Editörler :
29 Ocak 2020 20:13

akarca42
Aday Memur

Kardeşim ben hava kuvvetleri nde 4 yıl uzman çavuş luk yapıp istifa ettim ordanda polislik sinavaini kazandım şuan meslekte 2. Yılım bana sorarsan havacılığın uzmanlığı bile rahat polislik daha yoğun burda önemli olan rahatlık arıyorsan hiç düşünme havacı subay ol ama polislik hevesi varsa çocukluktan beri benim gibi gel çalış işini aşkla yaparsan bir şekil gidiyor polislik kimseye bakma sonuçta bu senin hayatın tabikide

29 Ocak 2020 20:17

Yarasa07
Aday Memur
Komiserlik
29 Ocak 2020 20:32

BEGOVİCC
Aday Memur

Kardeşim ben hava kuvvetleri nde 4 yıl uzman çavuş luk yapıp istifa ettim ordanda polislik sinavaini kazandım şuan meslekte 2. Yılım bana sorarsan havacılığın uzmanlığı bile rahat polislik daha yoğun burda önemli olan rahatlık arıyorsan hiç düşünme havacı subay ol ama polislik hevesi varsa çocukluktan beri benim gibi gel çalış işini aşkla yaparsan bir şekil gidiyor polislik kimseye bakma sonuçta bu senin hayatın tabikide

akarca42, 4 hafta önce - Alıntıya git
Abi hava istihbarat ne iş yapıyor bir bilgin var mı peki?
29 Ocak 2020 20:35

BEGOVİCC
Aday Memur

akarca42, 4 hafta önce - Alıntıya git
Abi birde dedikleri gibi, havada hiyerarşi katı değil mi ?
29 Ocak 2020 21:07

Memurhaps
Aday Memur
Hava
29 Ocak 2020 21:21

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Abi hava istihbarat ne iş yapıyor bir bilgin var mı peki?
BEGOVİCC, 4 hafta önce - Alıntıya git
Havadaki kuşlar hakkında bilgi topluyorsun:_)))
29 Ocak 2020 23:42

akarca42
Aday Memur
Komiserlik
Yarasa07, 4 hafta önce - Alıntıya git

Komiserlik Komiser yardımcıligindan başkomiser olana kadar yoğun çalışsirsin ama emniyet amiri ve üstü müdür olursan o zaman rahatlarsın hava istihbarat hava pist lerinde olası bomba veya uçuş faaliyetleri ni tehdit edecek her türlü istihbarat a karşı uçak pistinin güvenliği eğitimi nden sorumlu pek bişey yaptıkları yok havacılar hiyerarşi yönünden rahatlar mesela ben güvenlik bölügunde uzmandim kendi bölük astsubay i bölük komutanı na komutanım derdim ama başka bölük astsubaylar ona şefim diye hitap ederim mesela farklı boluklerdeki bir astsubay üsteğmen e şefim derdi havacılar kara gibi değil okadar disiplin yok

Toplam 27 mesaj

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?