Editörler : afulutas
25 Ocak 2020 19:19   

Zabıt katipleri

5. Maddenin 2. Fıkrasına göre kadınlar sadece uzun kol gömlek ve kumaş pantolon giyecekmiş triko kazak sweat keten pantolon elbise bankalar giyilemiyor zabıt katiplerine ÜNİFORMA TALEP EDİYORUM benimle aynı düşüneneler tüm türkiye olarak burda birleşelim lütfennn

25 Ocak 2020 20:11

BüyükTürkMilleti
Memur

Buradan talepte bulunman gereksiz konu başlığından başka birşeye yaramaz. Bu site bir devlet sitesi olmadığı gibi önerilerin toplanma yeride değil. Yapacağın en mantıklı hareket önerininmantıklı olduğunu düşünüyorsan CİMER üzerinden önerini dile getirmek olacaktır. Günde 50 tane gereksiz konunun açıldığı lakin önlem alınmadığı bu forumda yaraya tuz basmayınız.

25 Ocak 2020 21:26

Minsk1
Aday Memur
giy gömlek pantolon üniforman gibi davran onlara anlamadım ben senin derdini bizi niye tek düzeliğe bağlamak istiyorsun
27 Ocak 2020 00:42

112açm
Aday Memur

Kendimi bir kareleğine küçük düşürüp bu mesaja cevap verecem herkes onaylasın demedim benimle aynı şeyleri düşünenleri bu platformunda toplamak istedim mümkünse siz benimle aynı şayi düşünmeyin lütfen bu beyine ne ayak uydrabilirim ne de mücadele edebilirim

27 Ocak 2020 10:45

Minsk1
Aday Memur

Kendimi bir kareleğine küçük düşürüp bu mesaja cevap verecem herkes onaylasın demedim benimle aynı şeyleri düşünenleri bu platformunda toplamak istedim mümkünse siz benimle aynı şayi düşünmeyin lütfen bu beyine ne ayak uydrabilirim ne de mücadele edebilirim

112açm, 1 ay önce - Alıntıya git
Eşsiz fikirlerinle yalnızlığa mahkumsun
Toplam 4 mesaj

ANKET
MEB, yeniden sınıf tekrarına geri dönüyor. Sınıf tekrarı olmalı mı?