Editörler : Pangaea
26 Ocak 2020 12:30

Güvenlik soruşturması
Arkadaşlar kesin olarak yapılmayacak mı güvenlik soruşturması? Son durum nedir ? Devletimize hiçbir sıkıntımız olmadı ama yine de insan tedirgin oluyor malüm geçen yıllarda derece yapan bazı arkadaşlarda elenmiş olunca ...

T1903
Şube Müdürü
26 Ocak 2020 12:41

Umarım olmazda biran önce göreve başlarız zamanda daraldı artık yetişmez diye umuyorum mecliste görüşülecek yasalasicak falan ama tabi bellide olmuyor hicbirsey

Rmznts
Şef
26 Ocak 2020 13:43

Bizim atamaya kadar tekrardan kanun çıkarılma ihtimali düşük ancak kanun çıksa bile muhtemelen sadece arşiv araştırması yapacaklar. 1-4 hafta civarı sürer. Eskisi gibi 3-5 ay beklemek olmaz.

HakanMatt
Şube Müdürü
26 Ocak 2020 17:15

İnşaallah öyle olur hocam
T1903, 4 yıl önce

Umarım olmazda biran önce göreve başlarız zamanda daraldı artık yetişmez diye umuyorum mecliste görüşülecek yasalasicak falan ama tabi bellide olmuyor hicbirsey

Okdusty
Memur
26 Ocak 2020 18:47

En yetkili ağızdan kalktı dendi

bote40
Kapalı
26 Ocak 2020 23:49

kalkmadı. isteyenlere yapılacakmış!

Semih güneş
Aday Memur
27 Ocak 2020 00:34

En yetkili ağız dediğiniz kim? Ayrıca ben öyle birşeye denk gelmedim nereden okudunuz veya izlediniz bu haberi. İnş sizin dediğiniz gibidir

Okdusty, 4 yıl önce
En yetkili ağızdan kalktı dendi

Okdusty
Memur
27 Ocak 2020 00:42

atama dairesi genel müdürü açıklama yapti
Semih güneş, 4 yıl önce

En yetkili ağız dediğiniz kim? Ayrıca ben öyle birşeye denk gelmedim nereden okudunuz veya izlediniz bu haberi. İnş sizin dediğiniz gibidir

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi