Editörler :
21 Ocak 2020 00:17   

45/A Eş Görev Belgesi Formları Hakk. Yardım
arkadaşlar aklımı kurcalayan bir mesele hakkında yardım istiyorum, ben 3+1 eşiyim kadrolu valilik personeliyim bu yüzden 1. maddenin B sine göre hazırlanması gerektiğini belirtilen matbu görev belgesi formunu dolduracağım. Söz konusu formda "......." tabi kurumumuzda kadrolu personeldir kısmını anladım fakat sonra gelen "............." hükmü gereği yer değiştirmesi mümkün değil/kurumumuzdan başka bir yerde teşkilatı yoktur kısmında boşluğa Allah aşkına kim ne yazdı daha önce tayini gerçekleşen arkadaşlara soruyorum varsa okuyan özellikle yahu kadrolu bir personelin yer değiştirmesinin mümkün olmaması diye bir sey yok kardeşim ya şu ibareyi ne diye ekliyorlar buraya kim ne yazdı lütfen açıklasın ya lütfen...
21 Ocak 2020 08:14

LaigLeNoiR
Memur

Siz ç maddesi uyarınca EK-4 'ü dolduruyor olmayasınız ?

21 Ocak 2020 09:09

Crowley28
Şef

Siz ç maddesi uyarınca EK-4 'ü dolduruyor olmayasınız ?

LaigLeNoiR, 1 ay önce - Alıntıya git
hayır kardeşim dpb 214 de adı geçmeyen kurumlarda çalışanlar dolduracak onu
21 Ocak 2020 09:14

Jacobo3342
Aday Memur

Merhabalar. Aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz. Eşim belediyede sürekli (kadrolu) işçi olarak çalışıyor. EK-2 formundaki mevzuat boşlukları nasıl doldurulacak? Önceden belediye, il özel idare, valilik vb. yerlerde eşi çalışıp da tayin yapanlar yardımcı olursa seviniriz.

21 Ocak 2020 09:16

Crowley28
Şef

Merhabalar. Aynı sıkıntıyı biz de yaşıyoruz. Eşim belediyede sürekli (kadrolu) işçi olarak çalışıyor. EK-2 formundaki mevzuat boşlukları nasıl doldurulacak? Önceden belediye, il özel idare, valilik vb. yerlerde eşi çalışıp da tayin yapanlar yardımcı olursa seviniriz.

Jacobo3342, 1 ay önce - Alıntıya git
malesef bi Allah'ın kulu yok ortada yardımcı olan, anca boş boş muhabbetler...
21 Ocak 2020 16:14

Jacobo3342
Aday Memur

Maalesef yol gösteren yok ne yazık ki.

21 Ocak 2020 16:15

Crowley28
Şef
burayı boşverin tırt, facebook gruplarında ilgili arkadaşlar var. bitmiş bu forum.
21 Ocak 2020 16:48

Karakas2121
Aday Memur
burayı boşverin tırt, facebook gruplarında ilgili arkadaşlar var. bitmiş bu forum.
Crowley28, 1 ay önce - Alıntıya git
Facebook taki grup ismini verebilir isin yada link atarsmısın
20 Şubat 2020 21:21

Karakas2121
Aday Memur
Facebook taki grup ismini verebilir isin yada link atarsmısın
Karakas2121, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam açıklandı mı sayfada açıklandı yazıyor olumlumu Sizin
Toplam 8 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?