Editörler :
22 Ocak 2020 14:51

Hafiyeci
Aday Memur

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

akarca42, 2 ay önce - Alıntıya git
Niye çıkmak istiyorsunuz devrem
22 Ocak 2020 16:14

Old killer
Aday Memur

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

Dönem kaç ? Çıkmak zor değil kardeşim. Yeterki gerçekten çıkmayı kafana koy. Benim 21. yılım Allah a şükür ama çıkmanı tavsiye etmem. 8 yıl kadroda çalışıp geri döndüm. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. Özel Harekatın kıymetini bilin. YAŞASIN DEVLET, VAROLSUN ÖZEL HAREKAT !!!
22 Ocak 2020 17:44

derebeeyi
Memur

kardeşim özelden yaz bana senin çıkman için her şeyi yapacağım
22 Ocak 2020 20:43

Ali202534
Aday Memur

3 yıl önce sakatlığımdan ötürü kursu 1 ay kala bırakmıştım doktor raporu ile şuan dört gözle bekliyorum kursun açılmasını yaşansın devlet varolsun özel harekat en kısa zamanda özüne dönecektir

22 Ocak 2020 20:47

Hafiyeci
Aday Memur
Kurs açılırsa yaş sınırı yaparlar mı 29 yasındayım kasım ayında tamamlamış olacağım yaşımı
22 Ocak 2020 20:51

Ali202534
Aday Memur

Devrem polis memurlarında 30 du yaş sınırı bu değişiklik gösterebiliyor gönüllülük esas olduğundan girersin

22 Ocak 2020 20:55

Hafiyeci
Aday Memur

Devrem polis memurlarında 30 du yaş sınırı bu değişiklik gösterebiliyor gönüllülük esas olduğundan girersin

Ali202534, 2 ay önce - Alıntıya git
İnşallah devrem dört gözle bekliyoruz ama şu an için alım konusu söz konusu değilmiş diye duydum bu dışarıdan 500 kadın alacaklarmış onun planlaması varmış inşallah bizi de dahil ederler bu kursa
22 Ocak 2020 21:05

Ali202534
Aday Memur

Kurs hocamla görüştüm aynen şuan planlama yok dedi hergün ebysden takip ediyorum anlık birşey olursa paylaşalım devrem

22 Ocak 2020 21:06

Hafiyeci
Aday Memur

Kurs hocamla görüştüm aynen şuan planlama yok dedi hergün ebysden takip ediyorum anlık birşey olursa paylaşalım devrem

Ali202534, 2 ay önce - Alıntıya git
Tamam devrem sağolasın
22 Ocak 2020 21:11

Ahmet06pls
Yasaklı

inşallah gelirsiniz arkadaşlar size bir lafım yok ama o kadar adam aldılar ki şu an sayı inanılmaz fazla terörün en kötü olduğu hendek barikat operasyonlarında bile sayı bunun yarısından daha azdı ne yapacaklar bu kadar adamı valla merak ediyorum

22 Ocak 2020 23:03

dirk heinen
Şube Müdürü

İnşallah çıkarsın da çevikte duba gibi dikerler oraya buraya.
22 Ocak 2020 23:04

dirk heinen
Şube Müdürü

inşallah gelirsiniz arkadaşlar size bir lafım yok ama o kadar adam aldılar ki şu an sayı inanılmaz fazla terörün en kötü olduğu hendek barikat operasyonlarında bile sayı bunun yarısından daha azdı ne yapacaklar bu kadar adamı valla merak ediyorum

Ahmet06pls, 2 ay önce - Alıntıya git
10 bin lise - mezunu alındı sayı ikiye katlandı birden.
22 Ocak 2020 23:20

Hafiyeci
Aday Memur
10 bin lise - mezunu alındı sayı ikiye katlandı birden.
dirk heinen, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah hakkımızda hayırlısını eylesin devrem Özel nedenlerden dolayı daha önceki kurslara katılamadım Allah şahit canı gönülden istediğimi inşallah tez zamanda kurs açılır biz de başarı ile tamamlayıp bu üniformayı giyeriz.
23 Ocak 2020 00:27

Kral yanluz
Memur
Bakın ben özel harekatcı olmadım 4 gere girdim. Ama tanıdım kadro yalan gerçek olan bağlılık sadakat adap bu özel harekatta var kadroda bu yok kardeşim. Bin kere can vereceğimi bilsem gene özel harekat olmak isterdim. Egm ayakta tutan pöhtür gerisi göstermelik tırı vırı
23 Ocak 2020 02:22

