Editörler : E.Kayı Han
28 Ocak 2020 13:51

OGM ne zaman açıklanacak

bi haber varmi

Muzi34
Aday Memur
28 Ocak 2020 13:52

bu ay kesin is basi deniliyordu yalaan oldu sanirim

Suer07
Aday Memur
29 Ocak 2020 11:46

Mart ayı gibi göreve başlarsınız diye düşünüyorum. Bende ogm de çalışıyorum ayaküstü personel şube müdürüyle sohbet ederken personel ihtiyacından şikayet edip sizlerin ne zaman başlayacağını sorduğumda 1 2 ay içinde başlarlar demişti.

Zelis.91
Şef
29 Ocak 2020 12:05

Bizi de Ocak ortası Ocak sonu Şubat başı diyip diyip her hafta oyalıyorlar bakalım siz Ankara merkez müdürlükte mi çalışıyorsunuz
Suer07, 4 yıl önce

Mart ayı gibi göreve başlarsınız diye düşünüyorum. Bende ogm de çalışıyorum ayaküstü personel şube müdürüyle sohbet ederken personel ihtiyacından şikayet edip sizlerin ne zaman başlayacağını sorduğumda 1 2 ay içinde başlarlar demişti.

Zelis.91
Şef
29 Ocak 2020 12:08

Biz sınav olmadık mülakat geçirmedik gs yapılmadı neyin beklemesi bu anlamış değilim puanımızla sıralamaya girdik 4 aydır zaten bekliyoruz bir iki ay daha uzaması daha da manasız olur zaten herşey hazır illere göndereceğiz artık onlar size ulaşacak diyorlardı bir dedikleri bir dediklerine uymuyor

busbb
Aday Memur
29 Ocak 2020 12:27

neden bir iki ay süreceğini bilmiyorum ama en azından bize de bir iki ay daha var deseler biz de her gün bir haber gelecek diye beklemeyiz
Suer07, 4 yıl önce

Suer07
Aday Memur
29 Ocak 2020 13:37

Arkadaşlar beklemek gerçekten zor biliyorum bizde bu yollardan geçtik ama sabredin sonuçta atandınız ve yerinizde olmayı isteyen çok isteyen insan vardır eminim tek sorun beklemek olsun. Maalesef bazı prosedürler çok yavaş ilerliyor sözleşme personel ödeneğimiz bile bu sene başında geldi.

Suer07
Aday Memur
29 Ocak 2020 13:43

Bu arada hangi bölgeye atandınız bilmiyorum ama bölge içinde hangi işletmelerde çalışılacağına dair karar verilmesi bile zaman alıyor çok fazla açık var ve ihtiyaca göre yerleştirmek için uğraşıyorlardı en son.

hayirlisibe
Memur
29 Ocak 2020 16:37

sitede basin aciklamasi yapılmış.tebligatlar gönderilmeye baslanmis
29 Ocak 2020 17:13

Orman mühendisleri ve muhafaza memurlarından mı bahsediyosunuz ?

Suer07, 4 yıl önce

Gözdeefe
Aday Memur
31 Ocak 2020 00:06

Tebligatı beklemek mi gerekiyor atandığım ız ogm ye gitmek mi bilgisi olan var mı

31 Ocak 2020 02:14

insanlar atandı ise ise başlasınlar. yok yerinde olmak isteyen var gibi saçma cümleler kurmanın manası yok.
Suer07, 4 yıl önce

Arkadaşlar beklemek gerçekten zor biliyorum bizde bu yollardan geçtik ama sabredin sonuçta atandınız ve yerinizde olmayı isteyen çok isteyen insan vardır eminim tek sorun beklemek olsun. Maalesef bazı prosedürler çok yavaş ilerliyor sözleşme personel ödeneğimiz bile bu sene başında geldi.

Suer07
Aday Memur
31 Ocak 2020 08:42

Tamam Olur. Hemen başlayın arkadaşlar

muhendisgaliba, 4 yıl önce
insanlar atandı ise ise başlasınlar. yok yerinde olmak isteyen var gibi saçma cümleler kurmanın manası yok.

Zelis.91
Şef
31 Ocak 2020 09:13

tebligat gelmeden atandığınız bölgede sözleşme imzalayıp hangi müdürlükte iseniz oraya gidip başlayabilirmişiz bölge müdürlüğünü ararsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz
Gözdeefe, 4 yıl önce

Tebligatı beklemek mi gerekiyor atandığım ız ogm ye gitmek mi bilgisi olan var mı

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi