Editörler : oto-danisman-expert
22 Ocak 2020 09:09   

2.El araç tavsiyesi lütfen yardımcı olabilir misiniz?

İyi günler arkadaşlar, 30bin ila 42 bin arasında bütçem var ilk arabam olacak ne alacağım konusunda çok kararsızım arabadan da fazla anlamıyorum. 2-3 aydır araba bakıyorum artık bu durum yormaya başladı. Lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum

22 Ocak 2020 10:13

SorumsuzYelkovan61
Yasaklı

Hundai i20 yakıt cimrisi.

22 Ocak 2020 11:02

memursun88
Aday Memur

Hundai i20 yakıt cimrisi.

SorumsuzYelkovan61, 1 ay önce - Alıntıya git

Başka önerebileceğiniz arabalar var mı arkadaşlar?

22 Ocak 2020 18:36

MALATYA BATTALGAZİ
Şef

Sayın Hocam, önce kriterlerini belirlersen ben ve diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı oluruz. misal: düz vites mi, otomatik mi, sedan mı hb mi gibi. düz viteste seçenek daha geniş olur ama o fiyata temiz otomatik bulmak çok zor.

22 Ocak 2020 19:10

memursun88
Aday Memur

Sayın Hocam, önce kriterlerini belirlersen ben ve diğer arkadaşlar daha iyi yardımcı oluruz. misal: düz vites mi, otomatik mi, sedan mı hb mi gibi. düz viteste seçenek daha geniş olur ama o fiyata temiz otomatik bulmak çok zor.

MALATYA BATTALGAZİ, 1 ay önce - Alıntıya git
Haklısın hocam, benim baktığım fiyatlara otomatik bulmak zor düzde olur otomatikte farketmez hbde olur sedanda bekarım zaten
22 Ocak 2020 21:07

MALATYA BATTALGAZİ
Şef

kia rio, hyundai i 20, city, jazz, yaris, corsa, chevrolet kalos gibi araçlara bak derim Sayın Hocam. çok ağır hasar kaydı olmadığı müddetçe ufak tefek boya ve 1-2 değişeni kafaya takma. ( kaput, bagaj, tavan hariç)

Toplam 5 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?