Editörler : ayşegül bgm
18 Ocak 2020 01:38

İl içi tayin sonucu yer değiştim ama iptal edilebilir mi?

Arkadaşlar ilçeden il merkezine il içi tayinim yapıldı. Ayrılış yapıp yeni yere başladım ama uyum sağlayamadım. Eski görev yerime dönmek için tayin iptal edilebilir mi. Veya yol yonetemi var mı.

naz çelik
Kapalı
18 Ocak 2020 01:43

Öyle bi durum yok malesef..

M.521
Şef
18 Ocak 2020 01:47

Keşke istemeseydim tayin :(

naz çelik
Kapalı
18 Ocak 2020 02:03

Bende siz gibi çok pişman oldum alt bölge istedim red geldi şimdi de yönetmelik deişti artık son çare eğitim durumu kaldı oda ancak Eylül'e işte allah yardımcınız olsun
M.521, 4 yıl önce

Keşke istemeseydim tayin :(

sseyyah
Aday Memur
18 Ocak 2020 10:13

eğitim durumu sözleşmeliler için oluyor mu?
naz çelik, 4 yıl önce
Bende siz gibi çok pişman oldum alt bölge istedim red geldi şimdi de yönetmelik deişti artık son çare eğitim durumu kaldı oda ancak Eylül'e işte allah yardımcınız olsun

naz çelik
Kapalı
18 Ocak 2020 11:37

Onu bilmiyorum
sseyyah, 4 yıl önce

Asdfghn
Aday Memur
18 Ocak 2020 16:09

Peki il içi tayin yaptık diyelim yinede iller arasına tayin vermek için 2 yıl beklemek mi gerekiyor yoksa çalıştığımız ilde ki toplam süre mi baz aliniyor

Memuratama
Memur
20 Ocak 2020 00:27

İl içi tayine nasıl başvuru yaptınız bir tarihi var mı ?

Sglkcıı1019
Aday Memur
18 Nisan 2020 15:35

İlçeden il merkezine geçiş nasıl yaptınız ? Ben de yapmak istiyorum. Sözleşmeliler de yapabiliyormu?

mahya su
Aday Memur
20 Nisan 2020 13:56

il içi tayin isteyebilmek için 1 yıl çalışmış olma şartı isteniyor.

alpina_06
Daire Başkanı
20 Nisan 2020 16:28

eğitim tüm kadrolara olur.(2) Standardın uygun olması kaydıyla bu Yönetmeliğin puan, süre ve dönem ile ilgili hükümlerine bağlı kalmaksızın; a) Eşinin, çocuklarının, annesinin, babasının veya kardeşlerinden birinin ağır engelli olduğunu belgelendirmesi halinde engelli yakınının ikamet ettiği yere, kendisinin engelli olduğunu belgelendirmesi halinde ise talep ettiği yere, b) Eşinin vefatından itibaren bir yıl içinde talep ettiği yere, c) Eşinden boşanması halinde anne, baba, kardeş veya reşit çocuklarının boşanma tarihinden önce ikamet ettiği ile veya D ve C hizmet grubu illerden birine ya da halen görev yaptığı hizmet bölgesi ve grubu esas alınarak 26 ncı maddenin birinci fıkrasına göre boşanma tarihinden itibaren bir yıl içerisinde, ç) Eşinin zorunlu yer değiştirmeye tabi olarak görev yapmakta iken emekliye ayrılması halinde eşinin emekliye ayrılmasından sonraki bir yıl içinde eşinin ikamet ettiği yere, d) Eş, çocuk, anne, baba veya kardeşlerinden birisinin (Mülga ibare:RG-2/3/2018-30348) (.) terör eylemleri etkisi ve sebebiyle şehit olması veya çalışamayacak derecede malül ya da malül olup da çalışabilir durumda olması ile bu durumdaki kamu görevlisi olması durumunda talep ettiği yere, e) 25/1/2013 tarihli ve 28539 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Aile Hekimliği Uygulama Yönetmeliği kapsamında (Mülga ibare:RG-2/3/2018-30348) (.) başka bir ildeki aile hekimliği pozisyonuna yerleşmesi ve yeni yerleştiği aile hekimliği pozisyonunda fiilen iki yıl görev yapması ve sözleşmesinin herhangi bir sebeple sona ermesi ve talebi halinde sözleşmesinin feshedildiği yere, f) (Değişik:RG-2/3/2018-30348) Kadroları Bakanlıkta olup tıpta ve diş hekimliğinde uzmanlık mevzuatına göre diğer kamu kurum ve kuruluşlarında uzmanlık eğitimi veya yan dal uzmanlık eğitimi yapan personelin talebi halinde, ilgili uzmanlık eğitimi giriş sınavı sonucunda yerleştirildiği eğitim kurumunun bulunduğu ildeki Bakanlık kadrosuna, g) Sağlık ile ilgili bir alanda en az (Değişik ibare:RG-30/9/2016-29843) dört yıllık örgün öğrenim gördüğünü belgelendirmesi halinde, öğrenim süresi ile sınırlı olmak kaydıyla, öğrenim gördüğü yere, bir defaya mahsus olmak üzere atanabilir. (Ek cümle:RG-9/2/2019-30681) Bu fıkranın (a) bendinde bulunanlar bir defaya mahsus atama kısıtlamasına tabi değildir. g bendinde yazıyor
sseyyah, 4 yıl önce

alpina_06
Daire Başkanı
20 Nisan 2020 16:29

Hiçbir kurala bağlı kalmaksızın hemde...
sseyyah, 4 yıl önce

mahya su
Aday Memur
22 Nisan 2020 15:11

ikinci kez aynı ile eğitim mazeret tayini isteğine olumlu cevap gelir mi?

yasminym
Kapalı
23 Nisan 2020 01:21

3+1 sözkesmelı olatak atandıysanız sözlesmelı ıken olmuyor kadronuzu alınca 3 yılın sonunda saglık ıle ılgılı 4 yıllık bır bölüm kazandığınız da egıtım durumu hakkınız oluyor.bununla ılgılı yani kadroyu alana kadar 3 yıl beklenmeden sözlesmelıyken de egıtım tayını olması ıcın egıtım hakkı engellenenez ılkesıne dayalı dava açanlar olmuş fakat henuz bır sonuca varılamamıs

naz çelik, 4 yıl önce
Onu bilmiyorum
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi