Editörler : smtvs
04 Şubat 2020 07:56   

Afyon-CTE sözleşmeli İKM-şoförlük atama konusunda bilgisi olan arkadaslar lutfen toplanalım ?

Arkadaşlar merhabalar. Malüm artık evrak teslimi yapıldı ve üzerinden yine uzun bir süre geçmesine rağmen hiçbir bilgi edinmiş değiliz. Afyon açık cezaevi adına başarılı olmuş ve atanma bekleyen arkadaşlardan ikm-şoför vs. göreve başlayan yada bu konu hakkında bilgisi olan arkadas var ise lütfen paylaşırsa memmun olurum. teşekkürler..

04 Şubat 2020 09:15

afulutas
Editor

https://forum.memurlar.net/konu/2408224/

konu başlığı açmadan önce okuyun. konu KPSS bölümüne taşındı.

04 Şubat 2020 09:23

Batuhan Soyleyen
Aday Memur

fgirdi93 s.a bende senin gibi afyona evrk teslim edip çağrılmayı bekliyorum şoför olarak .2 hafta önce aradım komisyonu bilgi almak için dedikleri şu şekilde henüz güvenlik soruşturması devam ediyor evraklarınızı bakanlığa göndermedik işe başlama tarihiniz belli değil dediler

04 Şubat 2020 09:28

fgirdi93
Aday Memur

fgirdi93 s.a bende senin gibi afyona evrk teslim edip çağrılmayı bekliyorum şoför olarak .2 hafta önce aradım komisyonu bilgi almak için dedikleri şu şekilde henüz güvenlik soruşturması devam ediyor evraklarınızı bakanlığa göndermedik işe başlama tarihiniz belli değil dediler

Batuhan Soyleyen, 2 ay önce - Alıntıya git
cok tesekkurler kardeşim
05 Şubat 2020 04:53

İkm3326
Aday Memur

bu ay içinde muhtemelen sonuna doğru çağrılırsınız arkadaşlar

05 Şubat 2020 07:31

Batuhan Soyleyen
Aday Memur

inşallah kısa zamanda sonuçlanır göreve başlarız

17 Şubat 2020 10:48

Batuhan Soyleyen
Aday Memur

fgrdi93 bugün adliyeyi aradım gerekli işlemlerin başladığını söylediler atamanız yapılınca arayacağız dediler

17 Şubat 2020 13:41

mer46
Aday Memur

inşallah kısa zamanda sonuçlanır göreve başlarız

dostum hemen her yerde aynı şekil bekletiyorlar. biz sizi ararız, onay sürecinde evraklar deniliyor. Rabbim hayırlısıyla başlamayı nasip etsin
18 Şubat 2020 01:13

fgirdi93
Aday Memur

fgrdi93 bugün adliyeyi aradım gerekli işlemlerin başladığını söylediler atamanız yapılınca arayacağız dediler

tesekkurler batuhan kardeşim. insallah daha fazla uzatmazlar. muallakta beklemekten yorulduk. hakkımızda hayırlısı olsun.
02 Mart 2020 23:35

fgirdi93
Aday Memur
tesekkurler batuhan kardeşim. insallah daha fazla uzatmazlar. muallakta beklemekten yorulduk. hakkımızda hayırlısı olsun.
fgirdi93, 2 ay önce - Alıntıya git
batuhan kardesim selamun aleykum bi gelisme varmi. bilgi almak icin adliyede nereye ulasmamiz gerekiyor ?
02 Mart 2020 23:36

fgirdi93
Aday Memur

batuhan kardesim selamun aleykum bi gelisme varmi? adliyede nereyi ariyoruz bilgi almak icin ?
26 Mart 2020 03:00

fatihgirdi
Aday Memur
+++++
02 Nisan 2020 17:41

fatihgirdi
Aday Memur
×××××
Toplam 12 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?