Editörler : hopaliSafak Vaktii
26 Ocak 2020 20:46

matteacherss
Daire Başkanı

bir mulakatim çok iyi gecti butun sorulari bildim komisyonla diyalogumuz cok iyiydi puanim yuvarlandi.başka bir mulakatimda tam tersi oldu.cok olumsuzluklar yaşadim puanim yine yuvarlandi.rahat olnak lazim sonuç belli..

27 Ocak 2020 14:19

Max mizuhara
Aday Memur

Hocam telefon numaranızı atın ekran fotoğrafını atayım , buraya atmayı bilmiyorum ya da ben beceremedim.

Esrükk, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne yapmaya çalışıyorsunuz hocam? Önce insanları korkutuyorsunuz, akabinde bu durumun gerçek olduğunu ve kanitlayacaginizi yazıyorsunuz. Numaramı veriyorum ama sizden hiçbir ses seda yok. Gerçekten anlayamıyorum.

30 Ocak 2020 20:58

Esrükk
Aday Memur

Ne yapmaya çalışıyorsunuz hocam? Önce insanları korkutuyorsunuz, akabinde bu durumun gerçek olduğunu ve kanitlayacaginizi yazıyorsunuz. Numaramı veriyorum ama sizden hiçbir ses seda yok. Gerçekten anlayamıyorum.

Max mizuhara, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam numara falan gelmedi. Kimseye yalan söylediğim yok. Atanamadım işte geçen yıl bu kadar. Bu sene tekrar mülakata gireceğim , atansam burada işim ne ? İnsanları korkutmak gibi derdim yok. Başımıza geldi bir kere . Sizlerin de kaygısını anlıyorum , yalan söyleyen insan çok . Ben de sizin yerinizde olsam itibar göstermezdim. Söylediğine yalan diye inanmayıp devam edebilirsiniz hocam .

Toplam 43 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?