Editörler :
20 Ocak 2020 22:01   

POMEM sağlık muayene

arkadaşlar pomem veya paem de sağlık muayenesinde neye bakıyolar hangi testleri yapıliyor yardımcı olur musunuz

20 Ocak 2020 23:03

younus18
Aday Memur

Kardeşim aklına ne gelirse kan veriyorsun efor testi ekg piskiyatri üroloji cildiye dahiliye ultroson mr aklına ne geliyorsa

20 Ocak 2020 23:04

kangrenn
Aday Memur

Kardeşim aklına ne gelirse kan veriyorsun efor testi ekg piskiyatri üroloji cildiye dahiliye ultroson mr aklına ne geliyorsa

younus18, 4 hafta önce - Alıntıya git
sigara içmeden sıkıntı olur mu kardesim belli olur mu testlerde
21 Ocak 2020 17:16

Nevol
Aday Memur

Nöroloji ve psikytr neye bakio

21 Ocak 2020 17:44

süleyman111
Aday Memur

younus18, 4 hafta önce - Alıntıya git

mr yok

21 Ocak 2020 17:48

Bilgiplatform
Aday Memur

Nöroloji el ayak kordinasyon uyumuna bakıyor. Genelinde bakmadan direk imza atıyor. Psikatri ilaç geçmişine bakıyor yeşil reçete ile alınan ilaç varsa elenme sebebi olarak kabul ediyor

21 Ocak 2020 18:21

subayadayadayıı
Aday Memur
sigara içmeden sıkıntı olur mu kardesim belli olur mu testlerde
kangrenn, 4 hafta önce - Alıntıya git

Olur kardesim acilen sigarayı birakman lazım

21 Ocak 2020 18:37

kangrenn
Aday Memur

Olur kardesim acilen sigarayı birakman lazım

subayadayadayıı, 4 hafta önce - Alıntıya git
hocam peki duztabanliga çok dikkat ediliyor mu
21 Ocak 2020 19:07

ErsnErd2
Memur
Üroloji için bir bilginiz var mı arkadaşlar? Hematüri mevcut bende yani idrarda kan mevcut bununla alakalı yönetmelikte birşey göremedim bilginiz var mı ?
21 Ocak 2020 19:09

subayadayadayıı
Aday Memur
hocam peki duztabanliga çok dikkat ediliyor mu
kangrenn, 4 hafta önce - Alıntıya git

Sıgara olayı şakaydı düz tabanlık hakkında bi bilgim yok subaylıkta elenen olmuştu ama polislikte nasıl bilmiyorum

21 Ocak 2020 19:10

subayadayadayıı
Aday Memur
Üroloji için bir bilginiz var mı arkadaşlar? Hematüri mevcut bende yani idrarda kan mevcut bununla alakalı yönetmelikte birşey göremedim bilginiz var mı ?
ErsnErd2, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynısı bendede var eritrosit 14 cıktı 0 olması gerekiyormuş tanı yazdı subaylıkta ama sorun olmadı sağlam raporu aldım polisliktede sıkıntı olmaz

21 Ocak 2020 19:47

Mehmetarslan01
Memur

Nöroloji el ayak kordinasyon uyumuna bakıyor. Genelinde bakmadan direk imza atıyor. Psikatri ilaç geçmişine bakıyor yeşil reçete ile alınan ilaç varsa elenme sebebi olarak kabul ediyor

Bilgiplatform, 4 hafta önce - Alıntıya git
hocam hastalık geçmişine bakıyor mu peki. nöroloji
21 Ocak 2020 20:17

Nevol
Aday Memur

Teşekkürler mehmet

21 Ocak 2020 22:10

Bilgiplatform
Aday Memur

Hastalık geçmişi ancak aynı hastahaneye denk gelirsen görebilir. Senin sıkıntınneydi ?

21 Ocak 2020 22:34

mrt353
Aday Memur

Ozaman dostum psiyatri nasil gorecek ayni hasthane degilse gecmisi son 2 yili

21 Ocak 2020 22:44

Bilgiplatform
Aday Memur

Psikiyatri ilaç geçmişine bakar kardeşimeğer yeşil reçete ile alınan ilaç var ise saglam alamaz. Arkadasın sordugu hastalık geçmişi. Örneğin bende A hastanesinde böbrekte nefrit hastalığı teşhis edilmiştir ama polis okulu sağlık taraması K hastahanesindedir doktor bunu göremez.

21 Ocak 2020 22:49

Bilgiplatform
Aday Memur

Bununla birlikte her hastahane kendi tarama ve tetkiklerine bakar. Başka hastahanedeki belgeleri referans almaz. Bir öğrenci A hastahanesinde hasta olması önemli değildir. Eğer K hastahanesinde de o hastalık çıkarsa problem demektir

22 Ocak 2020 19:11

Nevol
Aday Memur

Bence de baz almasınlar grip için acile gittim aile hekimi tanıya anemi yazmış ya kan tahlili mi yaptın gördün ya aile hekimi değiştirme sebebi zaten gıcık bi adam neyse

22 Ocak 2020 19:16

Nevol
Aday Memur

Bilgiplatformu çok Sağ ol

23 Ocak 2020 11:25

hülya toprakk
Aday Memur

Heyet şeklinde ilerler. Her alanda belli şartları taşıman beklenir ki bu şartlar Emniyet Teşkilatı Sağlık Şartları Yönetmeliği ile belirlenmiştir. Konu ile ilgili olarak şunlara da bir göz atarsan kafanda şekillenecektir.

PomemBaşvurularında Nelere Bakılır?

Pomemsağlık şartı nedeniyle elenenler için

PomemSağlık Şartı İçin Emsal Karar

Toplam 19 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?