Editörler : swat3410E.Kayı Han
29 Ocak 2020 13:58

26.Dönem POMEM ile ilgili

Arkadaşlar size bir sorum olcaktı olaki 26. dönemi kazandığım durumda

1- Genel sağlıkta kilo fazla çıkarsa eliyorlar mı yoksa ankara yolu mu gozüküyor

2- Sacımın önünde bir tutam beyaz var bunu ilk aşamada boyatıp gittim yine boyatarak mı gitmek

gerekiyor

Bilgisi olanlar yazarsa mutlu olurum zikri olmayıp fikri olanlar uzak dursun konudan.

thepumper
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:13

Kardeşim 1-2 kiloysa belki topuktan destek alır kurtarırsında çok fazla kilon varsa vermeye bak Saçınıda boyat gene eşgal belirleyici fln diyip elemesinler

rammstrain
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:22

Boy kısa çıkar diyerekden bir tedirginlik oluyor fazla değil 1 2 kilo fazla çıkar gibi geliyor orada da ölçüm aleti okuldaki gibiyse, aklıma takılan orada mı eliyorlar yoksa 1 2 ay sonra Ankara ya mı sevk ediyorlar. Saç öyle bir sorun olursa yine boyatırız artık

thepumper, 4 yıl önce
Kardeşim 1-2 kiloysa belki topuktan destek alır kurtarırsında çok fazla kilon varsa vermeye bak Saçınıda boyat gene eşgal belirleyici fln diyip elemesinler

thepumper
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:24

Hastanelerde yardımcı oluyorlar arkadaşım paemde kilodan elenen daha olmadı dedi eğer elenirsen başka hastaneye sevk ediyorlar itiraz ediyorsun
rammstrain, 4 yıl önce

Boy kısa çıkar diyerekden bir tedirginlik oluyor fazla değil 1 2 kilo fazla çıkar gibi geliyor orada da ölçüm aleti okuldaki gibiyse, aklıma takılan orada mı eliyorlar yoksa 1 2 ay sonra Ankara ya mı sevk ediyorlar. Saç öyle bir sorun olursa yine boyatırız artık

Nevol
Şube Müdürü
03 Şubat 2020 19:33

Öğretmenliği görmüş biri olarak yazayım karşılaştırması sacma çünkü öğretmenlik zor bir meslek değil arkadaşlar mezunu olarak konuşuyorum objektif yaklaşıyorum adam girer ders anlatır çıkar bazen de oku der geçer bazen yarım gün çalışırsın hatta saatleri kendine göre bile ayarlayabilirsin devletteki icin konuşuyorum tabu tatillerini dememe gerek yok sanırım bence saçma yani öğretmenler daha ne istiyo anlamadım

Nevol
Şube Müdürü
03 Şubat 2020 19:36

Yanlış başlığa yazmışım neyse anladınız siz :)

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi