Editörler : afulutas
04 Şubat 2020 14:22   

Teknisyen olup mühendislik mezunu olan var mı?

Sa arkadaşlar ben elektrik teknisyeni olarak görev yapmakltayım. Önce Teknik Eğitim fakültesi Elektrik Öğretmenliği Sonra Elektrik-Elektronik Müh. mezunu oldum benim durumumda olab-n arkadaşlar var mı mmaş konusunda yardım istiyorum

04 Şubat 2020 16:35

afulutas
Editor

Hangi kurumda görev yapıyorsunuz.

04 Şubat 2020 16:51

eminsuren
Aday Memur

Hangi kurumda görev yapıyorsunuz.

afulutas, 2 ay önce - Alıntıya git
Adalet Bakanligi
15 Şubat 2020 01:57

matheusus
Memur

Ne yardımı istiyorsun sor bakalım.

15 Şubat 2020 01:59

matheusus
Memur

memurlar.netten maaş hesaplaması yaparken teknisyen seçtikten sonra altındaki kutucuktan da mesleki üst öğrenim mühendis olarak seç ve maaşını hesapla bordron ile arasında fark varsa maaşında problem var demektir.

18 Şubat 2020 16:12

RakunRoll
Aday Memur

merhaba, ben de teknisyenim adalet bakanlığında.

Eğer sözleşmeli iseniz maaşınız sözleşme ücreti üzerinden hesaplanıp ödenir ve lise mezunu olarak maaş alırsınız, üst öğrenim maaş farkı verilmez. (sözleşmeli personele herhangi bir ek ödeme yapılmaz maddesi),

Fakat kadrolu iseniz unvanınız yine teknisyen olarak görünür ama mühendis maaşı yatar.

Sözleşmeliyseniz, kadroya geçtiğinizde mühendis maaşı alırsınız bu da tahhmini +1200 ₺ fark yaratır.

18 Şubat 2020 20:00

eminsuren
Aday Memur

merhaba, ben de teknisyenim adalet bakanlığında.

Eğer sözleşmeli iseniz maaşınız sözleşme ücreti üzerinden hesaplanıp ödenir ve lise mezunu olarak maaş alırsınız, üst öğrenim maaş farkı verilmez. (sözleşmeli personele herhangi bir ek ödeme yapılmaz maddesi),

Fakat kadrolu iseniz unvanınız yine teknisyen olarak görünür ama mühendis maaşı yatar.

Sözleşmeliyseniz, kadroya geçtiğinizde mühendis maaşı alırsınız bu da tahhmini +1200 ₺ fark yaratır.

RakunRoll, 2 ay önce - Alıntıya git

tşkler kadroluyum dediğiniz gibi maaş farkını aldım siz nerde çalışıyorsunuz

Toplam 6 mesaj

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?