Editörler : smtvs
20 Şubat 2020 04:02

mer46
Aday Memur

arkadaşlar bi sorum olacak. Diyelimki bizi aradılar ve telefonumuz çekmedi bize ulaşamadılar veya şarjımız yoktu o sırada ve bizede arandığımız hakkında bildirim gelmedi telefonu açınca. böyle bi durumda ne olur

4başımemur, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim biz de henüz cagrilmadik, K.maras için bekliyoruz. Allah korusun da dediğiniz şey benim de aklımdan geçmişti. Ama şunu yapmanızı tavsiye ederim. Ara ara adliyeye telefon açıp bilgi almanızı, memurlar net te kazandığınız ilin yorumlandığı forum sayfasında yazılanları takip etmenizi, kazandığınız ilin varsa eğer bir whats app grubuna katılmanızı tavsiye ederim. Allah korusun da çok kötü bir ihtimal. inşallah hiç birimiz böyle bir şeyle karşılaşmayız
20 Şubat 2020 14:20

4başımemur
Aday Memur

kardeşim bu konuyla alakalı adliyeyi aradım az önce, bana dedilerki eğer size ulaşamazsak aynı gün içinde 3-4 kez daha ararız ve eğer yine ulaşamazsak adresine tebligat göndeririz. Ama yinede için rahat etmiyorsa eğer bize ikinci bir numara bırakabilirsin dediler. Bende annemin numarasını bıraktım, 'annesi' diye not ettiler. Bu arada bu konuda başka takıntısı olan arkadaşlar varsa benim aradığım adliye Çağlayan adliyesi. Ayrıca arkadaşlar çağlayan adliyesinin Whatsapp grubu varsa beni bilgilendirebilir mi bende katılmak isterim.

21 Şubat 2020 14:51

Seynd
Aday Memur

Merhabalar arkadaslar Kırıkkale ikm icin bugun bana mesaj atıldı sanırım cogu yer çağırılır bugun adliyeyi aramanizi tavsiye ederim simdiden hayırlı olsun herkese gorevimizi layıgı ile yerine getirmek nasip olsun inşallah

22 Şubat 2020 22:07

mer46
Aday Memur
arkadaşlar kahramanmaraş ikm kazananlardan aranan oldu mu? bazı adaylara başlama ile ilgili tarih verilmiş. şimdilik komisyonun haber ettiği kişilerin başlayacağı söyleniyor. diğer grup bekleyecekmiş. sizden bilgi rica edeceğim. Allah razı olsun şimdiden
24 Şubat 2020 16:54

mer46
Aday Memur
arkadaşlar bugün kahramanmaraş adliyesinden bana telefon açıldı. yarın sabah 8'de sözleşme imzalamak için adliyeye olmam söylendi. tüm kardeşlerime Allah'ım kolaylık versin. Rabbim hepinize kazasız belasız başlamayı nasip etsin. selamlar
25 Şubat 2020 22:53

aytmm

Adana icra katipliği bekleyen var mı? Merkez adliyede zabıt katipleri dün başladı ama icra dan hala bir haber yok sanırım ?

03 Mart 2020 17:24

sifirr
Aday Memur

Bugün tam 60 gün oldu Çorum ikm bekliyorum harbi atanmalar ne durumda_

03 Mart 2020 19:07

Kartal006
Aday Memur

Ankara Batı CTE bekliyoruz

04 Mart 2020 06:43

Obune
Aday Memur
Ankara Batı İcra katipliği dün itibari ile iş başı yaptık. 29 Kasım'da teslim etmiştik.
04 Mart 2020 12:37

Kartal006
Aday Memur
Ankara Batı İcra katipliği dün itibari ile iş başı yaptık. 29 Kasım'da teslim etmiştik.
Obune, 1 ay önce - Alıntıya git

CTE katiplikle ilgili bir duyum aldınız mı acaba bilginiz olursa yazarsanız çok hora geçer.

Toplam 30 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?