

vavvv
Aday Memur
Guvenlik Sorusturmasi maddelerinde yaziyordu.Surekli otelde konakliyorsan Sorun oluşturur diye
Victory37, 1 ay önce - Alıntıya git

Kaynak göster bakım hani nerde yazıyo Sürekli otelde kalmak sorun oluşturur diye ?

19 Ocak 2020 21:49

Victory37
Kapalı

Kaynak göster bakım hani nerde yazıyo Sürekli otelde kalmak sorun oluşturur diye ?

vavvv, 1 ay önce - Alıntıya git
git google yaz cikar karsina.
19 Ocak 2020 23:21

erdem1212
Aday Memur

cimere sor sebebini

25 Ocak 2020 17:14

Selim Türk
Yasaklı

Güvenlik soruşturmanız olumsuz geldiği takdirde size tebliğ yapılır. Ama hiçbir şekilde neden olumsuz geldiği söylenmez. Bunu idari dava açarak öğrenebilirsiniz.

Kaynak:

--------------

25 Ocak 2020 18:16

qwqw1
Aday Memur

Güvenlik soruşturmanız olumsuz geldiği takdirde size tebliğ yapılır. Ama hiçbir şekilde neden olumsuz geldiği söylenmez. Bunu idari dava açarak öğrenebilirsiniz.

Kaynak:

--------------

Selim Türk, 4 hafta önce - Alıntıya git
hocam bu öğrenci durumundayken güvenlik soruşturması olumsuz gelen öğrencileri kapsıyor anladığım kadarıyla. biz adayız şu anda. okulla ilişiği kesilen öğrencilerin durumu bizden farklı biraz
26 Ocak 2020 00:12

Birgaripmeçhull
Aday Memur

Öncelikle hepinize iyi geceler dilerim ama 2 yıldır bunun yüzünden uyuyamıyorum ben 😞 Halama safiyane bir şekilde verdiğim hattan bylock çıktı fakat kullananın tespit edilmesi üzerine ben kovuşturmaya yer yoktur kararı aldım ve benim o şerefsiz örgüte üye olduğum dair herhangi bir delil ve tespit olmadığı yazıyor çok şükür.. bu benim güvenlik soruşturmam da sıkıntı olurmu.. sicilim ve arşivimde birşey yok

01 Şubat 2020 00:03

Cankan54
Aday Memur

Kaynak:

--------------

Selim Türk, 4 hafta önce - Alıntıya git

Selim bey 2012 de uzmanliktan olumsuz gs var sonuca itiraz etmedim mahkeme olarak kavgadan dolayi 2 ay kahvelere girme yasagi cezasi aldi suan bekciligi kazandim ayni sorusturma uzerinden mi degerlendirme yapilir yoksa guncel sorusturma mi yapilir neden olumsuz geldigini tam olarak bilmiyorum ve suan olumsuz geldiginde idare ye itiraz hakkim varmi

Toplam 13 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?