Editörler : swat3410E.Kayı Han
06 Şubat 2020 00:03

26.Dönem Tahmin
Merhaba arkadaşlar, ben sonucun 20 21 Şubat gibi açıklanacağını düşünüyorum. Şubatın son haftası intibak başlar ve Martın ilk haftası biter. Martın 2.haftasında eve yollarlar. 3.haftası da başlar. Böyle düşünüyorum. Mantıklı da geliyor.

Amelepolisi
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:19

İntibak haftaya başlar.

ucamayanadam
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:20

İnşallah kardeşim
Amelepolisi, 4 yıl önce

İntibak haftaya başlar.

prci44
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:23

İnsaallah dediğin çıkar kardeşim. Benim de içime öyle doğuyor

Amelepolisi, 4 yıl önce

İntibak haftaya başlar.

B0zkurtt
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:24

Canım kardeş yoldaşlarım bende artık tecrübeli kardeşlerimizin dedikleri gibi düşünüyorum gün tahmin etmek sadece bizi mental olarak yoruyor takip etmeye her an elbette devam edeceğiz ama bu tahminlerin bizi içten içe bitirmesine müsaade etmeyelim gördüğünüz gibi ülkemiz zor günlerden geçiyor bunlarında etkilediğine inanıyorum ben en içten dileklerimle hakkımızda hayırlısını diliyorum.

Unsatisfield
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:24

Beyler duyum mu yoksa tahmin mi bj haftaya olacak dediğiniz ?

ucamayanadam
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:25

Haklısın kardeşim ama paylaşmak istedim.
B0zkurtt, 4 yıl önce
Canım kardeş yoldaşlarım bende artık tecrübeli kardeşlerimizin dedikleri gibi düşünüyorum gün tahmin etmek sadece bizi mental olarak yoruyor takip etmeye her an elbette devam edeceğiz ama bu tahminlerin bizi içten içe bitirmesine müsaade etmeyelim gördüğünüz gibi ülkemiz zor günlerden geçiyor bunlarında etkilediğine inanıyorum ben en içten dileklerimle hakkımızda hayırlısını diliyorum.

B0zkurtt
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:26

Sonuna kadar arkandayım sabaha kadar tahmin yürütelim ama sakın kendini şartlayıp mental olarak yorma farklı şeylerle ilgilen toplanıp halısaha yapalım derim ben devrem :):)
ucamayanadam, 4 yıl önce
Haklısın kardeşim ama paylaşmak istedim.

ucamayanadam
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:28

Yok kardeşim kafamı yormuyorum. Sadece tahmin yürüttüm. Teşekkür ederim yorumun için gelecekteki devrem
B0zkurtt, 4 yıl önce
Sonuna kadar arkandayım sabaha kadar tahmin yürütelim ama sakın kendini şartlayıp mental olarak yorma farklı şeylerle ilgilen toplanıp halısaha yapalım derim ben devrem :):)

B0zkurtt
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:30

Haberleşiriz inşallah :)
ucamayanadam, 4 yıl önce
Yok kardeşim kafamı yormuyorum. Sadece tahmin yürüttüm. Teşekkür ederim yorumun için gelecekteki devrem

ucamayanadam
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:31

İnşallah kardeşim Allah hepimize devre olmayı nasip etsin
B0zkurtt, 4 yıl önce
Haberleşiriz inşallah :)

B0zkurtt
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:32

Amin devrem
ucamayanadam, 4 yıl önce
İnşallah kardeşim Allah hepimize devre olmayı nasip etsin

Renanlodi1453
Kapalı
06 Şubat 2020 00:36

58.gune girdik ne var yarın açıklansa da bu pazar lntibaga gitsek. Beklemekten ciğerimiz soldu.

ucamayanadam
Aday Memur
06 Şubat 2020 00:37

En uzun bekleyen biziz rekor biz de Bi daha bu kadar bekleyeceğini sanmıyorum :))
Renanlodi1453, 4 yıl önce

58.gune girdik ne var yarın açıklansa da bu pazar lntibaga gitsek. Beklemekten ciğerimiz soldu.

Amelepolisi
Aday Memur
06 Şubat 2020 01:03

Gelmiş geçmiş :D hiç bir dönemde pazartesi hariç intibak başladığını görmedim. Haftada 2 günü dikkate alın perşembe ve cuma gecesi. Diğer günler bence pa sitesine girip nöbet tutmaya gerek yok , gelirse ne güzel olur tabi :) Paem gibide düşünmeyin 1 gün sonra intibaka felan . Ankara heryerin merkezi ulaşımında.

