Editörler : oto-danisman-expert
04 Şubat 2020 20:09

Sıfır araç alımı için

arkadaşlar Clio sport trouer 0.9 turbo touch paket mi egea 1.3 Multijet urbanplus paket mi lütfen araçlar hakkında bilgisi olanlar yorum yapsın ayrıca sıfır araç alımı için yılın ortalarına doğru beklemek mantıklı mı şimdiden teşekkürler

04 Şubat 2020 20:55

Tercih sizin elbet ama ben olsam dizel aracı seçerdim. Yıllık 15 bin km yaparım derseniz. Ve aile varsa işin içinde bence dizel egea bir adım önde

gsfth
Aday Memur
04 Şubat 2020 20:57

yorumunuz için teşekkür ederim aile ve uzun yol var birde ben sıfır olarak almak istiyorum sizce yılın ilk ayları mi mantıklı yoksa ortalarına doğru mu almak daha mantıklı fiyat açısından
oto-danisman-expert, 4 yıl önce

Tercih sizin elbet ama ben olsam dizel aracı seçerdim. Yıllık 15 bin km yaparım derseniz. Ve aile varsa işin içinde bence dizel egea bir adım önde

04 Şubat 2020 21:02

Hocam bu ekonomik şartlarda hemen alın aracınızı çünkü yarın fiyatların ne olacağı belli olmaz bu şartlarda.

gsfth
Aday Memur
04 Şubat 2020 21:02

sağolun
oto-danisman-expert, 4 yıl önce

Hocam bu ekonomik şartlarda hemen alın aracınızı çünkü yarın fiyatların ne olacağı belli olmaz bu şartlarda.

CiCeyyy
Kapalı
05 Şubat 2020 08:45

Clio b segmenti egea c segmenti.Clio nun içi dar bagajı küçük,Egea nın ise geniş bagaj da büyüktür.Kalite farkı çok yoktur.İkisi de yerli üretim.Seçimi size kalmış.Ben bekarım hb araç seviyorum clio 0.9 tce aldım.Yakıt konusunda da benzinli olmasına rağmen memnunum.

gsfth
Aday Memur
05 Şubat 2020 09:00

peki bu aracin uzun yolda performansı nasıl olur 3 4 kişi ile bagaj biraz dolu misal
CiCeyyy, 4 yıl önce

Clio b segmenti egea c segmenti.Clio nun içi dar bagajı küçük,Egea nın ise geniş bagaj da büyüktür.Kalite farkı çok yoktur.İkisi de yerli üretim.Seçimi size kalmış.Ben bekarım hb araç seviyorum clio 0.9 tce aldım.Yakıt konusunda da benzinli olmasına rağmen memnunum.

CiCeyyy
Kapalı
05 Şubat 2020 09:50

9 gün önce Bursa dan Ankara ya yolculuk yaptım. İnegöl'e giderken dik ve uzun bir yokuş var.3 kişiyiz ve bagaj doluydu.4.viteste 110 km hızla tırmandım.5.vites yemiyor.Turbo beslemeli bir motor.Clio 5 megane duster hepsinde tce motor tuttu.Atmosferik motor gibi bayılmaz.

gsfth, 4 yıl önce
peki bu aracin uzun yolda performansı nasıl olur 3 4 kişi ile bagaj biraz dolu misal

gsfth
Aday Memur
05 Şubat 2020 09:55

nasip olursa bana da bursa Erzurum arası yapıp durucaz bakalım teşekürler:)
CiCeyyy, 4 yıl önce

9 gün önce Bursa dan Ankara ya yolculuk yaptım. İnegöl'e giderken dik ve uzun bir yokuş var.3 kişiyiz ve bagaj doluydu.4.viteste 110 km hızla tırmandım.5.vites yemiyor.Turbo beslemeli bir motor.Clio 5 megane duster hepsinde tce motor tuttu.Atmosferik motor gibi bayılmaz.

05 Şubat 2020 15:15

Hocam bu kadar uzun yol varsa clio küçük olur. B sınıfı araç ile c sınıfı araç arasında uzun yolda büyük fark olur. Dizel motor benzinliden daha taakatı yüksektir ve yokuşlarda ve düşük devirlerde çok daha iyi güç sağlar. Uzun yolda araç sollamalarda da Dizel de daha rahat edersin. Ş. İçi çok kullanan arkadaşlara clio güzeldir ama uzun yol ve aile işin içine girince büyük araba büyük nimet oluyor

gsfth, 4 yıl önce
nasip olursa bana da bursa Erzurum arası yapıp durucaz bakalım teşekürler:)

enginkrtp
Genel Müdür
06 Şubat 2020 08:59

egea derim. uzun yolda sedan kesinlikle

917-Short Tail
Genel Müdür
06 Şubat 2020 23:29

1.mj egea sizin için daha ideal.

kars2015
Genel Müdür
14 Şubat 2020 22:21

Şu an her iki arada sahip bir kişi olarak clio derim

gsfth
Aday Memur
14 Şubat 2020 22:35

Clio 0.9 motor mu birde sport trouer modeli mi ?
kars2015, 4 yıl önce
Şu an her iki arada sahip bir kişi olarak clio derim

hkmtonc334466
Aday Memur
26 Şubat 2020 01:14

abi gidip de  peugeot 2008 ini filan almaya kalkmayın pişman olursunuz elinizde patlar. hele ki servis tam bi rezalet. soygun yuvası

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi