Editörler :
20 Ocak 2020 20:24   

(ALP) Alkalen fosfataz Değerim Yüksek

Arkadaşlar selam bekçilik için sağlık raporu verdim tüm tektiklerim normal ve sağlam

alkalen fosfataz (ALP )değerim muhtemelem spor öncesi l carnetine ve sigara içtiğim için değeri

30-120 arasında çıkması lazımken 123 çıktı dahiliye doktoru sağlam yazdı ama rapor geri dönermi

Şimdiden teşekkürler

20 Ocak 2020 21:54

kangrenn
Aday Memur
kardesim hangi testleri yaptılar söyler misin sağlık muayenesinde
20 Ocak 2020 21:57

Eskichi
Aday Memur
Şu testleri öğrensek de bir gidip tahlil yaptırsak şimdiden
21 Ocak 2020 00:26

asdf77100
Şube Müdürü

İçtiğin L-Carnetinin içinde kreaitin olabilir onlar değerlerde farklılık yaratıyor benin içtiğim tek ölçek içtiğim kreatin 15 gün sonra kanda sınırın hafif üzerinde çıkmıştı benim duyduğum kadarıyla istiyorsa orada 123 değil 500 yazsın doktor sağlam yazdıysa iş bitmiştir

21 Ocak 2020 17:37

rammstrain
Aday Memur

İçtiğin L-Carnetinin içinde kreaitin olabilir onlar değerlerde farklılık yaratıyor benin içtiğim tek ölçek içtiğim kreatin 15 gün sonra kanda sınırın hafif üzerinde çıkmıştı benim duyduğum kadarıyla istiyorsa orada 123 değil 500 yazsın doktor sağlam yazdıysa iş bitmiştir

asdf77100, 1 ay önce - Alıntıya git

L-Carnetine içinde kreatin ne alaka kardeşim farklı dünyaları bir dünyada buluşturdun :) dışardan alınan l carnitine herhangi birşeyi tetiklemez içinde yüzde 90 kafein var çünkü kafeine alarjisi olan kişide Total ıge değeri yüksek çıkar testlerde o kadar

21 Ocak 2020 22:09

asdf77100
Şube Müdürü

L-Carnetine içinde kreatin ne alaka kardeşim farklı dünyaları bir dünyada buluşturdun :) dışardan alınan l carnitine herhangi birşeyi tetiklemez içinde yüzde 90 kafein var çünkü kafeine alarjisi olan kişide Total ıge değeri yüksek çıkar testlerde o kadar

rammstrain, 1 ay önce - Alıntıya git

ha pardon ben onu tek kullanımlık pro workout ile karıştırdım yine de bir şey olmaz bu arada l-carnetine çok gereksiz bir supplement kuru kahve içmek daha etkiliyor :d

Toplam 5 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?