Gelin Lol , pubg , cs ms atak akşamları . :D

Renanlodi1453, 4 yıl önce

Renanlodi1453
Kapalı
06 Şubat 2020 01:07

Pazar 17:00'ye kadar okulda oluyorsun pazartesi başlıyor ondan bahsetmiştim. Başlasında günün saatin pek önemi yok

Amelepolisi, 4 yıl önce

Gelmiş geçmiş :D hiç bir dönemde pazartesi hariç intibak başladığını görmedim. Haftada 2 günü dikkate alın perşembe ve cuma gecesi. Diğer günler bence pa sitesine girip nöbet tutmaya gerek yok , gelirse ne güzel olur tabi :) Paem gibide düşünmeyin 1 gün sonra intibaka felan . Ankara heryerin merkezi ulaşımında.

Gelin Lol , pubg , cs ms atak akşamları . :D

Amelepolisi
Aday Memur
06 Şubat 2020 01:28

+ 5 kişi mesaj yazmış duyummu aldın diye ?

- Hayır tabikide tahmin yaptım soru başlığıyla ilgili.

Arkadaşlar dirayetinizi güçlendirecek kendinizin içindeki cevheri çıkaracak birşeylerle uğraşın . Bu yaşlar daha genç yaşlarımız, kendimizi forumlara , face , insta , twitter çerçevelerinde sonuçlar açıklanacak ha açıklandı diye kısıtlamayın . Çalışmıyorsanız kitap okuyun , spor yapın , oyun oynayın , yabancı dil öğrenin . Fatih sultan mehmet ben padişahım ; hizmetimde binlerce insan , gerek yok dil öğrenmeme mi dedi :D adam 6 dili akıcı konuşuyormuş ve bilimsel çalışmaları var . Uğraşın hayat yeni başlıyor . 60 yaşına kadar çalışacağız. Hemde hiç durmadan .

Diğer mesele artık utanıyorum babamın eline bakmaktan diyorlar. Benim babam 13 yaşında kamyon sırtına çıktım dedi. Zorunuza gitmesin , o zamanda 17 yaşında evleniyorlardı. Kültürel seviyemiz , yaşantı biçimimiz değişti. En iyi babalar tecrübeleriyle biliyor. Siz onlara müsamaha gösterin. Mahcup olduğunuzu biliyorlar ki çoğu arkadaşımda sizin gibi. Sakın sıkılmayın, zor günler geçicek , güzel kapılar açılacak. Bu olmazsa başka hedefler var.

B0zkurtt
Aday Memur
06 Şubat 2020 01:32

Teşekkürler zaman ayırıp bize destek olduğunuz için. :)
Amelepolisi, 4 yıl önce

+ 5 kişi mesaj yazmış duyummu aldın diye ?

- Hayır tabikide tahmin yaptım soru başlığıyla ilgili.

Arkadaşlar dirayetinizi güçlendirecek kendinizin içindeki cevheri çıkaracak birşeylerle uğraşın . Bu yaşlar daha genç yaşlarımız, kendimizi forumlara , face , insta , twitter çerçevelerinde sonuçlar açıklanacak ha açıklandı diye kısıtlamayın . Çalışmıyorsanız kitap okuyun , spor yapın , oyun oynayın , yabancı dil öğrenin . Fatih sultan mehmet ben padişahım ; hizmetimde binlerce insan , gerek yok dil öğrenmeme mi dedi :D adam 6 dili akıcı konuşuyormuş ve bilimsel çalışmaları var . Uğraşın hayat yeni başlıyor . 60 yaşına kadar çalışacağız. Hemde hiç durmadan .

Diğer mesele artık utanıyorum babamın eline bakmaktan diyorlar. Benim babam 13 yaşında kamyon sırtına çıktım dedi. Zorunuza gitmesin , o zamanda 17 yaşında evleniyorlardı. Kültürel seviyemiz , yaşantı biçimimiz değişti. En iyi babalar tecrübeleriyle biliyor. Siz onlara müsamaha gösterin. Mahcup olduğunuzu biliyorlar ki çoğu arkadaşımda sizin gibi. Sakın sıkılmayın, zor günler geçicek , güzel kapılar açılacak. Bu olmazsa başka hedefler var.

caca2133
Aday Memur
06 Şubat 2020 12:50

aşırı boş yapıyosun...

B0zkurtt, 4 yıl önce
Teşekkürler zaman ayırıp bize destek olduğunuz için. :)

caca2133
Aday Memur
06 Şubat 2020 12:52

arkadaşlar şubat sonu bekleniyor marta da sarkabilir.

Turkpolicc
Daire Başkanı
06 Şubat 2020 13:10

Bu ay açıklansın artık herkes işine gücüne bakar, KPSS çalışmak isteyen olur bak TYT yaklaştı belki oradan deneyecez şansımızı.

Toplam 66 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi