Editörler : hopaliSafak Vaktii
19 Şubat 2020 18:19

ssosyalci
Memur
Aynı şekilde bende üç yere imza attım zarfın içindeki soruların altına listeye birde o dediğiniz gibi başında tarih olan bi kağıda hiçde okumadan imzaladım o heycanla keşke baksaydım merak ettim :))
Ayşenn16, 2 saat önce - Alıntıya git

İnanın ben de merak ettim hocam çünkü bazı komisyonlar almış bazıları almamış bana ayın 19 u 19 yaz tarih yerine hocam dedi çünkü ... 02/2020 şeklindeydi sanırım alta da ad soyad imza dedi haliyle ben de okuyamadan imza attım hocam

19 Şubat 2020 18:22

Ayşenn16
Aday Memur

İnanın ben de merak ettim hocam çünkü bazı komisyonlar almış bazıları almamış bana ayın 19 u 19 yaz tarih yerine hocam dedi çünkü ... 02/2020 şeklindeydi sanırım alta da ad soyad imza dedi haliyle ben de okuyamadan imza attım hocam

ssosyalci, 2 saat önce - Alıntıya git
Aynı şekilde benimde öyle oldu okumadan imza attım .. Bi mesaj öncesinde hocamız zarfı çektiğinize dair demiş
19 Şubat 2020 18:28

ssosyalci
Memur
Aynı şekilde benimde öyle oldu okumadan imza attım .. Bi mesaj öncesinde hocamız zarfı çektiğinize dair demiş
Ayşenn16, 2 saat önce - Alıntıya git

Evet hocam gördüm demek ki bazı komisyonlarda alınıyor, siz hangi ilde girdiniz hocam

19 Şubat 2020 18:28

Ayşenn16
Aday Memur

Evet hocam gördüm demek ki bazı komisyonlarda alınıyor, siz hangi ilde girdiniz hocam

ssosyalci, 2 saat önce - Alıntıya git
İstanbul Bahçelievler
19 Şubat 2020 18:30

ibrahim6321
Aday Memur

Ben 2 imza attigimi soylemistim. Ancak heyecandan hatirlamiyor olabilirim. Ismimi yazdigimi hatirli

19 Şubat 2020 18:46

Mrtkydn17
Aday Memur

Arakdaşlar ben zarfların hiçbirinin üstüne tarih atmadım bir sıkıntı olur mu komisyonda öyle bir şey söylenmedi

19 Şubat 2020 19:21

trkçrkn
Şef

Arakdaşlar ben zarfların hiçbirinin üstüne tarih atmadım bir sıkıntı olur mu komisyonda öyle bir şey söylenmedi

Mrtkydn17, 1 saat önce - Alıntıya git
zarflara değil kimisyonun önünde duran bir form var ona tarih atiliyor isim soyisim imza.
19 Şubat 2020 19:30

Mrtkydn17
Aday Memur
zarflara değil kimisyonun önünde duran bir form var ona tarih atiliyor isim soyisim imza.
trkçrkn, 48 dk. önce - Alıntıya git

İşte hocam ben ona isim soyisim imza attım ama tarih yazmadım

19 Şubat 2020 20:05

trkçrkn
Şef

İşte hocam ben ona isim soyisim imza attım ama tarih yazmadım

Mrtkydn17, 39 dk. önce - Alıntıya git
kontrol ediyorlar aslinda. bilemedim ki hocam belki sizin yerinize tarihi yazmislardir farketmişlerse. sonuçta imzalamişsinız
Toplam 149 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?