Editörler :
20 Ocak 2020 19:42   

Kapalı
26 Dönem POMEM 40. gün

Sonuçlar yüksek ihtimalle bellidir. Artık planlamalara göre 1 hafta içerisinde açıklanır İNŞALLAH. 3 Şubat sezgilerime göre İntibak.

Not: 3 Şubat sadece Sezgilerimden yola çıktığım Tahminimdir. İlla o gün olacak diye bir şey yok bakarsınız yarın olur.

20 Ocak 2020 19:53

ErsnErd2
Memur
Anladık hocam 3 şubat güzel tahmin teşekkürler
20 Ocak 2020 19:58

Renanlodi1453
Kapalı

40 değil 41 gün. Evet 3 şubat

20 Ocak 2020 20:25

murat788
Daire Başkanı

paem sonuçları beklerken senin gibi eleman vardı ilkokul veledi gibi gün sayıyodu burda. sonra sonuçlar açıklandı poposunun üstüne oturdu kaldı

20 Ocak 2020 21:08

Yardımcıolurmusunuz
Kapalı

paem sonuçları beklerken senin gibi eleman vardı ilkokul veledi gibi gün sayıyodu burda. sonra sonuçlar açıklandı poposunun üstüne oturdu kaldı

murat788, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeş bizde isterdik gün saymamayı bitirdiğimiz öğretmenlik mesleğini yapmayı ona buna iş için gidip 500 tl aylık almamayı ama maalesef şartlar bu benim kazanmam 9 kardeşimin kazanması hem benim hem onların maddi açıdan rahatlamasıdır. Kimsenin durumunu bilmeden yorum yapma şunu da belirteyim kazanan da kazanmayan da G.. üstüne oturur. Sende farklı ise bilemem. En çok ihtiyacı olanlar kazansın İnşallah. Hakkımızda Hayırlısı.

21 Ocak 2020 01:22

murat788
Daire Başkanı

kendinizi acındırmayı ne kadar seviyonuz ya :)

ben paemden sonra bu işle alakamı kestim başarılı olsa bile gitmicem. sana demek istediğim şey böyle gün sayıp kendini yorma boşuna beklemediğiniz zaman açıklancak.

21 Ocak 2020 02:41

exelans55
Aday Memur

Herkes fikrini beyan edebilir ve bunu dilediği şekilde yapabilir bence. Ve insanlar duyguları farklı tonlarda yasar kimisi bekleyiş esnasında heyecanlanirlen kimisi daha soğukkanlı olabilir. Ve bizi biz yapan tezatlık ve farklılıklarımızdr. Herkesin evinde yaptığı bir hesabı vardır kimisininki çarşıya uyar kimisininki uymaz. Uzun lafın kısası hepimiz bekleyişteyz. :)

Toplam 6 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?