Editörler : Mehmet Balci
23 Ocak 2020 11:35   

Arkadaşlar Aranızda memur olan var mı? Aday memurken stajınızı nerde yaptınız?

örneğin ben İstanbul üni atandım, üni beni staj için kars üni yollayıp tekrar ist. üni çagırabilir mi?

sonuçda ona göre düzen kurucaz memur olan arkadaşlar aday memurken stajınızı nerede yaptınız

23 Ocak 2020 13:37

prtn
Memur

Ayrı bir şey olmadı çalıştığın yerdeki çalışmaların zaten senin staj sürende değerlendirilir

23 Ocak 2020 14:40

ThisisOnLyaGamE
Aday Memur

Ayrı bir şey olmadı çalıştığın yerdeki çalışmaların zaten senin staj sürende değerlendirilir

prtn, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkürler hocam bana da saçma geldi ama istenilirse yani ben istersem stajımı başka kurumda yapmk istyrm deme durumum var mı acaba

23 Ocak 2020 17:00

prtn
Memur

bildiğim kadarıyla yok kurumdaki amirleriniz zaten staj değerlendirme formunu dolduruyor

23 Ocak 2020 17:14

ormanci0652
Aday Memur

Öğrenci misin sen ne başka yerde stajı atandiğin yerde ki 1 yıl çalışma zaten senin stajındır

23 Ocak 2020 17:17

ThisisOnLyaGamE
Aday Memur

Öğrenci misin sen ne başka yerde stajı atandiğin yerde ki 1 yıl çalışma zaten senin stajındır

ormanci0652, 1 ay önce - Alıntıya git

bilmem yönetmelikte istenirse başka yerde staj yaptırılabilir yazıyorda bu staj olayı tam olarak nedir onu da anlamadım

23 Ocak 2020 17:18

ThisisOnLyaGamE
Aday Memur

bildiğim kadarıyla yok kurumdaki amirleriniz zaten staj değerlendirme formunu dolduruyor

anladım peki sizin adaylık sürecinde neler yaptılar size yani durum temel eğitimden snra bulundugunuz kurumda çalıştınız ve asaletiniz tastikleninceye kdr stajdan mı sayılıyor kademe atlayamıyorsnz

23 Ocak 2020 17:38

prtn
Memur

anladım peki sizin adaylık sürecinde neler yaptılar size yani durum temel eğitimden snra bulundugunuz kurumda çalıştınız ve asaletiniz tastikleninceye kdr stajdan mı sayılıyor kademe atlayamıyorsnz

ThisisOnLyaGamE, 1 ay önce - Alıntıya git

Bakın şimdi durum şu staj diye bir durum yoktu normal işimi öğrendim çalıştım sürem doldu asaletimi verdiler yani öyle ekstra yapılan bir işlem yok sadece asaletiniz tasdik olana kadar aday memursunuz o kadar ekstra bir durum görev tanımı falan yok o şekilde söyleyebilirim

23 Ocak 2020 18:09

ThisisOnLyaGamE
Aday Memur

Bakın şimdi durum şu staj diye bir durum yoktu normal işimi öğrendim çalıştım sürem doldu asaletimi verdiler yani öyle ekstra yapılan bir işlem yok sadece asaletiniz tasdik olana kadar aday memursunuz o kadar ekstra bir durum görev tanımı falan yok o şekilde söyleyebilirim

anladım yani formalite diyebiliriz bi nevi

Toplam 8 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?