Editörler : oto-danisman-expert
22 Ocak 2020 18:20

Güvenlik soruşturması formu
Sözlüden sonra teslim ettiğim formda ufak tefek eksiklikler olduğunu farkettim, güvenlik soruşturma formunu yeniden düzenleyip güncel halini perteme teslim edebilir miyiz yardımcı olacak var mı arkadaslar ?

hekimoglu61
Aday Memur
22 Ocak 2020 20:48

bende senin gibi ufak tefek eksikliklerik var herhalde

eagleye
Memur
22 Ocak 2020 22:23

mesaj atıyorum kardesim
hekimoglu61, 4 yıl önce
bende senin gibi ufak tefek eksikliklerik var herhalde

Memuradayadayi2
Aday Memur
22 Ocak 2020 22:24

İsim soyisim TC adres bilgileri doğru olsun yeter detay çok önemli değil

eagleye
Memur
22 Ocak 2020 22:28

Kardesim başvuru ekranındaki adres doğru ama yazdırdığım kağıtta adres bilgileri kısmında cadde sokak yazmıyor direkt mahalle ve apt/ic kapı no yazıyor, aile fertlerinin adres bilgisi de aynen öyle eksik çıkmış
Memuradayadayi2, 4 yıl önce

İsim soyisim TC adres bilgileri doğru olsun yeter detay çok önemli değil

hekimoglu61
Aday Memur
22 Ocak 2020 22:33

tmm kardesim
eagleye, 4 yıl önce
mesaj atıyorum kardesim

Memuradayadayi2
Aday Memur
22 Ocak 2020 23:06

Sıkıntı olacağını sanmıyorum geçen yıl evrak teslimdeki astsubay önemli değil demişti

eagleye
Memur
22 Ocak 2020 23:14

insallah dedigin gibidir kardesim, ben yarın yine de perteme gidip elden güncel haliyle formu teslim etmeye çalışacağım bakalım kabul ederlerse en azından kafam rahat eder
Memuradayadayi2, 4 yıl önce

Sıkıntı olacağını sanmıyorum geçen yıl evrak teslimdeki astsubay önemli değil demişti

Stark7
Memur
23 Ocak 2020 03:09

Hocam cadde, sokagin eksik olmasinin bir sorun yaratacagini sanmiyorum. Onlar detayli bir sekilde arastiriyorlardir. E-devlette sizin ve ailenizin ikametgahi zaten mevcuttur. Bu yuzden bir sokagin, caddenin yazilmamasi sorun olmaz bence. Ama icim rahat etsin illa diyorsaniz elden teslim edersiniz.

ranger627
Aday Memur
23 Ocak 2020 16:10

güvenlik.soruşturmasında ki resim biyometrik olmak zorunda mi

Selim Türk
Yasaklı
25 Ocak 2020 17:33

Siz güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu eksik dahi doldursanız kurum gerekli düzeltmeleri yapar ve inceleme gerçekleştirir.

Kaynak:

--------------

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi