Editörler :
19 Ocak 2020 17:44   

POMEM sağlık raporu hakkında

Öncelikle cümleten selamlar. Bu yıl Önlisans KPSS'ye girerek, açılmasını umutla beklediğim POMEM alımlarına başvuru hazırlığında olan bir kardeşinizim. Merak ettiğim husus ise tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak olan sağlık raporunun POMEM sürecinde ne zaman hangi aşamada yer aldığı ve halihazırda almış olduğum tam teşekküllü bir devlet hastanesi sağlık raporunu POMEM alımları içinde kullanabilecek olup olmamamdır. Bilgisi dahilinde olan arkadaşların bu konu hakkında aydınlatması benim için önemli ve elzemdir.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim, saygılarımı sunarım.

19 Ocak 2020 19:18

Veysed
Aday Memur
kardeşim öncelikle alımlara başvurup kazandıktan sonra seni zaten intibak eğitimi başlığı altında bizzat doktorlara yönlendirip bir çok bölümden "geçer" aldığın takdirde okula kesin kaydını yapacaklar
19 Ocak 2020 23:58

Justice Sword
Aday Memur
kardeşim öncelikle alımlara başvurup kazandıktan sonra seni zaten intibak eğitimi başlığı altında bizzat doktorlara yönlendirip bir çok bölümden "geçer" aldığın takdirde okula kesin kaydını yapacaklar
Veysed, 1 ay önce - Alıntıya git

Cevabın için teşekkurler, youtube platformundan video izleyerek detaylı bir şekilde öğrendim işleyişi.

Toplam 2 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?