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
Bakın ben özel harekatcı olmadım 4 gere girdim. Ama tanıdım kadro yalan gerçek olan bağlılık sadakat adap bu özel harekatta var kadroda bu yok kardeşim. Bin kere can vereceğimi bilsem gene özel harekat olmak isterdim. Egm ayakta tutan pöhtür gerisi göstermelik tırı vırı
Kral yanluz, 2 ay önce - Alıntıya git
o senin dediğin eski den di şimdi git bi gör özel harekatta varmı o dediklerin , daha kendilerine polis lafını yakıştıramayan biz özel harekatız diyen kendi çapında aklınca kendini diğer polislerden üstün gören memurlar la dolu özel harekat , eskiden özel harekatçı abi ,dayı gördük mü koşa koşa yanına giderdik ,biz ona saygı gösterirdik o bize sevgi ,şimdi selamını almayan insanlarla dolu ,o yüzden artık pek birsey beklememek lazım , arkadaşlık diyorsun ya o iş bitti anlayacağın
23 Ocak 2020 02:25

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
o senin dediğin eski den di şimdi git bi gör özel harekatta varmı o dediklerin , daha kendilerine polis lafını yakıştıramayan biz özel harekatız diyen kendi çapında aklınca kendini diğer polislerden üstün gören memurlar la dolu özel harekat , eskiden özel harekatçı abi ,dayı gördük mü koşa koşa yanına giderdik ,biz ona saygı gösterirdik o bize sevgi ,şimdi selamını almayan insanlarla dolu ,o yüzden artık pek birsey beklememek lazım , arkadaşlık diyorsun ya o iş bitti anlayacağın
Z.burnulujohnwick, 2 ay önce - Alıntıya git
egm yi ayakta tutan pöh mü :)) daha adamlar kendilerini ayakta tutamıyor sen teşkilat diyon :))
23 Ocak 2020 10:47

Hafiyeci
Aday Memur
egm yi ayakta tutan pöh mü :)) daha adamlar kendilerini ayakta tutamıyor sen teşkilat diyon :))
Hiç bir konuda genelleme yapmak doğru değildir. "Bilmediğin bir şeyin peşine düşme! Çünkü kulak, göz, kalp, hepsi de sorguya çekilecektir." (İsra, 36) ayeti bizlere bir sorumluluk yüklemektedir. genelleme yaparak insanların tamamını suçlu ilan etmek kolaycılıktır, kul hakkıdır.
23 Ocak 2020 10:50

Hafiyeci
Aday Memur
Ayrıca dediklerinde doğruluk payı var yok değil, biz de görüyoruz bazı arkadaşların kendilerini bizden ayrıcalıklı gördüklerini, illa ki bu tarz insanlar olacak her yerde var sadece özel harekatta mı zannediyorsun. Şubelerde çalışan meslektaşlarımız olsun başka birimlerde çalışan meslektaşlarımız olsun yok mu kendilerini farklı gören var aancak gene diyorum genelleme yapmak doğru değildir devrem.
23 Ocak 2020 11:56

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
Ayrıca dediklerinde doğruluk payı var yok değil, biz de görüyoruz bazı arkadaşların kendilerini bizden ayrıcalıklı gördüklerini, illa ki bu tarz insanlar olacak her yerde var sadece özel harekatta mı zannediyorsun. Şubelerde çalışan meslektaşlarımız olsun başka birimlerde çalışan meslektaşlarımız olsun yok mu kendilerini farklı gören var aancak gene diyorum genelleme yapmak doğru değildir devrem.
Hafiyeci, 2 ay önce - Alıntıya git
benim değindiğim nokta teşkilatın geri kalan memurları içi tırı vırı lafının kullanılması ,o zaman ben de şunu söylerim gerçek özel harekatçı polis okullarında gönüllü olarak bu branşı seçen adamlardır gerisi tırı vırı sırf maaşlı işim olsun hayatımı kurtarayım diye bir yere gireyim diyr çalışan insanlardır diye
23 Ocak 2020 12:01

Hafiyeci
Aday Memur
benim değindiğim nokta teşkilatın geri kalan memurları içi tırı vırı lafının kullanılması ,o zaman ben de şunu söylerim gerçek özel harekatçı polis okullarında gönüllü olarak bu branşı seçen adamlardır gerisi tırı vırı sırf maaşlı işim olsun hayatımı kurtarayım diye bir yere gireyim diyr çalışan insanlardır diye
Doğru diyorsun hiç bir yer tırıvırı değildir teşkilatımızda her birim önem arz etmektedir. O konuda hem fikiriz devrem.
Toplam 76 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?