Editörler :
24 Ocak 2020 00:16

Gökbörü66
Aday Memur

Devreler kurs açılmadan önce katılmak istiyorum diye dilekçe vermeye gerek varmıdır

24 Ocak 2020 00:29

METE0632
Yasaklı

Devreler kurs açılmadan önce katılmak istiyorum diye dilekçe vermeye gerek varmıdır

Gökbörü66, 2 ay önce - Alıntıya git

yok devre ne dilekçesi selamın aleyküm ben geldim deyip giriyorsun

24 Ocak 2020 13:35

mahoziii
Aday Memur

yok devre ne dilekçesi selamın aleyküm ben geldim deyip giriyorsun

METE0632, 2 ay önce - Alıntıya git
Ne işlere kaldık ya şu aşağılık politikasını bırakın artık özel harekat her daim bu mesleğin gözbebeği bu gerçeği değiştirmiceksiniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın boş
24 Ocak 2020 14:31

Z.burnulujohnwick
Aday Memur
Ne işlere kaldık ya şu aşağılık politikasını bırakın artık özel harekat her daim bu mesleğin gözbebeği bu gerçeği değiştirmiceksiniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın boş
mahoziii, 2 ay önce - Alıntıya git
kendini sürekli yüceltmek büyük görmek aslında bir aşağılık kompleksi sonucudur. Teşkilatta kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur , herkes memurdur ne yaparsan yap memursun bu gerçeği değiştiremezsin , madem o kadar göz bebeği idi bu teşkilatın zamanında niye milleti karakollara nöbete diktiler , sorun kimse memurluğunu bilmiyor iki pohpohlanınca herşeyin sahibi sanıyor kendini , kendisinden önemli kimse olmadığıı sanıyor ama bir gün bi bakıyorki herşey boş muş ,o zaman acı gerçekle yüzleşmek zor olacak
24 Ocak 2020 15:28

besyo_taner
Şef
mahoziii, 2 ay önce - Alıntıya git
Ya sen git kumda oyna kardeş, bu teşkilatta kimse kimsenin göz bebeği falan değildir. Görevini layıkıyla yapan herkes Vatan evladıdır. kendini boş yere pohpohlama. Bir bıyık için Soyluya yalvarmak mı Özel harekatçılık... (genelleme yapmıyorum bir takım kişiler için bu lafım)
24 Ocak 2020 17:42

ugurcamli
Aday Memur

Adam ne sormuş, konu nerelere gelmiş. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Kırmayın birbirinizi. Herkes bu ülke için çalışmakta kalın sağlıcakla

24 Ocak 2020 20:23

GümüsB29
Memur

Meslaktaşları için,teskilatın içindeki diğer birimlere tırı vırı diyen zihniyet, bu nasıl bi polisliktir, teşkilat son zamanlarda hiç bu kadarr tehlikeli zihniyette olmamişti.. Hiçbir birimin diğerinden daha üstün bi özelliği yok..herkesin anası bacısı eşi varr sokakta başina kimin bişey gelse ilk koşan bensem, yada kimseye bişey olmasın diye sabahın 5-6sında insanlar güvenli bi şekilde işine evine gitsin diye ekipte dolanıyorsam, herkes de çaliştiği birimde en iyisini yapacak..hiç kimse meslektaşinin yaptığı işi küçümsemesin..

24 Ocak 2020 20:30

Hafiyeci
Aday Memur
Vallahi bu konunun buralara geleceğini bilseydim hiç açmazdım. 175 yıllık olan bir teşkilatta Biz meslektaşlar olarak kendi aramızda bir olamıyoruz. Hepimiz bu vatan için hizmet ediyoruz, birbirimize saygı sevgi değer göstermedikten sonra vatandaştan başka insanlardan kurumlardan nasıl bekleyeceğiz. Lütfen birimler arası yorum yapmayalım. Kurs hakkında bir bildiği olan var ise yorum yapsın başka yorumlara gerek yok arkadaşlar.
25 Ocak 2020 15:34

Bombos11
Aday Memur

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

akarca42, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim seni kimse zorla tutmuyor. Ver dilekçeni çık biz bize yeteriz çürüklere ihtiyacımız yok
25 Ocak 2020 15:47

mertos33
Aday Memur

Biz özel harekat tan çıkmaya çalışıyoruz millet girmeye Allah sonumuzu hayir etsin

?
25 Ocak 2020 15:49

mertos33
Aday Memur

kardeş sen ne ayaksin Böyle bir şeyi nasil burda yazıyorsun Lütfen elinden geleni yap ve cık teşkilatımızdan senin gibiler bir an önce uzasın burdan ..
10 Şubat 2020 14:35

Hafiyeci
Aday Memur
Konu hakkında bir gelişme duyum olan var mıydı arkadaşlar
11 Mart 2020 14:33

Hafiyeci
Aday Memur
Konu hakkında bir gelişme duyum olan var mıydı arkadaşlar
Hafiyeci, 2 ay önce - Alıntıya git
..
11 Mart 2020 14:39

Gökbörü66
Aday Memur

...

11 Mart 2020 15:24

Acmda
Aday Memur

Nisan gibi kurs acilacak diye bir duyum var arkadaşlar bişey duyan varmi

11 Mart 2020 16:32

M. S. B
Aday Memur
Misyon daki gibi yaş şartını da yükseltsinler
11 Mart 2020 19:57

Menderes999
Aday Memur

Gakiba açmayacaklar 4 senedir bu teşkilâttayım oyle yada böyle hep duyuyordum sonra kurs açılıyordu kimsenin haberi bilgisi yok bi duyum yok demek acmayacaklar

11 Mart 2020 20:08

KingİsBorn
o senin dediğin eski den di şimdi git bi gör özel harekatta varmı o dediklerin , daha kendilerine polis lafını yakıştıramayan biz özel harekatız diyen kendi çapında aklınca kendini diğer polislerden üstün gören memurlar la dolu özel harekat , eskiden özel harekatçı abi ,dayı gördük mü koşa koşa yanına giderdik ,biz ona saygı gösterirdik o bize sevgi ,şimdi selamını almayan insanlarla dolu ,o yüzden artık pek birsey beklememek lazım , arkadaşlık diyorsun ya o iş bitti anlayacağın
Z.burnulujohnwick, 2 ay önce - Alıntıya git
Ağzına sağlık kardeşim
14 Mart 2020 09:27

Gökbörü66
Aday Memur

....

14 Mart 2020 13:08

Poliss155
Aday Memur
Ağzına sağlık kardeşim
KingİsBorn, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çevikten Bi farkı yok önceden 500 ile 1000 kişiydi özeldi belki ama şimdi on binlerden fazla.
Toplam 76 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?