Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
05 Şubat 2020 22:38   

Galatasarayda önce kim gider?
Fatih Terim'in istemesine rağmen Ardayı almayan yönetim mi? Tuzlaspor ile Alanyasporu bir tutup rotasyonlarla ve oynattığı futbolla hem kupada hem ligde işi zora sokan Fatih Terim mi?

Bu ankete 10 günde, 13 kişi oy kullandı ve 15/02/2020 22:38 tarihinde sona erdi.

05 Şubat 2020 23:07

ice.man
Başbakan Müsteşarı

KA ÇA CAK

06 Şubat 2020 08:59

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Bence önce yönetim gider. Yeni gelen yönetimde Fatih Terimi gönderir.

Benim bildiği Terim asla istifa etmez. Kendisini kovdurup çuvalla tazminat alır :))

06 Şubat 2020 10:03

alex 10
Editor

K A Ç A C A K

06 Şubat 2020 11:14

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

KAÇ SIN :)

06 Şubat 2020 13:34

Kerem-Cem.80
Editor

çok beklerisiniz...Ölene dek TERİM!

rakipleri anlıyorum da sen neden durduk yere böyle düşünüyorsun?

kimse gitmez..koftiden bir kupa maçı ile TERİM asla değerlendirilmez.2-3 hafta sonra kacacak göcecek belli olur.kanallarda dilenen KOÇ gider 100 m kosucusu ve lafla samp olacagını sanan ersun ve fenere her türlü kıyagı gecen nihat gider ama TERİM gitmez...

Galatasaray agır taştır altında kalırlar.

06 Şubat 2020 15:27

UNusAL.PscHO
Memur

fatih pereleri cukkalamadan istifa mistifa etmez, bulmuş yağlı kapıyı bırakır mı kovulasıya kadar devam nede olsa öz evladınız gide gele yalama oldu ..

06 Şubat 2020 15:44

foreverGS1905
Müsteşar Yardımcısı

Benim oyum zaten ' yönetim mart sonunda kongrede gider.' şeklinde. Terim'in gitmeyeceğine ve gönderilemeyeceğine eminim. Ancak bu sezon hem yönetimin hem de Terim'in büyük hataları var. Bu nedenle kamuyou düşüncesini görmek istedim.. :)

06 Şubat 2020 19:19

memursamo
Daire Başkanı

rakipleri anlıyorum da sen neden durduk yere böyle düşünüyorsun?

kimse gitmez..koftiden bir kupa maçı ile TERİM asla değerlendirilmez.2-3 hafta sonra kacacak göcecek belli olur.kanallarda dilenen KOÇ gider 100 m kosucusu ve lafla samp olacagını sanan ersun ve fenere her türlü kıyagı gecen nihat gider ama TERİM gitmez...

Galatasaray agır taştır altında kalırlar.

Kerem-Cem.80, 2 hafta önce - Alıntıya git

nihatın fenere ne kıyağı olmuş?? :D bu gslıların fanatizm şiddeti ve fener düşmanlıkları halüsinasyon görmelerine neden oluyor sanırım. en az 15 puanımız hakemler tarafından gasp edildi bu sezon. ha şunu söylüyorsanız katılırım tüm takımlara çok fazla sayıda hakem hatası var mhk beceriksiz federasyon yetersiz ve karapartinin kıklası nihatla olacak iş değil radikal kararlar alacak biri yönetmeli Türk futbolunu buna katılırım.çok az kaldı futbolumuz tamamen çökecek.

07 Şubat 2020 23:26

Aslan1905
Daire Başkanı

Toplam 9 mesaj

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?