Editörler :
18 Ocak 2020 18:35   

Tds çalışan lisans tamamlama sağlık yönetimi
Merhaba arkadaşlar Ben 3+1 tıbbı sekreter olarak çalışıyorum sağlık yönetimi 4. Sınıfım Bitirdiğimde bana ne gibi katkıları olur şuan unvanım sağlık teknikeri bitirdiğim de unvanım değişirmi? derece kademe maaş vs yönleriyle nasıl olur? Ayrıca bitirince yüksek lisans yapmayı düşünüyorüm bu konu hakkında da bilgisi olan cevaplarsa çok sevinirim.
19 Ocak 2020 22:09

berkehan81
Şef

3+1 tıbbi sekreter nasıl birşey anlayamadım

19 Ocak 2020 22:33

Mutemet10
Aday Memur

3+1 tıbbi sekreter nasıl birşey anlayamadım

berkehan81, 1 ay önce - Alıntıya git
3 yıl sonunda kadrolu olacağız yanş şuan sözleşmeliyiz
20 Ocak 2020 12:59

Barkın Kaygalak
Aday Memur

Ben tds bitirmek üzereyim.Bunların hepsini içine alacak derin bir araştırma yapmıştım.Bildiklerimi aktarayım lisans tamamlamanın maaşa etkisi derece kademe atladığınız için ufak bir miktar oluyor bildiğim kadarıyla 50-150tl arası.Birde lisans ek göterge önlisansdan fazla olduğu için için emekli maaşı ve ikramiye artış oluyor.Özetleyecek olursak ufak mevla aylık maaşınıza ,az sayılmayacak kadar emekli maaş ve ikramiyesine etkisi olacak.Benimde size sormak istediğim birkaç soru var özelden mesaj atabilir misiniz ?

20 Ocak 2020 13:09

tezde
Aday Memur

unvanın değişmeyecek, biliyorsun ki unvan, unvan değişikliği sınavı ile olur ayrıca sağlık yönetiminin unvanı yok bitirip ilk defa atananlar da vhki olarak atanıyor. Yükseklisans konusunda sadece sağlık yönetimi mezunlarını almıyor tezli yy lisans için konuşuyorum bunun içinde tıp, eczacık , diş, hemşirelik, iktisat vb başvuru yapabilir ales iyi olan yerleşiyor zaten ki burada tıp bitirip uzmanlık yapmayan hekimlerin yönetici olmak isteyen buraya başvuru yapıyor. Tezsiz yy yapabilirsin ücretli onun da pek avantajı yok gibi biraz olumsuz yazdım ama maalesef böyle.

20 Ocak 2020 13:41

Mutemet10
Aday Memur

Ben tds bitirmek üzereyim.Bunların hepsini içine alacak derin bir araştırma yapmıştım.Bildiklerimi aktarayım lisans tamamlamanın maaşa etkisi derece kademe atladığınız için ufak bir miktar oluyor bildiğim kadarıyla 50-150tl arası.Birde lisans ek göterge önlisansdan fazla olduğu için için emekli maaşı ve ikramiye artış oluyor.Özetleyecek olursak ufak mevla aylık maaşınıza ,az sayılmayacak kadar emekli maaş ve ikramiyesine etkisi olacak.Benimde size sormak istediğim birkaç soru var özelden mesaj atabilir misiniz ?

Barkın Kaygalak, 1 ay önce - Alıntıya git
Tabiki
20 Ocak 2020 14:02

Mutemet10
Aday Memur

unvanın değişmeyecek, biliyorsun ki unvan, unvan değişikliği sınavı ile olur ayrıca sağlık yönetiminin unvanı yok bitirip ilk defa atananlar da vhki olarak atanıyor. Yükseklisans konusunda sadece sağlık yönetimi mezunlarını almıyor tezli yy lisans için konuşuyorum bunun içinde tıp, eczacık , diş, hemşirelik, iktisat vb başvuru yapabilir ales iyi olan yerleşiyor zaten ki burada tıp bitirip uzmanlık yapmayan hekimlerin yönetici olmak isteyen buraya başvuru yapıyor. Tezsiz yy yapabilirsin ücretli onun da pek avantajı yok gibi biraz olumsuz yazdım ama maalesef böyle.

tezde, 1 ay önce - Alıntıya git
Peki sizce ne yapmayılım hocam tezli yüksek lisans yapsam ne gibi bir faydası olur bana bir şeyler katsa bile yeter.O gözle bakıyorum ama bilmediğim içinde fikir sahibi olayım diye yazıyorum.Teşekkür ederim
20 Ocak 2020 15:52

tezde
Aday Memur

tezli yükseklisans öğretim görevlisi olabilirsin ama ales den yine iyi puan almam lazım. tezsiz yükseklisansta üzerini tamamlayayım yükseklisans mezunu olayım dersen tercih edebilirsin.

Toplam 7 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?