Editörler : Mehmet Balci
23 Ocak 2020 11:56   

Fazla kitabı olan var mı?

Ben engelli iktisat mezunu engelli bir bireyim. Kitaplar çok pahalı. Sınav için soru bankaları almam gerekiyor. Toplamda 200 lira tuttu. Alamadım kitapları. Bu devlet kimseye yardım etmiyor. En sonunda gidip intihar edeceğim. Ne yapacagimi bilemiyorum.

23 Ocak 2020 12:04

housemd71
Memur

Kardeşim evet pahalı kitaplar.Ama bi kitaplar pahalı diye intihar demen enteresan.hatta saçma.Internetin var telefonunun akıllı büyük ihtimal.Pdf kitap indir .Biz de yokluk gördük.biliyoruz.Çalışan adam.her yerde çalışır

23 Ocak 2020 12:20

Geci
Genel Müdür

Sahaflardan da 2017-2018-2019 yayınlarını alabilirsiniz hocam. 3 lira 5 liraya satılıyor. Tarih soru bankalarının neredeyse çoğu ilk birkaç testi çözülüp bırakılmış oluyor. Zaten alırken ne kadarı çözülmüş diye bakıp, kimi zaman hiç el değmemiş, kimi zamansa az çözülmüş soru bankalarını alabilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, teknoloji çağındayız, pdf de bir alternatif. Eskisi gibi ne dershaneye muhtaçsınız ne de her yayının en yenisini çözmek zorundasınız.

23 Ocak 2020 12:25

murathekim28
Aday Memur

Sahaflardan da 2017-2018-2019 yayınlarını alabilirsiniz hocam. 3 lira 5 liraya satılıyor. Tarih soru bankalarının neredeyse çoğu ilk birkaç testi çözülüp bırakılmış oluyor. Zaten alırken ne kadarı çözülmüş diye bakıp, kimi zaman hiç el değmemiş, kimi zamansa az çözülmüş soru bankalarını alabilirsiniz.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, teknoloji çağındayız, pdf de bir alternatif. Eskisi gibi ne dershaneye muhtaçsınız ne de her yayının en yenisini çözmek zorundasınız.

Geci, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben Giresunda yaşıyorum. Sahaf yok burda. Istediğim kitapların pdfsini de bulamadım.

23 Ocak 2020 13:03

Alcala14
Kitap pahalı diye intihar mı ediliyor bu nasıl bir bakış açısı
23 Ocak 2020 13:16

tugcecann06
Memur
Arkadaşım bütün kitapların pdf leri var.İndir onları telefonuna oku not al.Çalış.Her başımız sıkıştığında intihar düşünülmemeli bence.
23 Ocak 2020 13:24

bams
Aday Memur
elinde fazla kitap olan varsa bu arkadaşımıza yollasın. Allah razı olsun şimdiden.
23 Ocak 2020 13:37

murathekim28
Aday Memur

Benim divani tarih cozumlu soru bankasına, mehmet nurullah gok okyanus yayinlari dil bilgisi ve paragrafın anahtarı kitaplarına ihtiyacım var. Pdfsini bulamadım. Bu kitapların pdfsini bulan bana gönderebilir mi rica etsem

23 Ocak 2020 14:26

erdem1212
Aday Memur

kardeşim benimhocam kitapları alacaksan ramazan yetgin hocaya mesaj at emnim ücretsiz gönderir

23 Ocak 2020 17:17

Thevrus
Aday Memur

Kardeş özelden yaz sana tüm kitapların pdf ni yollayayım

23 Ocak 2020 18:02

murathekim28
Aday Memur

Kardeş özelden yaz sana tüm kitapların pdf ni yollayayım

Thevrus, 1 ay önce - Alıntıya git

Yazdım ozelden

23 Ocak 2020 21:46

matrixnity
Aday Memur

benim durum da iyi değil aldığım kitapları üstüne karalama yapmadan çözüyorum şubat mart sonu sıfır kitapları ucuza satıcam 2020 basım ihtiyacı olan ulaşabilir özelden

Toplam 11 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?